شرکت کشتیرانی خط کرانه دریایی کشتیرانی خط کرانه دریایی - خدمات حمل دریایی - خدمات حمل هوایی - خدمات حمل زمینی

شرکت کشتیرانی خط کرانه دریایی کشتیرانی خط کرانه دریایی - خدمات حمل دریایی - خدمات حمل هوایی - خدمات حمل زمینی...
sshline.com ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ بازرگانی

کلیدواژه ها:#ارتباط، #ایران، #بندر_عباس، #بندری، #ترانزیت، #تهران، #جلب، #حمل_و_نقل، #دریایی، #سیاست، #شعار، #نمایندگان، #کار_گروهی، #کیفیت_خدمات، #گمرکات، #گمرکات_ایران

خط کرانه دریایی با افتخار و اطمینان سرویس های چارترینگ ، حمل پروژه ایی ، فورواردری ، حمل ترکیبی و عملیات ترانزیت داخلی و خارجی را عهده دار می باشد. دفتر مرکزی این شرکت در تهران ، شعبه آن در بندر عباس و دفاتر نمایندگی در تمامی شهرها و نقاط مرزی کشور دایر می باشد.
درباره خط کرانه دریایی

کشتیرانی خط کرانه دریایی به همراه گروه های عملیاتی با تجربه و کارشناسان مجرب ، افتخار دارد خدمات مطلوب حمل را در اختیار مشتریان خویش قرار دهد. خط کرانه دریایی با اتکا به تجربه 20 ساله در امــور کشتیرانی و حمل و نقل بین المللی و با شعار همیشگی "کیفیت خدمات ، کار گروهی و امانتداری" شروع به فعالیت نموده است. در طول مدت فعالیت ، حفظ منافع مشتریان و شرکای تجاری به جد در سرلوحه کلیه امور این شرکت قرار داشته است. ما اینجا هستیم.
عالیت اصلی خط کرانه دریایی ارتباط با خطوط کانتینری مطرح در سطح جهان می باشد. با این وجود به دلیل سیاست های کلی توسعه ای شرکت و همچنین بنا بر تقاضای مشتریان ، فعالیتهای دیگری در زمینه حمل و نقل (زمینی و هوایی) را به سرفصل خدمات خود اضافه نموده است. خط کرانه دریایی با افتخار و اطمینان سرویس های چارترینگ ، حمل پروژه ایی ، فورواردری ، حمل ترکیبی و عملیات ترانزیت داخلی و خارجی را عهده دار می باشد. دفتر مرکزی این شرکت در تهران ، شعبه آن در بندر عباس و دفاتر نمایندگی در تمامی شهرها و نقاط مرزی کشور دایر می باشد.
اهداف و دیدگاه ها

والاترین هدف خط کرانه دریایی جلب رضایت مشتریان ، شرکای تجاری و نمایندگیهای خود در سراسر دنیا می باشد و این امر بر اساس اصول ذیل محقق گردیده است:

ارایه خدمات با سطح کیفی بالا
ارتباطی سازنده با سازمان های مرتبط در بنادر و گمرکات.
به کارگیری جدیدترین فن آوری
تداوم و گسترش فرصت های کسب و کار از طریق مشتریان ، نمایندگان و شرکای تجاری خویش.

با توجه به توسعه و پیشرفت در صنایع مختلف ایران و همچنین بالا رفتن ظرفیت تولید داخلی ، سیاست خط کرانه دریایی بر مبنای گسترش روابط با واردکنندگان و صادرکنندگان قرار گرفته تا با اتکا به کادر مجرب و نیروهای متخصص این شرکت ، انواع خدمات تخصصی دریایی و بندری ، زمینی و هوایی در تمامی بنادر و گمرکات ایران ارائه شود
---شرکت خط کرانه دریایی با افتخار و اطمینان سرویس های چارترینگ ، حمل پروژه ایی ، فورواردری ، حمل ترکیبی و عملیات ترانزیت داخلی و خارجی را عهده دار می باشد. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

پایگاه اطلاع رسانی دولت - متن کامل سیاست های اقتصادی دولت برای خروج غی...
dolat.ir ۱۳۹۳/۰۵/۰۵ اقتصاد
دولت تدبیر و امید با قدردانی از مشارکت، ارایه دیدگاهها و نظرات صاحبنظران درباره گزارش یادشده، بار دیگر از همه نخبگان، اندیشمندان، انجمن ها و نهادهای ت...ادامه مطلب»

بلواي نان در دسامبر ١٩٤٢ / آذر ١٣٢١ در تهران ...
parseed.ir 08/12/1942 تاریخ
شورش نان اشاره به خیزش و اعتراض مردم تهران نسبت به قحطی مرگباری است که ۱۷ آذر سال ۱۳۲۱ نقطه اوج آن بود. گروهی از مردم به مجلس شورای ملی ریختند و تنی چ...ادامه مطلب»

نوبخت: حقوق کارمندان و بازنشستگان از فروردین افزایش می یابد/ انتخابات...
dolat.ir ۱۳۹۴/۱۲/۱۲ اخبار
سخنگوی دولت در نشست خبری امروز خود اعلام کرد کارمندان و بازنشستگان درباره افزایش حقوق خود نگران نباشند و مسایل بودجه ای بین مجلس و دولت تا هفته سوم ف...ادامه مطلب»

تاسیس حزب توده ایران...
fa.wikipedia.org 02/10/1941 تاریخ
بلافاصله پس از تبعید رضاشاه پهلوی و آزادی زندانیان سیاسی، عده‌ای از اعضای جوان‌تر «۵۳ نفر» مارکسیست مشهور، از جمله ایرج اسکندری، بزرگ علوی، عبدالحسین ...ادامه مطلب»


EOF