درباره ما- پارسید وب

درباره ما- پارسید وب...
parseed.ir ۱۳۹۳/۰۹/۱۴ بازرگانی

کلیدواژه ها:#Parseed.ir، #اینترنت، #جستجو، #جهانی، #خوشبختی، #خیام، #رایانه، #زندگی، #طلوع، #مسعود_حسینی، #میر_مسعود_حسینی، #پارسید

درباره پارسید: چونکه ما هم هستیم و هم نیستیم ، صفریم و یک!
"پاسداشت هر روز از زندگی به عنوان نعمت و غنیمت دانستن تمام لحظات همچون ثروت" رمز خوشبختی است و اندیشه ای که به حیات معنی میبخشد. این تفکر ، همان فلسفه وجودی مجموعه ای از کلمات ، تصاویر و پیوندهای مرتبط با یکدیگر است که در پارسید مشاهده می کنید. سامانه ای هوشمند پاره ای از این دریای صفرها و یک ها را که در واژه نامه رایانه ای به عنوان سیستم دوتایی (System Binary) شناخته میشوند را به صورت مجموعه ای از آمار ، اطلاعات ، تفکرات قابل جستجو در آورده است که با اینترنت جهانی به صورت قاعده دار مرتبط می باشند.
خیام اگر ز باده مستی خوش باش با ماهرخی اگر نشستی خوش باش
چون عاقبت کار جهان نیستی است انگار که نیستی چو هستی خوش باش
دنیا فانی است و زندگی گذرگاهی است پر رمز و راز ، پر از وسوسه و اعجاز که ذهن انسان را همواره از حقیقت هستی که همان نیستی است دور میکند. نبرد بین حق و باطل گاه آنچنان گیج کننده است که تشخیص بین خوب و بد ناممکن میشود. از یک تصویر طلوع صبح را نمیتوان از غروب تشخیص داد. همچنین برای تشخیص خوب از بد نیاز به داده های بیشتری داریم و معیارهای مناسبی جهت سنجش. در سیستم دوتایی نه صفر بد است نه یک ، هیچ کدام بدون آن دیگری وجود نخواهند داشت. اینجا تعیین کننده به ، بهتر و بهترین شمار بینندگان است ، به همین سادگی. آنچه میماند ، نیکی است.
سرفراز باشید
میر مسعود حسینی

---پارسید وب---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
اعطای تندیس زرین کیفیت به شرکت ایرانی راتک: رایان تک ایرانیان برنده جا...
parseed.ir ۱۳۹۳/۱۱/۰۴ بازرگانی
شرکت ایرانی راتک برنده جایزه بین المللی کیفیت از اروپا رایان تک ایرانیان (راتک) زیرمجموعه شرکت فومن تجارت ایرانیان برنده جایزه معتبر سنتوری ایرنترنشنا...ادامه مطلب»

کمپین حمایت از اعطای جایزه صلح نوبل برای ظریف...
nazarnews.com ۱۳۹۴/۰۵/۳۱ سیاست
نشان نوبل به مرد صلح سال اعطا شود، کسي که ثابت کرد به جاي جنگ و تهديد مي توان با مذاکره، صلح را برقرار کرد . http://www.nazarnews.com/47817 تلاش فعال...ادامه مطلب»

موس پد یا زیرموشی؟ هرآنچه که باید درمورد پدماوس بدانید! ...
1host2u.com ۱۳۹۳/۱۰/۱۱ بازرگانی
موس پد یا زیرموشی؟ هرآنچه که باید درمورد موس پد بدانید! موس پد چیست؟ موس پد صفحه‌ای است که در زیر موس قرار می‌گیرد و به منظور راحتی کار با موس استفاده...ادامه مطلب»

لمس زندگی واقعی در دنیای مجازی ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ اینترنت-آی.تی
این طور که دانشمندان پیش‌بینی کرده اند، تا چند سال آینده می‌توانید فناوری‌های پوشیدنی مجهز به سیستم واقعیت مجازی را در اختیار بگیرید و زندگی را در یک ...ادامه مطلب»

امضای پیمان‌نامه حقوق کودک (۱۹۸۹) به جز آمریکا و سومالی ...
fa.wikisource.org ۱۳۶۸/۰۸/۲۹ تاریخ
پیمان‌نامه حقوق کودک یک کنوانسیون بین‌المللی است که حقوق مدنی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کودکان را بیان می‌کند. دولت‌هایی که این معاهده را امضا...ادامه مطلب»


EOF