Searchدر اقدامی متقابل و در واکنش به اقدام غیرقانونی واشنگتن ایران 9 فرد و شرکت آمریکایی را به فهرست افراد حقیقی و حقوقی تحت تحریم خود اضافه کرد

در اقدامی متقابل و در واکنش به اقدام غیرقانونی واشنگتن ایران 9 فرد و شرکت آمریکایی را به فهرست افراد حقیقی و حقوقی تحت تحریم خود اضافه کرد...
farsnews.com ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ اخبار

کلیدواژه ها:Farsnews.com، ارتش، اسلامی، امور خارجه، ایران، ایرانی، باب، برجام، بلک واتر، بهمن، تحریم، ترامپ، تکفیری، جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی ایران، حقوق بشر، خاورمیانه، خبرگزاری فارس، دریانوردی، دولت، رژیم صهیونیستی، سرمایه گذاری، سیا، سیاست، سیاست خارجی، شانگهای، شورای عالی امنیت ملی، غیرقانونی، فارس، فلسطین، لبنان، مردم، واشنگتن، وزارت امور خارجه، وزارت دفاع، چهارشنبه، چین، چینی

در اقدامی متقابل و در واکنش به اقدام غیرقانونی واشنگتن
ایران 9 فرد و شرکت آمریکایی را به فهرست افراد حقیقی و حقوقی تحت تحریم خود اضافه کرد
در واکنش به اقدام آمریکا در اضافه کردن نام تعدادی از افراد و شرکت‌های ایرانی به فهرست تحریم‌های موشکی، جمهوری اسلامی ایران نام 9 فرد و شرکت آمریکایی را به فهرست تحریمی قبلی خود اضافه کرد.
به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران صبح امروز (پنجشنبه) در پی اقدام آمریکا در فضاسازی منفی علیه ایران و اضافه کردن نام تعدادی از افراد و شرکت‌های ایرانی به فهرست تحریم‌های موشکی و در اقدامی متقابل علیه برخی افراد و نهادهای آمریکایی‌ بیانیه‌ای را به شرح زیر صادر کرد:
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

اولین سفر علمی طلاب زن ایرانی به آمریکا ...
iranmatlab.ir ۱۳۹۳/۰۲/۲۵ اخبار
اخبار سیاست خارجی - اولین سفر علمی طلاب زن ایرانی به آمریکا هیلاری کلینتون که ظاهرا برای انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 آماده می‌شود ضمن دفاع از ع...ادامه مطلب»

حماسه سیاسی مردم در انتخابات زمینه ساز اقتدار در تعامل با جهان و ورود ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۵/۱۱ اخبار
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری درگفت و گوی زنده تلویزیونی با مردم، مهمترین مسایل داخلی و بین المللی را تشریح کرد. به گزارش پایگاه...ادامه مطلب»

رییس جمهور روحانی: همیشه با مردم مانند ایام انتخابات برخورد کنید/ از د...
asriran.com ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ سیاست
موسیقی‌های سطح پایین را نمی پسندیم، هرچند برخی گفتند خوب است. نخستین نشست خبری رئیس دولت دوازدهم که در مرکز همایش‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران ...ادامه مطلب»


EOF