Search با حضور قالیباف؛ نخستین ایستگاه‌های خط 7 مترو افتتاح شد

با حضور قالیباف؛ نخستین ایستگاه‌های خط 7 مترو افتتاح شد ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ اخبار

کلیدواژه ها:#Isna.ir، #ایسنا، #بسیج، #بیمارستان، #تختی، #تهران، #توحید، #تونل_توحید، #خط_مترو، #دانشگاه، #شهردار_تهران، #صفوی، #قزوین، #متروی_تهران، #محمدیه، #مدرس، #مولوی، #میدان، #میدان_بسیج، #نواب_صفوی

صبح امروز (شنبه) 22 کیلومتر از خط هفت مترو با حضور شهردار تهران به بهره‌برداری رسید و همزمان با آن 7 ایستگاه میدان بسیج ، میدان محمدیه ، بریانک ، کمیل ، شهید نواب صفوی ، دانشگاه تربیت مدرس و میدان صنعت نیز افتتاح خواهد شد.
به گزارش ایسنا ، خط 7 مترو از شهرک امیرالمومنین در جنب ورزشگاه تختی آغاز و تا میدان بوستان واقع در سعادت‌آباد ادامه خواهد داشت و این در حالی است که در مسیر عبور از شرق به غرب از میدان محلاتی ، میدان محمدیه ، خیابان مولوی و با تغییر مسیر به سمت شمال از تقاطع بزرگراه نواب و خیابان قزوین ، تونل توحید ، بیمارستان میلاد و میدان صنعت عبور کرده و نهایتا به سعادت‌آباد می‌رسد.
همزمان با بهره‌برداری 22 کیلومتر متروی خط 7 ، هفت ایستگاه میدان بسیج ، میدان محمدیه ، بریانک ، کمیل ، شهید نواب صفوی ، دانشگاه تربیت مدرس و میدان صنعت نیز افتتاح خواهد شد و 12 ایستگاه دیگر این خط نیز در آینده نزدیک به بهره‌برداری می‌رسد.
خط هفت مترو را عمیق‌ترین خط متروی تهران می‌نامند چرا که در برخی نقاط عمق خط حتی به 56 متر نیز می‌رسد و از آنجایی که از زیر کلیه خطوط متروی شهر تهران عبور می‌کند آن را عمیق‌ترین خط مترو می‌نامند که بیشترین ایستگاه‌های تبادلی را نیز با سایر خطوط دارد.
به گزارش ایسنا ، صبح امروز این 22 کیلومتر همراه با هفت ایستگاه با حضور شهردار تهران مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سخنگوی وزارت بهداشت خبر داد کاهش شمار مبتلایان تب کریمه کنگو/ مردم نگ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ اخبار
سخنگوی وزارت بهداشت به مردم اطمینان خاطر داد که نگرانی خاصی در خصوص انتشار بیماری تب کریمه کنگو در کشور وجود ندارد. به گزارش ایسنا، دکتر ایرج حریرچی د...ادامه مطلب»

مرگ در حبس؛ از سعید امامی تا سیدامامی ...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ سیاست
جای مرموزی است. تصور بیشتر آدم‌ها از اتفاقات داخل آن، زاییده فیلم‌ها یا در بهترین حالت، حاصل خاطرات راست و دروغ کسانی است که پایشان به آنجا باز شده اس...ادامه مطلب»

با پیکر رضاشاه چه کنیم؟ ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ تاریخ
«من با آن‌ که مطمئن هستم برای انتشار این نوشته ناسزاهای بسیاری خواهم شنید اما بنابر وظیفه روشنفکری و برای مصالح جمهوری اسلامی و آینده این سرزمین، این ...ادامه مطلب»

نشست یک کوچه در مجاورت کارگاه مترو / تخلیه اضطراری ساختمان‌ها ...
isna.ir ۱۳۹۵/۰۹/۲۷ اخبار
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نشست یک کوچه در مجاورت کارگاه مترو در خیابان مولوی خبر داد. سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا در ای...ادامه مطلب»

شکایت از پیمانکار تونل توحید/ بررسی برج میلاد و رویان در دستور کار شهر...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ اخبار
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از انجام بررسی برای ساخت پل طبیعت 2 در پارک چیتگر خبر داد و گفت: پیش از انقلاب هفت پل در تهران به طور موقت و برای پوش...ادامه مطلب»


EOF