اقتصاد ایران آنلاین - زن ایرانی که از ارتفاع خودش را پرت کرد (عکس)

اقتصاد ایران آنلاین - زن ایرانی که از ارتفاع خودش را پرت کرد (عکس)...
eghtesadeiranonline.com 09/07/2013 News

Keywords:#Eghtesadeiranonline.com, #آزاد, #اقتصاد_ایران, #اقتصاد_ایران_آنلاین, #انگلستان, #ایران, #ایرانی, #بریستول, #زندگی, #سقوط_آزاد, #ورزش

پارس ناز: بانجی جامپیگ برای اولین بار در دنیا در ۱۹۵۰ میلادی انجام شد و پس از آن بانجی مشتاقان زیادی پیدا کرد. این ورزش به طور مدرن برای اولین بار در آوریل ۱۹۷۹ میلادی در بریستول ، انگلستان توسط چهار نفر از اعضای کلوب ورزشهای خطرناک اجرا شد و چهار نفر از روی پل معلق کلیفتون به پایین پریدند.رهبر این عملیات دیوید کیرک نام داشت که بلافاصله بعد از پایان عملیات دستگیر شد. دیوید چندی بعد به آمریکا رفت و از روی پلهای گلدن گیت و رویال جورج پرید و باعث محبوبیت این ورزش در بین مردم این کشور شد. بانجی جامپینگ نام یک ورزش است که طرفداران زیادی در دنیا دارد ، ورزشی که شاید در ظاهر دلهره آور باشد اما علاقمندان زیادی را به سمت خود می کشاند ، افرادی که دوست دارند در زندگی شان حتی برای یک بار هم که شده طعم سقوط آزاد را بچشند و تنها با یک طناب کشی به زندگی متصل شوند. این رشته زن و مرد نمی شناسد و حتی گاهی این زنان هستند که گوی سبقت را در این ورزش از مردان می گیرند تا ثابت کنند که شاید از مردان هم شجاع ترند....

Read more from Source »

Related articles based on keyword density
ISIS: The Spoils of the "Great Loot" in the Middle East - FPIF...
fpif.org 02/07/2014 Politics
Adding yet more warfare to the current crisis in the Middle East will perpetuate exactly what the imperial powers set out to do: tear an entire region...View Details»

Centre for teaching Persian language starts in Muscat ...
timesofoman.com 27/04/2014 Culture
by Elham Pourmohammadi | April 27, 2014 Muscat: In a significant step to strengthen cultural ties between Iran and Oman, a centre for teaching ...View Details»

A Taste of Persia in Los Angeles ...
blogs.barrons.com 08/06/2016 Cuisine
By Lauren R. Rublin Persian cuisine is among the most savory of Iran’s exports, and one of the best places to sample its herb-and fruit-laced dishes i...View Details»

Iranian cinema comes into focus at TIFF Cinematheque - The Globe and M...
theglobeandmail.com 07/03/2015 Fun
*** Close-Up is a film about the power of film to erase the differences between life and art. (Janus) KATE TAYLOR The Globe and Mail Published Friday,...View Details»

Iran World Cup 2014 team guide - Telegraph...
telegraph.co.uk 07/06/2014 Sports
Iran World Cup 2014 team guide Telegraph Sport provides its everything-you-need-to-know team guide and profile about Iran in the countdown to the 2014...View Details»


EOF