از گرگ با حجاب تا خانواده فوتبالی؛ واکنش کاربران به سانسور لوگوی آ.اس.رم

از گرگ با حجاب تا خانواده فوتبالی؛ واکنش کاربران به سانسور لوگوی آ.اس.رم...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ سرگرمی

کلیدواژه ها:#Fa.euronews.com، #اروپا، #ایتالیا، #ایتالیایی، #ایران، #ایرانی، #حجاب، #سانسور، #شبکه‌های_اجتماعی، #لیگ_قهرمانان، #مجازی، #میلان، #کاربر

بوسیله Massoud Salari
به روز شده در: ۰۶/۰۴/۲۰۱۸
سانسور لوگوی باشگاه فوتبال آ.اس.رم ایتالیا در صدا و سیمای ایران واکنش‌های گوناگونی را در فضای مجازی برانگیخته است. کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی اغلب مطالب و کاریکاتورهایی را در مورد تصویر سانسور شده این باشگاه منتشر کرده‌اند.
ماجرا از زمانی آغاز شد که شبکه سوم تلویزیون در حال پوشش مسابقات لیگ قهرمانان اروپا بود و تصویر گرگ ماده در لوگوی این باشگاه به صورت شطرنجی نشان داده شد. این تصویر اشاره به اسطوره رموس و رمولوس پایه‌گذاران شهر رم دارد که در کودکی از پستان گرگ شیر خورده بودند.
بسیاری از کاربران در توئیتر و شبکه‌های دیگر ، کاریکاتورهایی از گرگ ماده سانسور شده منتشر کردند که روسری سر کرده و به اصطلاح حجاب را رعایت کرده است تا سانسور نشود.
برخی دیگر نیز برای هجو کردن این عمل تلویزیون ایران ، پستان‌های گرگ ماده را به شکلی اغراق‌آمیز بزرگ کشیدند.
خود باشگاه آ.اس.رم هم در چند پست توئیتری به این سانسور واکنش نشان داده است. یک کاربر ایرانی زیر یکی از پست‌های توئیتر باشگاه ایتالیایی نوشت: « من و دخترم عاشق آ.ث.میلان هستیم ، اما همسرم هوادار آ.آس.رم است. »
آ.اس.رم خطاب به این کاربر ایرانی در زیر کامنتش نوشته: « لطفا شما هم مثل همسرتان باشید. »

--- ---...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

علی کریمی جادوگر و مارادونای آسیا ...
1host2u.com ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ مردم
محمد علی کریمی پاشاکی متولد 17 آبان ماه 1357 درکرج ؛ مشهور به علی کریمی ؛ بازیکن و مربی فوتبال ایران . کیست که او را نشناسد ؟ او نیاز به معرفی ندارد...ادامه مطلب»

حافظ خوانی در خون ایرانی‌هاست ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ اخبار
صبح روز شنبه 6 دسامبر 2014 خانم بیانکا ماریا اسکارچیا آمورتتی طبق قرار قبلی، مرا در منزلشان، که ویلایی است دو طبقه با باغی پرگل و ورودیش به روی دیوار ...ادامه مطلب»

خودروهای روس به ایران می‌آیند | مجله خبری تیراژ 24 - ا...
tirage24.com ۱۳۹۲/۰۵/۲۶ اخبار
پس از جولان خودروهای چینی در بازار خودروی ایران و تضعیف بیش از پیش خودروهای داخلی، اینبار خبرها از ورود چند مدل خوردوی روسی به داخل کشور که در گذشته ن...ادامه مطلب»


EOF