Searchاعتراض چین به تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه ایران

اعتراض چین به تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه ایران ...
irna.ir ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ اخبار

کلیدواژه ها:#Irna.ir، #اعتراض، #امور_خارجه، #ایران، #ایرانی، #ایرنا، #تحریم، #ترامپ، #خزانه_داری، #دولت، #سخنگوی_دولت، #فرهاد، #وزارت_امور_خارجه، #پکن، #چهارشنبه، #چین، #چینی

پکن - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه چین روز پنجشنبه نسبت به تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران و چند شرکت چینی به شدت اعتراض کرد و گفت که شکوائیه رسمی کشورش تسلیم آمریکا شده است.
[اعتراض چین به تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه ایران]

...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

واعظی: پهنای باند اینترنت ایران به 12 هزار گیگابیت برثانیه می رسد ...
ion.ir ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ اینترنت-آی.تی
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پهنای باند اینترنت ایران تا پایان امسال به 12 هزار گیگابیت برثانیه افزایش خواهد یافت. ایران آنلاین /Bit (بیت): بیت...ادامه مطلب»

در اقدامی متقابل و در واکنش به اقدام غیرقانونی واشنگتن ایران 9 فرد و ش...
farsnews.com ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ اخبار
در اقدامی متقابل و در واکنش به اقدام غیرقانونی واشنگتن ایران 9 فرد و شرکت آمریکایی را به فهرست افراد حقیقی و حقوقی تحت تحریم خود اضافه کرد در واکنش به...ادامه مطلب»

رییس جمهور روحانی: همیشه با مردم مانند ایام انتخابات برخورد کنید/ از د...
asriran.com ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ سیاست
موسیقی‌های سطح پایین را نمی پسندیم، هرچند برخی گفتند خوب است. نخستین نشست خبری رئیس دولت دوازدهم که در مرکز همایش‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران ...ادامه مطلب»


EOF