اخبار تکنولوژی روزانیت - اخبار آی تی، تکنولوژی و فناوری

اخبار تکنولوژی روزانیت - اخبار آی تی، تکنولوژی و فناوری...
roozanit.com ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ بازرگانی

کلیدواژه ها:#ارتباط، #سرگرمی، #سلامت، #مجازی، #مرداد

اخبار آی تی ، تکنولوژی و فناوری
---اخبار آی تی ، اخبار تکنولوژی و فناوری ، اخبار گیم و سرگرمی ، نقد و بررسی کالای دیجیتال ، اخبار موبایل و گجت ، اخبار سخت افزار و کامپیوتر در وبسایت روزانیت ---
امروزه آی تی در تمام مدت در زندگی ما نقش اساسی دارد ، جمع آوری اطلاعات از موضوعاتی که میخواهیم راجع به آن بدانیم آن هم در عصر تکنولوژی و فناوری بسیار مهم است ، آیا میتوانید دنیایی را تصور کنید که در آن خبری از کامپیوتر ها و یا گجت و موبایل ها نباشد؟ حتی تصور آن نیز بسیار سخت است چرا که نیاز های اساسی ما را بر آورده میکنند ، اطلاعات میدهند ، مارا در مسیر ها یاری میکنند ، کارهای ما را ساده تر میکنند و ارتباط بین جامعه مجازی به وجود می آورند.

در دنیای امروز که کالاهای دیجیتال در تمام زوایای زندگی ما نقش اساسی دارند داشتن اطلاعات راجع به این کالاها ضروری است ، نحوه استفاده از آنها و یا اصولا اینکه کارکرد آنها چیست و پاسخ در مورد این پرسش که آیا استفاده از آن برای من ضرورت دارد؟

کالاهای دیجیتال به یک نیاز اولیه تبدیل شده و با توجه به رشد عجیب تکنولوژی و صنعت بسیار بزرگی که در این زمینه وجو دارد ، شرکت ها و سازنده های زیادی در سرتاسر جهان اقدام به ساخت محصول با ویژگی های متفاوت میکنن ، حتما شما هم برای انتخاب نوع گوشی و یا سخت افزار مورد نیاز خود برای کامپیوتر با انبوهی از برند ها مواجه شده اید و اطلاعات هر یک از آنها برای شما کمی گیج کننده بوده و شما نمیتوانید تصمیم قطعی برای انتخاب آن بگیرید ، کار ما در روزانیت اطلاع رسانی ساده تر به مخاطبان است تا بتوانند بر اساس نیازی که دارند به راحتی انتخاب کنند و یا اطلاعات کسب کنند.

روزانیت بر آن است که محیطی فراهم آورد تا کاربران بدون دغدغه و نگرانی از انبوه اطلاعات در عصر تکنولوژی ، بتوانند نیاز های اطلاعاتی خود را برآورده کنند ، ما در روزانیت به بررسی قطعات و محصولات دیجیتال و مقایسه آنها برای انتخاب دقیق تر و همچنین آموزش های لازم در خصوص نرم افزار ها و سخت افزار ها میپردازیم و البته در کنار این موارد به بررسی و اخبار روز گیم ها و سرگرمی ها و همچنین مطالب خبری تکنولوژی و سلامت خواهیم پرداخت.

اسم سایت ترکیبی از کلمات روزانه و آی تی میباشد تا هدف سایت که همان پوشش اخبار به روز آی تی است را بیان کند.

جهت ارتباط ، میتوانید از فرمی که در صفحه تماس با ما وجود دارد استفاده کنید ، یا به ایمیل سایت info@roozanit.com پیام بفرستید.

شروع فعالیت روزانیت مرداد ۱۳۹۷ میباشد....

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سخنگوی وزارت بهداشت خبر داد کاهش شمار مبتلایان تب کریمه کنگو/ مردم نگ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ اخبار
سخنگوی وزارت بهداشت به مردم اطمینان خاطر داد که نگرانی خاصی در خصوص انتشار بیماری تب کریمه کنگو در کشور وجود ندارد. به گزارش ایسنا، دکتر ایرج حریرچی د...ادامه مطلب»

مسافران کیش با 4G ایرانسل آنلاین می‌شوند ...
favanews.com ۱۳۹۳/۱۲/۰۷ اینترنت-آی.تی
شبکه نسل چهارم در جزیره کیش، طی مراسمی با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد ایرانسل و جمعی از اصحاب رسانه در سالن خوارزمی مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش به ص...ادامه مطلب»

ضرغامی از خرداد 83 تا آبان 93/ رسانه ملی یک دهه چگونه اداره شد - خبرگز...
mehrnews.com ۱۳۹۳/۰۸/۱۴ سیاست
عزت‌الله ضرغامی پس از بیش از 10 سال مدیریت رسانه ملی آخرین روزهای حضور خود در سازمان را پشت سر می‌گذارد و همین امر دلیلی شد تا مروری بر عملکرد وی داشت...ادامه مطلب»

چهارسوق‌ها به بن‌بست می‌رسند؟ ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۶/۱۸ سلامت
ازار کلمه عجیبی است. وقتی کسی می‌گوید بازار، انگار تاریخی به قدمت تمام داد و ستدهای آدمیزاد جلو چشم می‌آید. دهخدا گفته بود که بازار از واژه پهلوی «واک...ادامه مطلب»

بررسی «نسبت فرهنگ و طبیعت» به بهانه روز جهانی فلسفه ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۸/۲۰ طبیعت
نشست روز جهانی فلسفه با موضوع «ما و طبیعت» به همت انجمن فلسفه میان فرهنگی و گروه فلسفه دانشکده ادبیات و علوم‌انسانی دانشگاه تهران 19 آبان ماه در دانش...ادامه مطلب»


EOF