مزرعه ای فوق العاده زیبا از جنس طلا

مزرعه ای فوق العاده زیبا از جنس طلا ...
momtaznews.com ۱۳۹۵/۱۱/۰۴ سرگرمی

کلیدواژه ها:#، #Momtaznews.com، #زیبایی، #طلا، #چین

لوپینگ شهری کوچک در شرق یوننان چین است. در اوایل بهار ، وقتی گل های زردرنگ کلزا کاملا شکوفا می شوند این منطقه مانند یک دریای طلایی به نظر می رسد و عکاسان را به سمت خود می کشاند. در این مناطق تا جایی که چشم کار می کند گل های طلایی و زرد دیده می شود. بهترین زمان برای دیدن این زیبایی ها ماه های فوریه و مارچ می باشد.
مزرعه ای فوق العاده زیبا از جنس طلا

امروزه لوپینگ به یکی از مناطق موردعلاقه عکاسان تبدیل شده و هرسال افراد زیادی برای تهیه عکس های زیبا به این شهر می آیند. علاوه بر این ، لوپینگ به دلیل داشتن گل های زیاد برای پرورش زنبور بسیار مناسب بوده و یکی از مراکز تولید عسل چین به شمار می رود.

--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

پرفروش‌ترین برندهای بازار ژاپن در نیمه اول سال 2016 ...
car.ir ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ خودرو
امروزه ژاپن یکی از چهار تولیدکننده برتر خودرو در دنیاست و از این لحاظ در کنار ممالکی همچون چین، آمریکا و آلمان جای می‌گیرد. این کشور 128 میلیونی از با...ادامه مطلب»

«هواوی» اتهامات آمریکا را رد کرد ...
aftabnews.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ اینترنت-آی.تی
بزرگترین سازنده تلفن های هوشمند در جهان اعلام کرد که بر خلاف آنچه آمریکا مدعی شده، در خصوص ارسال و صادرات تجهیزات به سوریه و برخی کشورهای دیگر هیچ جرم...ادامه مطلب»

جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

آغاز پرواز‌ رفت‌وبرگشت تهران-آستاراخان...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ خودرو
بنا بر اعلام روابط عمومی شرکت هواپیمایی تابان، این پروازها روز آینده با پرواز شماره ۶۳۶۹ ساعت ۱۱ صبح آغاز خواهد شد‌. پرواز تهران به آستاراخان و بالعکس...ادامه مطلب»


EOF