فروش فوق العاده: کارت ویزیت مگنتی ویا آهنربایی

فروش فوق العاده: کارت ویزیت مگنتی ویا آهنربایی...
indoors.ir ۱۳۹۳/۱۰/۱۱ بازرگانی

کلیدواژه ها:#، #Indoors.ir، #آرتمیس، #ارتباط، #تقویم، #تومان، #زند، #صنعتی، #فست_فود، #مایکروفر، #هوشمند، #وایت_برد، #کارت_ویزیت_آهنربایی، #کارت_ویزیت_مگنتی، #یخچال

کارت ویزیت مگنتی ویا آهنربایی
در دنیای کسب و کار امروز برای برتری رقابتی ارتباط مستمر با مشتریان مهم است و کارت ویزیت مگنتی تولید آرتمیس ابزاری مناسب برای این منظور است. با چاپ طرح دلخواه و لوگوی مناسب میتوانید به طور دائمی در مقابل چشمان مشتریتان باشید. خصوصیت مهم کارت ویزیت آهنربایی ماندگاری طولانی ، دردید و دسترس بودن است. کارت ویزیت مگنتي معمولا در منازل ، شرکتها ، اداره جات برروی یخچال ، بدنه ی مایکروفر ، انواع سطوح آهنی مانند دربهای فلزی و قفسه ها نصب می شوند تا مخاطب بتواند در اسرع وقت به اطلاعات روی آنها دسترسی پیدا کند

کارت ویزیت آهنربایی مخصوصا میتواند برای مشاغلی که شماره اشتراک ارائه می کنند بسیار کاربردی باشد: فست فود ، سوپرمارکت ، آژانس و... همجنین میتواند در ابعاد بزرگتر به عنوان دفتر یادداشت و جهت مصارف دیگر همچون تقویم و برنامه هفتگی نیز مورد استفاده قرار گیرد. میتوان بر روی محصولات مگنتی آرتمیس به خاطر لایه سلافون با کیفیت آن ، بارها با ماژیک نوشت و پاک کرد. ازین رو مشاغلی که به طور مکرر نیاز به نوبت دهی و تعیین وقت قبلی دارند نیز می توانند از این نوع کارت ویزیت استفاده کنند: آرایشگاه ، خدمات منزل ، پذیرایی و...

کارت ویزیت مگنتی به جای لیبل و برچسب: اگر پروژه ی صنعتی خاصی را در جایی انجام می دهید و نیاز دارید برای تماس های بعدی ردی از خود به جای بگذارید ، کارت ویزیت آهنربایی ابزاری مناسب است ، برخلاف چسباندن لیبل بر روی سطوح ، که سطح را کثیف کرده و به رنگ سطوح آسیب می زند از کارت مگنتی استفاده کنید تا کلاس خودرا بالا ببرید: پروژه های معماری ، نصب دوربین مدار بسته ، تعمیر و نصب دزدگیر ، درب های اتوماتیک ، پروژه های هوشمند سازی ساختمان ، درب های آهنی ضد سرقت ، تراشکاری ، تعمیر و گارانتی کامپیوتر و … کارت ویزیت آهنربایی جایگزین بسیار خوبی برای لیبل می باشد.

خرید عمده و جرئی ماژیک مارکر آهنربایی مگنتی -یادداشت وایت برد http://magnam.ir

* * * آفر استثنایی ما 1000 عدد کارت ویزیت مگنتی به قیمت مناسب 200000 تومان میباشد. کارت ویزیت آهنربایی در ابعاد استاندارد 8.5x5.5سانتی متر ارائه میشود ، اما شما می توانید کارت ويزيت مگنتي خود را به اندازه دلخواه و گزینه های متنوع سفارش دهید

تماس با ما

* * * ------...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

«هواوی» اتهامات آمریکا را رد کرد ...
aftabnews.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ اینترنت-آی.تی
بزرگترین سازنده تلفن های هوشمند در جهان اعلام کرد که بر خلاف آنچه آمریکا مدعی شده، در خصوص ارسال و صادرات تجهیزات به سوریه و برخی کشورهای دیگر هیچ جرم...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

مگنت تبلیغاتی مخصوص صنایع غذایی...
artemisia.ir ۱۳۹۳/۱۰/۱۱ بازرگانی
مگنت تبلیغاتی طرح صنایع غذایی اسم مدل promotional_magnets مگنت تبلیغاتی مخصوص صنایع غذایی: http://MAGNAM.ir مگنام ایران تولیدکننده مگنت های تبلی...ادامه مطلب»

مگنت تبلیغاتی مخصوص مسافربری، حمل و نقل و ترابری...
artemisia.ir ۱۳۹۳/۱۰/۱۶ بازرگانی
مگنت تبلیغاتی طرح خودرو و ترابری مدل promotional_magnets وضعیت جدید مگنت تبلیغاتی مخصوص صنایع حمل و نقل: مگنام ایران تولیدکننده مگنت های تبلیغاتی ...ادامه مطلب»


EOF