تیراندازی نسیم نجفی یوتیوبر ایرانی در ساختمان مرکزی یوتیوب

تیراندازی نسیم نجفی یوتیوبر ایرانی در ساختمان مرکزی یوتیوب ...
gadgetnews.net ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ اخبار

کلیدواژه ها:#اعتراض، #ایرانی، #تلگرام، #حیوانات، #سانسور، #شبکه‌های_اجتماعی، #فروردین، #نسیم_نجفی_اقدم، #ژانویه، #کالیبر، #کالیفرنیا

یک یوتیوبر ایرانی مقیم آمریکا به نام نسیم نجفی اقدم همراه یک اسلحه ، در ساختمان مرکزی یوتیوب واقع در کالیفرنیا اقدام به تیراندازی کرده است. دلایل این حمله و آخرین اخبار مربوط به آن را در ادامه می‌خوانید.
به گفته‌ی مقامات پلیس آمریکا ، یک زن 39 ساله به نام نسیم نجفی اقدم مظنون تیراندازی سه شنبه 14 فروردین ماه در ساختمان مرکزی یوتیوب واقع در ایالت کالیفرنیا بوده است که در همان مکان نیز کشته شده است. مقامات آمریکایی ادعا می‌کنند این دختر جوان ایرانی همراه یک اسلحه کالیبر 9 میلی‌متری پس از ورود به مقر یوتیوب اقدام به تیراندازی کرده و سه نفر را نیز زخمی کرده است. وی سپس با شلیک گلوله به سمت خود ، اقدام به خودکشی کرده است. از جمله افراد تیر خورده در این حادثه یک مرد 36 ساله و دو زن با سن‌های 32 و 37 ساله بوده‌اند.
پلیس آمریکا مدعی شده که این حادثه تروریستی نبوده است ، بلکه نسیم نجفی ، یوتیوبر معروف ایرانی با یکی از کارکنان این ساختمان که مورد اصابت گلوله‌ی وی نیز قرار گرفته ، مشکلات شخصی داشته است.
نسیم نجفی کیست؟
نسیم نجفی با نام کامل « نسیم نجفی اقدم » ساکن سن دیه گو و صاحب کانال نسیم سبز در یوتیوب بوده است. گفته می‌شود وی در کانال خود مجموعه ویدیوهایی مربوط به ترویج گیاه خواری را به عنوان مدافع حقوق حیوانات منتشر می‌کرده است. نخستین اعتراض وی به یوتیوب در ژانویه سال گذشته میلادی رخ داد. او همان زمان با انتشار ویدیویی عنوان کرد که یوتیوب در ویدیوهای کانال آن دخالت کرده و دست به سانسور زده است.
به ادعای خود نسیم نجفی طی ماه‌های اخیر تعداد بازدیدهای کانالش از عمد کاهش پیدا کرده است و یوتیوب علاوه بر سانسور ، بابت انتشار ویدیوهایش پولی به وی پرداخت نمی‌کرده است. شخص مذکور در کنار مدیریت کانال یوتیوب خود ، در دیگر شبکه‌های اجتماعی نظیر تلگرام و اینستاگرام نیز به فعالیت می‌پرداخت و ویدیوهای یوتیوبی خود را در آن‌ها بازنشر می‌کرد.
نسیم نجفی سه شنبه ساعت 13:30 دقیقه به وقت محلی همراه یک اسلحه کالیبر 9 میلی‌متری به ساختمان مرکزی یوتیوب حمله‌ور شده و پس از زخمی کردن 4 نفر ، سپس اقدام به خودکشی می‌کند. بیش از هزار نفر در این ساختمان مشغول فعالیت هستند.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
خشم بریتانیا از بازداشت سفیر این کشور در تهران ...
p.dw.com ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ سیاست
بازداشت کوتاه‌مدت سفیر بریتانیا در تهران خشم لندن را برانگیخت. راب مک‌ایر هم‌زمان با اعتراض‌ها به ساقط کردن هواپیمای اوکراینی توسط سپاه، برای ساعاتی ب...ادامه مطلب»

لغو امتیاز تنباکو ...
fa.wikipedia.org 06/01/1892 تاریخ
ناصرالدین شاه در پنجم جمادی‌الثانی ۱۳۰۹ در دستخطی به امین‌السلطان لغو کامل امتیاز تنباکو را اعلام کرد قیام تنباکو، قیام تحریم تنباکو، جنبش تحریم تنبا...ادامه مطلب»

كشف كودتاي عناصر ضد انقلاب براي براندازي جمهوري اسلامي ايران (1361 ش) ...
rasekhoon.net ۱۳۶۱/۰۱/۲۲ تاریخ
تقویم تاریخ: كشف كودتای عناصر ضد انقلاب برای براندازی جمهوری اسلامی ایران (1361 ش) آیت الله ری شهری رئیس دادگاه انقلاب اسلامی ارتش در اطلاعیه ای از دس...ادامه مطلب»

خودکُشی‌ صادق هدایت در پاریس ...
iroon.com 09/04/1951 تاریخ
صادق هدایت در ۱۹ فروردین سال ۱۳۳۰ در پاریس خودکشی کرد. هدایت با ویزای پزشکی دو ماهه و با عنوان بیمار روحی!!! برای معالجه عازم پاریس می شود و از این م...ادامه مطلب»

واکنش‌ها به توقیف دوباره "خانه پدری" ...
fararu.com ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ سرگرمی
معاون رسانه، فرهنگ‌سازی و آموزش ستاد امر به معروف و نهی از منکر نوشت: «بعد از ظهر به خاطر صحنه قتل دختر فیلم سینمای خانه پدری توقیف می‌شود و شب در سری...ادامه مطلب»


EOF