Searchکشف "سفینه فضایی" در قطب جنوب!

کشف "سفینه فضایی" در قطب جنوب!...
fa.alalam.ir ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ اخبار

کلیدواژه ها:#Fa.alalam.ir، #افسانه، #العالم، #بیضی، #کشف

"والنتین دیگتیرف"جوان روسی ، هنگامی که تصاویر سطح زمین را بررسی می کرد به جسم مرموز بزرگی در نزدیکی قطب جنوب برخورد کرد که ادعا شده است سفینه فضایی ناشناخته ای به نظر می رسد.
العالم - گوناگون
سایت "ura.news" به نقل از "والنتین دیگتیرف" گزارش داد: در سایت Google Earth به مختصات 73°13'55.09 S, 71°57'12.98‚W ، شیء شگفت انگیزی پیدا کردم.
وی گفت: در فاصله 170 کیلومتری قطب شمال از ساحل سنگی وجود دارد که می تواند یک سفینه فضایی باشد ، جسم بسیار بزرگی به طول 600 متر در این منطقه سقوط کرده و قرن هاست که باقی مانده است.
این جوان روسی تصریح کرد: این جسم بسیار بزرگ پس از ذوب شدن یخ ها در قطب جنوب قابل مشاهده است و در تصاویری که در سالهای 1989-2013 گرفته شده ، این جسم عجیب در همه این تصاویر دیده می شود.
به گفته دیگتیرف ، به وضوح قابل مشاهده است که این جسم یک موتور بیضی شکل با دیسک های موشکی است
به طوری که ما می توانیم آن را در تصاویر 1999 و یا حتی سایه ای از آن را ببینیم. ظاهرا ، این بزرگترین جسم ناشناخته در سیاره ما است.
او همچنین گفت که بیرون آوردن "سفینه فضایی" به دلیل برف ممکن نیست چراکه در جهان هیچ تکنولوژی قادر به انجام چنین کاری است.
بنابراین ، فقط می توانیم حدس بزنیم که این چیست. من از خود می پرسم که این سفینه کی بر روی زمین سقوط کرده است؟ آیا "لیمن" (بشقاب پرنده های قدیمی یا موجودات فرازمینی) است که در داستانهای افسانه ای درمورد آن صحبت می کنند؟ یک چیز قطعی است: پیشتر ، هیچ چیز مشابهی نظیر آن بر روی زمین یافت نشده است.

---"والنتین دیگتیرف"جوان روسی ، هنگامی که تصاویر سطح زمین را بررسی می کرد به جسم مرموز بزرگی در نزدیکی قطب جنوب برخورد کرد که ادعا شده است سفینه فضایی ناشناخته ای به نظر می رسد. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
انتخابات ریاست جمهوری ایران از نیوزیلند آغاز شد...
fa.alalam.ir ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ اخبار
ایرانیان مقیم نیوزیلند به عنوان اولین گروه از هموطنان از ساعت ۸ صبح به وقت محلی با حضور در دانشگاه ويكتوريا در شهر ولينگتون رای خود را برای انتخاب نا...ادامه مطلب»

سوریه به حمله ائتلاف آمریکا واکنش نشان داد...
fa.alalam.ir ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ ارتش
یک منبع نظامی سوریه حمله ائتلاف بین المللی به ارتش این کشور را بیانگر پوچی ادعاهای ائتلاف درخصوص مبارزه تروریسم دانست. العالم - سوریه این منبع نظامی ...ادامه مطلب»

افشاگری جان کری از درخواست عربستان، اسرائیل و مصر از آمریکا برای حمله ...
fa.alalam.ir ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ سیاست
وزیر خارجه سابق آمریکا در یک سخنرانی فاش کرد که رهبران عربستان، مصر و اسرائیل در آن زمان از واشنگتن می‌خواستند که به ایران حمله نظامی کنیم. العالم _ ...ادامه مطلب»

گذری بر تاریخچه جشن سپندارمذگان یا جشن زن ایرانی ...
seemorgh.com ۱۳۹۳/۰۱/۲۶ تاریخ
بیست و نهم بهمن ماه جشن 4000 ساله سنپدارمذگان یا جشن زن ایرانی... طبق سالنامه زرتشتى، روز پنجم از ماه اسفند که روز اسفند نام دارد و بنابر تقويم امرو...ادامه مطلب»

راز ۹۰۰ ساله نهفته در قلب یک روستا ...
asriran.com ۱۳۹۳/۰۲/۰۵ تاریخ
به‌گفته یک مسئول تقریباً قدمت این جسد به قرن پنجم هجری قمری می‌رسد و سن جسد از 45 تا 50 سال تخمین زده شده است. بنابر همین گزارش، جسد در 200 متری «باغ ...ادامه مطلب»


EOF