اعطای تندیس زرین کیفیت به شرکت ایرانی راتک: رایان تک ایرانیان برنده جایزه بین المللی کیفیت از اروپا

اعطای تندیس زرین کیفیت به شرکت ایرانی راتک: رایان تک ایرانیان برنده جایزه بین المللی کیفیت از اروپا ...
parseed.ir ۱۳۹۳/۱۱/۰۴ بازرگانی

کلیدواژه ها:#2015، #Parseed.ir، #اروپا، #ایرانی، #تاتا، #دنیای_اقتصاد، #سوئیس، #طلا، #فومن، #مسعود_حسینی، #میر_مسعود_حسینی، #نوروز، #هلند، #هند، #ژنو

شرکت ایرانی راتک برنده جایزه بین المللی کیفیت از اروپا
رایان تک ایرانیان (راتک) زیرمجموعه شرکت فومن تجارت ایرانیان برنده جایزه معتبر سنتوری ایرنترنشنال از اروپا شد.اهدای این جایزه طلا جزئی از مراسم سالانه کنوانسیون شهر ژنو در کشور سوئیس میباشد که در آن از شرکت ها ، سازمان ها و بازرگانان برتر در دنیای کسب و کار تجلیل میشود. مراسم سال 2015 همزمان با جشن نوروز در مرکز همایشهای بین قاره ای در ژنو سوئیس برگزار خواهد شد.
در این مراسم شرکتهایی از 74 کشور ، رهبران مطرح در عرصه کسب و کار ، صاحبنظران دنیای اقتصاد ، هنر و برجسته ترین اشخاص حقوقی ، متخصصان کیفیت ، همراه با شخصیتهای علمی و نمایندگانی از هیئتهای دیپلماتیک حضور خواهند داشت. این رویداد مهم توسط خبرنگاران ، شبکه های تلویزیونی و رسانه ها پوشش داده خواهد شد.

گواهی نامه اهدایی به رایان تک ایرانیان از طرف جشنواره معتبر سنتوری

* * * از برندگان دوره های گذشته میتوان از شرکتهای بنامی مانند:
وال مارت امریکا (Walmart)
آی.ان.جی هلند (ING Group)
گروه تاتا از هند (Tata Group)
برای اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی جشنواره مراجه فرمائید:
http://www.worldquality.org /
"با امید به اینکه تلاشهای بی وقفه ما برای ارتقا اخلاق و کیفیت بتواند برای تمام کسب و کارهای ایرانی مدل مناسبی ایجای نماید"
میر مسعود حسینی

------
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

آغاز پادشاهی شاه صفی یکم ...
1host2u.com 28/01/1629 تاریخ
شاه صفی یکم (زاده ۱۶۱۱ - درگذشته ۱۲ مه ۱۶۴۲) ششمین پادشاه صفوی ایران است که از ۱۰۰۷ تا ۱۰۲۱ خورشیدی، (۱۶۲۹ تا ۱۶۴۲ میلادی یا ۱۰۳۸ تا ۱۰۵۲هجری قمری) به...ادامه مطلب»

انتخاب سوئیسی‌ها و آینده یارانه نقدی...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۸ سیاست
محمدرضا فرزین دبیر پیشین ستاد هدفمندکردن یارانه‌ها  پرداخت یارانه نقدی در ایران که از سال 1389 به‌صورت غیرمشروط و به کلیه افراد سرپرست خانوار ایرانی آ...ادامه مطلب»

۱۰ ثروتمندترین و فقیرترین کشورهای دنیا ...
asretebar.com ۱۳۹۵/۰۷/۰۴ اقتصاد
عصر اعتبار- ۱۰ ثروتمندترین و فقیرترین کشورهای دنیا موضوع محوری این نوشتار را تشکیل می دهد. مجله‌ی “‘کلوبال فایننس” براساس داده‌­های بانک جهانی و صندوق...ادامه مطلب»


EOF