Searchآغاز به کار جشنواره کن با حضور اصغر فرهادی

آغاز به کار جشنواره کن با حضور اصغر فرهادی ...
fa.euronews.com ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ مردم

کلیدواژه ها:#Fa.euronews.com، #اردیبهشت، #اصغر_فرهادی، #ایرانی، #جانی_دپ، #جشنواره_کن، #شهاب_حسینی، #فرانسه، #فرانسوی، #ونسا_پارادی، #چهارشنبه


به روز شده در: ۱۷/۰۵/۲۰۱۷
هفتادمین دورۀ فستیوال فیلم کن در فرانسه ، روز چهارشنبه ، ۲۷ اردیبهشت ماه (۱۷ ماه مه) با حضور اصغر فرهادی ، فیلم ساز ایرانی در صحنۀ مراسم افتتاح شروع به کار کرد.
آقای فرهادی در مراسم افتتاح به همراه « لی‌لی رز دپ » بازیگر و مدل فرانسوی-آمریکایی در صحنه حاضر شد. است. لی‌لی رز دختر جانی دپ بازیگر آمریکایی و ونسا پارادی خواننده فرانسوی است.
اصغر فرهادی سال گذشته با فیلم فروشنده جایزه بهترین فیلمنامه این جشنواره را از آن خود ساخت. شهاب حسینی ، از بازیگران اصلی این فیلم هم برندۀ جایزۀ بهترین بازیگر مرد شد.
جشنواره امسال کن در اولین روز آن با فیلم فرانسوی « ارواح اسماعیل » آغاز به کار می کند.
مراسم امسال فستیوال کن تحت تدابیر امنیتی شدیدتر از سالهای گذشته برگزار می شود.
شهر کن در نزدیکی شهر نیس فرانسه قرار دارد ، شهری که تابستان سال گذشته یک مرد مهاجم در خیابان ساحلی آن با کامیون به انبوه جمعیت راند و جان ۸۶ نفر را گرفت.
برای جلوگیری از تکرار حمله ای مشابه در کن و در محل برگزاری جشنواره ، در کنار نیروی انسانی و امنیتی و تمهیدات ویژه ، موانع بتونی به شکل گلدانهای بزرگ قرار داده شده است.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

کتایون شهابی در میان داوران بخش اصلی جشنواره کن ...
ghasedaknews.net ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ مردم
پس از چهره‌های مطرحی چون «امیر کاستاریکا»، «وونگ کاروای»، «ایزابل هوپر»، «تیم برتون»، «رابرت دنیرو»، «نانی مورتی»، «استیون اسپیلبرگ» و برادران «کوئن» ...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

محمود جم 39مین نخست وزیر ایران ...
1host2u.ir 03/12/1935 تاریخ
در 11 آذر ۱۳۱۴ پس از سقوط دولت فروغی، محمود جم مأمور تشکیل دولت شد. محمود جم از ۱۳۱۴ تا ۱۳۱۸ نخست‌وزیر بود. دورهٔ نخست‌وزیری جم یکی از طولانی ترین دور...ادامه مطلب»

گزارش ایلنا از نشست خبری فیلم فروشنده؛ فرهادی، علیدوستی و حسینی در نشس...
ilna.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ سرگرمی
نشست خبری با حضور گسترده خبرنگاران و عکاسان برگزار شد. در این نشست؛ اصغر فرهادی گفت: بخشی از کسانی که فیلم‌ها را متهم به سیاه‌نمایی می‌کنند قصد دیگری ...ادامه مطلب»


EOF