وام 20 میلیون تومانی برای آنها که در خانه کار می‌کنند

وام 20 میلیون تومانی برای آنها که در خانه کار می‌کنند ...
jamejamonline.ir ۱۳۹۳/۰۸/۱۱ اقتصاد

کلیدواژه ها:#Jamejamonline.ir، #استاد، #باشگاه_خبرنگاران، #تومان، #رئیس، #سازمان_بهزیستی، #مهر، #هاشمی

وام 20 میلیون تومانی برای آنها که در خانه کار می‌کنند
همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد: سقف وامهای کم بهره برای مشاغل خانگی 15 تا 20 میلیون تومان است که نسبت به سال گذشته افزایش یافته است .

رئیس سازمان بهزیستی کشور ، اظهار داشت: سازمان بهزیستی کشور رویکرد توسعه اشتغال با مفهوم توانمند سازی مددجویان را در دستور کار خود قرارداده است .
وی ادامه داد: تمامی مددجویان تحت پوشش این سازمان ویژگی های متفاوتی اعم از جسمی و اجتماعی دارند که این موضوع موجب تنوع در اشتغال آنان خواهد شد که در این راستا سازمان بهزیستی کشور نظام جامع اشتغال وکارآفرینی (دانشکار) را پیاده نموده که شامل 7 مدل اشتغال و دارای مزیتها است که منطبق بر شرایط فیزیکی و جسمی مددجویان طراحی شده است .
هاشمی با اشاره به اینکه تمامی مددجویان می بایست قبل از اشتغال آمادگی شغلی داشته باشند تصریح کرد:اشتغال از طریق کارگاهای تولید حمایتی معلولین ، ارائه خدمات مراقبت و توانبخشی در منزل ( که در آن سعی می شود از افراد سالم جهت نگهداری معلولین وسالمندان استفاده نمود) تشکیل گروهای خودیار معلولین ، تامین خدمات مالی با رویکرد بانکداری پیوندی ، اشتغال ازطریق استاد شاگردی ، الگوی تشکیل گروه همیاران زنان سرپرست خانوار از جمله مدلهای اشتغالی است که این سازمان ترسیم نموده است .
وی با تاکید براینکه حدود 18 هزار طرح این سازمان در مرحله چرخه بانکی است افزود:در حال حاضر حدود 1000میلیارد مصوبه تسهیلات بانکی داریم که توانستیم به دلیل برخی از مشکلات 50 میلیارد آن را جذب نماییم .
رئیس سازمان بهزیستی کشوربا اشاره به اینکه از محل تسهیلات دولتی وامهای کم بهره به مبلغ 15 تا 20 میلیون تومان برای مشاغل خانگی ، در نظر گرفته شده خاطر نشان کرد: پرداخت مرحله دوم وام های اشتغال از ابتدای مهر ماه آغازو میزان آن نسبت به سال گذشته افزایش یافته است. ( باشگاه خبرنگاران )
------
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
جاده های کشور در تسخیر برف ...
jamejamonline.ir ۱۳۹۳/۰۸/۱۱ اخبار
جاده های کشور در تسخیر برف رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک‌ راه‌های کشور به تشریح آخرین وضعیت راه‌ها و محورهای مواصلاتی کشور پرداخت. سرهنگ محمد حسین حم...ادامه مطلب»

تورم تا پایان سال به زیر20 درصد می رسد/ دولت به رای مجلس احترام می گذا...
mehrnews.com ۱۳۹۳/۰۵/۲۹ سیاست
روحانی در جمع مردم اردبیل: تورم تا پایان سال به زیر20 درصد می رسد/ دولت به رای مجلس احترام می گذارد رئیس جمهور با بیان اینکه دولت به رای مجلس هر چه که...ادامه مطلب»

چه کسانی می توانند از وام مسکن ۸۰ میلیونی استفاده کنند؟ ...
jamejamonline.ir ۱۳۹۴/۰۳/۲۳ اخبار
در حالی وام ۸۰ میلیون تومانی مسکن به عنوان یکی از سیاست‌های خانه دار شدن برای اقشار متوسط به بالا مطرح شده که هنوز هم بخشی از قشر متوسط پس انداز کافی...ادامه مطلب»

دادگان: بهترین بازیکن ایران 150 میلیون می‌ارزد! ...
fararu.com ۱۳۹۳/۰۵/۱۸
رییس سابق فدراسیون فوتبال با انتقاد از ارقام پرداختی به بازیکنان می‌گوید قراردادها امسال نسبت به سال گذشته 30 درصد افزایش داشته است. محمد دادگان در ...ادامه مطلب»

آغاز پرواز‌ رفت‌وبرگشت تهران-آستاراخان...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ خودرو
بنا بر اعلام روابط عمومی شرکت هواپیمایی تابان، این پروازها روز آینده با پرواز شماره ۶۳۶۹ ساعت ۱۱ صبح آغاز خواهد شد‌. پرواز تهران به آستاراخان و بالعکس...ادامه مطلب»


EOF