Searchکشف "سفینه فضایی" در قطب جنوب!

کشف "سفینه فضایی" در قطب جنوب!...
fa.alalam.ir ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ اخبار

کلیدواژه ها:#Fa.alalam.ir، #افسانه، #العالم، #بیضی، #کشف

"والنتین دیگتیرف"جوان روسی ، هنگامی که تصاویر سطح زمین را بررسی می کرد به جسم مرموز بزرگی در نزدیکی قطب جنوب برخورد کرد که ادعا شده است سفینه فضایی ناشناخته ای به نظر می رسد.
العالم - گوناگون
سایت "ura.news" به نقل از "والنتین دیگتیرف" گزارش داد: در سایت Google Earth به مختصات 73°13'55.09 S, 71°57'12.98‚W ، شیء شگفت انگیزی پیدا کردم.
وی گفت: در فاصله 170 کیلومتری قطب شمال از ساحل سنگی وجود دارد که می تواند یک سفینه فضایی باشد ، جسم بسیار بزرگی به طول 600 متر در این منطقه سقوط کرده و قرن هاست که باقی مانده است.
این جوان روسی تصریح کرد: این جسم بسیار بزرگ پس از ذوب شدن یخ ها در قطب جنوب قابل مشاهده است و در تصاویری که در سالهای 1989-2013 گرفته شده ، این جسم عجیب در همه این تصاویر دیده می شود.
به گفته دیگتیرف ، به وضوح قابل مشاهده است که این جسم یک موتور بیضی شکل با دیسک های موشکی است
به طوری که ما می توانیم آن را در تصاویر 1999 و یا حتی سایه ای از آن را ببینیم. ظاهرا ، این بزرگترین جسم ناشناخته در سیاره ما است.
او همچنین گفت که بیرون آوردن "سفینه فضایی" به دلیل برف ممکن نیست چراکه در جهان هیچ تکنولوژی قادر به انجام چنین کاری است.
بنابراین ، فقط می توانیم حدس بزنیم که این چیست. من از خود می پرسم که این سفینه کی بر روی زمین سقوط کرده است؟ آیا "لیمن" (بشقاب پرنده های قدیمی یا موجودات فرازمینی) است که در داستانهای افسانه ای درمورد آن صحبت می کنند؟ یک چیز قطعی است: پیشتر ، هیچ چیز مشابهی نظیر آن بر روی زمین یافت نشده است.

---"والنتین دیگتیرف"جوان روسی ، هنگامی که تصاویر سطح زمین را بررسی می کرد به جسم مرموز بزرگی در نزدیکی قطب جنوب برخورد کرد که ادعا شده است سفینه فضایی ناشناخته ای به نظر می رسد. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سی‎مرغ در سی‎سخت ...
chn.ir ۱۳۹۴/۰۲/۲۱ فرهنگ
نوشتاری از آرش نورآقایی پیرامون ارتباط کیخسرو و سیمرغ؛ سی‎مرغ در سی‎سخت کیخسرو یکی از شاهان اسطوره‎ای شاهنامه است که ویژگی‎های مشابه با شخصیت تاریخی ک...ادامه مطلب»

شهر آدم کوتوله ها در کرمان !! ...
extracccam.com ۱۳۹۵/۰۱/۰۵ تاریخ
یادتان هست، سرزمین لی‌لی‌پوت‌ها، شهری که آدم‌های کوچولو در آن زندگی می‌کردند و یک روز صبح که گالیور از خواب بلند شد و این طرف و آن طرف را نگاه کرد، کل...ادامه مطلب»

روز ۷ آبان (۲۹ اکتبر) روز کوروش کبیر...
khabareno.com ۱۳۹۲/۰۸/۰۷ اخبار
روز ۷ آبان (۲۹ اکتبر) که تاریخ نویسان آن را روز ورود کوروش به بابل و صدور منشور کوروش می‌دانند به پیشنهاد سازمان بین‌المللی نجات پاسارگاد٬ روز کوروش ک...ادامه مطلب»

تنگه فاروق، گنج رؤیایی و ابهام‌های ساکنان خوش‌باورش ...
isna.ir ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ اخبار
«حس‌ام می‌گه این گنج وجود داره. فیلمِش رو دیدم. عکساش همه‌جا هست. تازه تو فیلم اسکناس هزار تومنی و دو هزار تومنی هم نشون دادن تا بفهمیم اینا توی ایران...ادامه مطلب»

کشف ستون سنگی مرمر با نام داریوش یکم در روسیه+فیلم...
fa.alalam.ir ۱۳۹۵/۰۵/۲۵ تاریخ
العالم - باستان‌شناسان روس هنگام جست‌وجوی منطقه‌ای در شهر باستانی فاناگوریا در جنوب روسیه بقایای یک لوحِ سنگیِ حامل کتیبه‌ای مربوط به زمان داریوش شاه ...ادامه مطلب»


EOF