درباره ما- پارسید وب

درباره ما- پارسید وب...
parseed.ir ۱۳۹۳/۰۹/۱۴ بازرگانی

کلیدواژه ها:#Parseed.ir، #اینترنت، #جستجو، #جهانی، #خوشبختی، #خیام، #رایانه، #زندگی، #طلوع، #مسعود_حسینی، #میر_مسعود_حسینی، #پارسید

درباره پارسید: چونکه ما هم هستیم و هم نیستیم ، صفریم و یک!
"پاسداشت هر روز از زندگی به عنوان نعمت و غنیمت دانستن تمام لحظات همچون ثروت" رمز خوشبختی است و اندیشه ای که به حیات معنی میبخشد. این تفکر ، همان فلسفه وجودی مجموعه ای از کلمات ، تصاویر و پیوندهای مرتبط با یکدیگر است که در پارسید مشاهده می کنید. سامانه ای هوشمند پاره ای از این دریای صفرها و یک ها را که در واژه نامه رایانه ای به عنوان سیستم دوتایی (System Binary) شناخته میشوند را به صورت مجموعه ای از آمار ، اطلاعات ، تفکرات قابل جستجو در آورده است که با اینترنت جهانی به صورت قاعده دار مرتبط می باشند.
خیام اگر ز باده مستی خوش باش با ماهرخی اگر نشستی خوش باش
چون عاقبت کار جهان نیستی است انگار که نیستی چو هستی خوش باش
دنیا فانی است و زندگی گذرگاهی است پر رمز و راز ، پر از وسوسه و اعجاز که ذهن انسان را همواره از حقیقت هستی که همان نیستی است دور میکند. نبرد بین حق و باطل گاه آنچنان گیج کننده است که تشخیص بین خوب و بد ناممکن میشود. از یک تصویر طلوع صبح را نمیتوان از غروب تشخیص داد. همچنین برای تشخیص خوب از بد نیاز به داده های بیشتری داریم و معیارهای مناسبی جهت سنجش. در سیستم دوتایی نه صفر بد است نه یک ، هیچ کدام بدون آن دیگری وجود نخواهند داشت. اینجا تعیین کننده به ، بهتر و بهترین شمار بینندگان است ، به همین سادگی. آنچه میماند ، نیکی است.
سرفراز باشید
میر مسعود حسینی

---پارسید وب---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
اعطای تندیس زرین کیفیت به شرکت ایرانی راتک: رایان تک ایرانیان برنده جا...
parseed.ir ۱۳۹۳/۱۱/۰۴ بازرگانی
شرکت ایرانی راتک برنده جایزه بین المللی کیفیت از اروپا رایان تک ایرانیان (راتک) زیرمجموعه شرکت فومن تجارت ایرانیان برنده جایزه معتبر سنتوری ایرنترنشنا...ادامه مطلب»

باید تلاش کنیم قوام خانواده ها را تقویت کنیم/ چهره‌ زنانه فقر در جامعه...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۷/۱۸ سلامت
امیدوارم با هم‌اندیشی نهادهای مردمی، برنامه‌ریزان و تصمیم‌گیران، یک راهکار مناسب و سیاست قوی در ارتقاء جایگاه خانواده در ابعاد مختلف حاصل شود معاون ...ادامه مطلب»

طرز صحیح شستن خاکشیر...
beytoote.com ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ تغذبه
مناسب ترین ظروف برای شستن خاکشیر ظروف روی می باشد خاکشیر یکی از شربت های سنتی ما ایرانیان است که برای رفع تشنگی روزه داران بسیار مفید است. خاکشیر ...ادامه مطلب»

چطور شلوار جین را اندازه کنیم؟...
chibepoosham.com ۱۳۹۵/۰۹/۱۱ خ.ا.ب.
شلوارهای جین یکی از محبوب ترین اجزای کمد لباس هر خانمی هستند که نقش مهمی را در خوش تیپ شدن ما بازی می‌کنند. این لباس‌ها بسیار شیک و تطبیق پذیر و برای ...ادامه مطلب»

پیمان‌نامه حقوق کودک (۱۹۸۹) ...
fa.wikisource.org ۱۳۶۸/۰۸/۲۹ تاریخ
پیمان‌نامه حقوق کودک (۱۹۸۹) از مجمع عمومی سازمان ملل متحد ' این پیمان‌نامه در تاریخ ۲۰ نوامبر ۱۹۸۹ (۲۹ آبان ۱۳۶۸) به تصویب محمع عمومی سازمان ملل رسید...ادامه مطلب»


EOF