بزرگ ترین بیلبورد تبلیغاتی فورد، رکورد جهانی را شکست!

بزرگ ترین بیلبورد تبلیغاتی فورد، رکورد جهانی را شکست! ...
ofoghnews.ir ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ خودرو

کلیدواژه ها:#Ofoghnews.ir، #اسپانیا، #جهانی، #خودروسازی، #سعودی، #طراحی، #عربستان، #عربستان_سعودی، #فورد، #مادرید

کمپانی خودروسازی فورد با طراحی و نصب بزرگ‌ترین بیلبورد تبلیغاتی جهان در شهر مادرید اسپانیا ، توانست رکورد گینس را با اختلاف بسیار زیاد جابجا کند ، هرچند در این زمینه رکورد قبلی هم در دستان کمپانی خودروسازی فورد بوده است.
کمپانی خودروسازی فورد با طراحی و نصب بزرگ‌ترین بیلبورد تبلیغاتی جهان در شهر مادرید اسپانیا ، توانست رکورد گینس را با اختلاف بسیار زیاد جابجا کند ، هرچند در این زمینه رکورد قبلی هم در دستان کمپانی خودروسازی فورد بوده است.
به طور دقیق‌تر ، کمپانی خودروسازی فورد یک بیلبورد تبلیغاتی بسیار بزرگ به مساحت ۵۲۶۵ متر مربع و به وزن تقریبی ۲۰۰۰ کیلوگرم برای تبلیغ فورد اکواسپرت جدید آماده کرده و بر روی یکی از بزرگ‌ترین ساختمان‌های شهر مادرید ، واقع در کشور اسپانیا نصب کرده است که در نوع خود شگفت انگیز بوده و باعث شده است تا کارشناسان گینس به عنوان یک رکورد جدید از آن یاد کنند.
بزرگ ترین بیلبورد تبلیغاتی جهان
رکورد قبلی در رابطه با همین موضوع ، باز هم در اختیار کمپانی خودروسازی فورد خواهد بود و مربوط به ساخت یک بیلبورد تبلیغاتی بزرگ به مساحت ۲۴۱ متر مربع می‌شود که در کشور عربستان سعودی مورد استفاده قرار گرفته است ، اما حالا با یک اختلاف زیاد ، این رکورد به عدد ۵۲۶۵ متر مربع یا معادل ۲۰ زمین تنیس ارتقا پیدا کرده است تا دیگر دست نیافتی باشد!.
طبق ادعای منابع خبری ، این بیلبورد تبلیغاتی تا اواخر ماه فوریه در مرکز شهر مادرید خواهد بود و پس از آن ، به مرکز خدماتی Apascovi اهدا خواهد شد که می‌توانند از مواد بکار رفته در آن به صورت بازیافتی برای افراد معلول استفاده کنند.
منبع
خودروبانک

--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

پرفروش‌ترین برندهای بازار ژاپن در نیمه اول سال 2016 ...
car.ir ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ خودرو
امروزه ژاپن یکی از چهار تولیدکننده برتر خودرو در دنیاست و از این لحاظ در کنار ممالکی همچون چین، آمریکا و آلمان جای می‌گیرد. این کشور 128 میلیونی از با...ادامه مطلب»

همایش بین‌المللی تجاوز و دفاع...
fa.wikipedia.org ۱۳۶۷/۰۵/۱۷ تاریخ
کنفرانس بین‌المللی تجاوز و دفاع نخستین کنفرانسی بود که به منظور بررسی و تحلیل جنگ ایران و عراق شکل گرفت. مکان برگزاری آن تهران و تاریخ برپایی آن ۱۷ مر...ادامه مطلب»

جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

در گفت و گو با شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان ترامپ غیرقابل پیش‌بینی است/ بر...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ اخبار
حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی تصریح کرد: تنها نتیجه خروج از برجام بی‌اعتباری است. به گزارش ایسنا، گفت‌وگوی کریستین امانپور مجری شبکه سی‌ان‌ان آمریک...ادامه مطلب»


EOF