لاشه هواپیما پیدا شد سازمان هواپیمایی: درباره کشف لاشه هواپیمای آسمان، خبری مستند است که تیم بررسی سانحه آن را تایید کند/ کشف لاشه هواپیما مورد تایید نیست،جستجو ادامه دارد

لاشه هواپیما پیدا شد سازمان هواپیمایی: درباره کشف لاشه هواپیمای آسمان، خبری مستند است که تیم بررسی سانحه آن را تایید کند/ کشف لاشه هواپیما مورد تایید نیست،جستجو ادامه دارد...
alef.ir ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ خودرو

کلیدواژه ها:#Alef.ir، #اصفهان، #بویر_احمد، #تهران، #جستجو، #جمعیت_هلال_احمر، #خبر، #سمیرم، #مجتبی، #مستند، #مهماندار، #هلال_احمر، #هواپیما، #هواپیمایی، #کشف، #کهگیلویه، #کهگیلویه_و_بویراحمد، #یاسوج

سخنگوی سازمان هواپیمایی با رد کشف لاشه هواپیما گفت: خبر قطعی هواپیمای سقوط کرده از طریق نیروهای بررسی و امداد نجات به این سارمان اعلام میشود و سازمان هواپیمایی خبر قطعی را اعلام خواهد کرد.
مدیرکل حوزه استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: لاشه هواپیمای سقوط‌کرده تهران ـ یاسوج پیدا شد.
مجتبی مرادی امروز در یاسوج اظهار کرد: دقایقی پیش لاشه هواپیمای سقوط‌کرده تهران ـ یاسوج پیدا شد.
وی بیان کرد: لاشه این هواپیما در محدوده نوقل و دنگزلو پیدا شده است.
به گزارش الف هواپیمای ATR متعلق به هواپیمایی آسمان که صبح دیروز از رادار خارج شده بود در حوالی سمیرم سقوط کرد.
این هواپیما که ساعت 8 و 54 دقیقه از تهران عازم یاسوج شده بود از ساعتی پیش از رادار خارج شد. بنا بر اعلام هواپیمایی آسمان این پرواز 60 مسافر داشته که یکی از آنها کودک بوده ، دو مهماندار ، دو امنیت پرواز و دو خلبان و کمک در این پرواز بودند که تعداد سرنشینان جمعاً 66 نفر می‌شود.
تکمیلی/ خبر پیدا شدن لاشه هواپیما تکذیب شد

* * * پیداشدن لاشه هواپیما مشاهدات یک نفر بوده است
مدیرعامل هلال‌احمر اصفهان : اخبار منتشر شده درباره پیدا شدن لاشه هواپیما صرفا مشاهدات یک نفر بوده و قطعی نیست.
کشف لاشه هواپیما مورد تایید نیست/ جستجو ادامه دارد

* * * رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر: ما الان در منطقه نوقل هستیم و جستجوها ادامه دارد. همچنان بالگردهای ما در حال پرواز هستند تا محل دقیق سقوط هواپیما را پیدا کنند.
فعلا نمی‌توان خبر مربوط به کشف لاشه هواپیما را تایید کرد و جستجوها همچنان ادامه دارد.
همچنین سید علی وفایی مقدم ، مدیر کل بحران استانداری کهگیلویه و بویر احمد نیز درباره کشف لاشه هواپیما گفت : این اخبار صحت ندارد و من در پیگیری که از معاون استاندار در منطقه داشتم ، این موضوع رد شد
---سخنگوی سازمان هواپیمایی با رد کشف لاشه هواپیما گفت: خبر قطعی هواپیمای سقوط کرده از طریق نیروهای بررسی و امداد نجات به این سارمان اعلام میشود و سازمان هواپیمایی خبر قطعی را اعلام خواهد کرد. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

آغاز پرواز‌ رفت‌وبرگشت تهران-آستاراخان...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ خودرو
بنا بر اعلام روابط عمومی شرکت هواپیمایی تابان، این پروازها روز آینده با پرواز شماره ۶۳۶۹ ساعت ۱۱ صبح آغاز خواهد شد‌. پرواز تهران به آستاراخان و بالعکس...ادامه مطلب»

محیط زیست در سالی که گذشت؛ حذف 15 پلنگ از طبیعت ایران/ چوپان لرستانی ...
mehrnews.com ۱۳۹۳/۰۱/۰۷ طبیعت
سال که گذشت به تعبیر بسیاری از کارشناسان سالی سیاه برای پلنگ های ایرانی بود چرا که تنها بر اساس آماری که در رسانه ها منتشر شد در این سال 15 پلنگ تلف ش...ادامه مطلب»

ادامه بارندگی در مناطق مختلف ایران؛ آب‌گرفتگی در تهران و بازگشت سیل به...
fa.euronews.com ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ طبیعت
مطابق پیش‌بینی سازمان هواشناسی ایران، بارش برف و باران در ۲۵ استان کشور تا روز چهارشنبه همچنان ادامه خواهد داشت. بر این اساس، پلیس راهنمایی و رانندگی ...ادامه مطلب»

دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران برگزار شد. ...
۱۳۸۸/۰۳/۲۲ تاریخ
دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران در روز ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ خورشیدی برگزار شد. موقعیت و شرایط ویژهٔ داخلی و خارجی ایران سبب شد که پیش‌بینی نتیجهٔ انت...ادامه مطلب»


EOF