میلیاردر روس ۵۰۰ هزار دلار حق السکوت به هنرپیشه پورن، استورمی دانیلز به وکیل شخصی ترامپ پرداخت کرده است

میلیاردر روس ۵۰۰ هزار دلار حق السکوت به هنرپیشه پورن، استورمی دانیلز به وکیل شخصی ترامپ پرداخت کرده است...
dw.com ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ اخبار

کلیدواژه ها:#Dw.com، #اردیبهشت، #استورمی_دانیلز، #انتخابات، #انتخابات_ریاست_جمهوری، #بازرگان، #تایمز، #ترامپ، #خبر، #داروسازی، #دلار، #مایکل_کوهن، #نیویورک، #نیویورک_تایمز، #ولادیمیر_پوتین، #وکیل، #کره، #کره_جنوبی، #کنون

اندکی پس از پیروزی ترامپ در انتخابات آمریکا ، ۵۰۰ هزار دلار پول توسط یک میلیاردر روس به حساب وکیل شخصی ترامپ ، مایکل کوهن واریز شده است. گویا پرداخت حق السکوت به هنرپیشه پورن ، استورمی دانیلز از این حساب پرداخت شده است.
در مشاجره حقوقی بین هنرپیشه پورن ، استورمی دانیلز با دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، سخن از اتهامات جدیدی می‌رود. وکیل این هنرپیشه ، مایکل آوناتی مدعی شده است که وکیل شخصی ترامپ ، مایکل کوهن ، اندک زمانی پس از پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مبلغی بالغ بر نیم میلیون دلار از سوی یک میلیاردر روس دریافت کرده است.
گفته می‌شود که یکی از شرکت‌های ویکتور وکسلبرگ ، میلیاردر و بازرگان روس ‌و یکی از نزدیکان ولادیمیر پوتین ، این پول را به حساب بانکی مایکل کوهن ، وکیل شخصی ترامپ ریخته است.
وکیل استورمی دانیلز گفته است که پولی که به‌عنوان حق السکوت به این هنرپیشه پورن پرداخت شده ، از همین حساب برداشت شده است. باید یادآور شد که این خبر در رسانه‌های آمریکا بازتابی وسیع داشته است.
مایکل ، آوناتی ، وکیل استورمی دانیلز در ادامه گفته است که این پول در ۸ نوبت پرداخت شده و مایکل کوهن ، در زمانی که هنوز وکیل شخصی ترامپ بوده ، این پول را دریافت کرده است.
"نیویورک تایمز" و شبکه خبری NBC اعلام کرده‌اند که مدارک مالی‌ای در اختیار دارند که گفته‌های وکیل استورمی دانیلز را تایید می‌کنند.
سکوت هر دو وکیل
تلاش "نیویورک تایمز" برای گفت‌وگو با مایکل کوهن ، وکیل شخصی ترامپ و همچنین مایکل آوناتی ، وکیل استورمی دانیلز بنا بر گزارش این روزنامه نتیجه‌ای به‌همراه نداشته است.
استورمی دانیلز که نام واقعی‌اش استفانی کلیفورد است ، مدعی است که با ترامپ برای مدتی طولانی رابطه‌‌ی جنسی داشته است. گفته می‌شود که مایکل کوهن ، وکیل ترامپ به عنوان حق السکوت مبلغ ۱۳۰ هزار دلار به او پرداخت کرده است. قرار بر این بوده که استورمی دانیلز با دریافت این مبلغ درباره مناسبات جنسی خود با دونالد ترامپ علنا چیزی نگوید.
دونالد ترامپ منکر این رابطه جنسی است ، اما روز پنجشنبه سوم مه (۱۳ اردیبهشت) به‌گونه عجیبی عنوان کرده که چنین مبلغی را به حساب وکیل شخصی خود مایکل کوهن ریخته است. این در حالی است که ترامپ تا کنون بارها مدعی شده بود از این پول و پرداخت آن به استورمی دانیلز بی‌اطلاع بوده است.
افزون بر آن روزنامه "نیویورک تایمز" فاش ساخته که شرکت‌های گوناگونی با هدف لابی‌گری به حساب مایکل کوهن صدها هزار دلار پول واریز کرد‌ه‌اند.
در این رابطه از شرکت ارتباطی AT&T ، از یکی از شرکت‌های تابعه‌ی شرکت داروسازی سوئیسی نوارتیس و همچنین شرکت هواپیماسازی "ارواسپیس اینداستریز" کره جنوبی نیز سخن می‌رود.
--- ---...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
«هواوی» اتهامات آمریکا را رد کرد ...
aftabnews.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ اینترنت-آی.تی
بزرگترین سازنده تلفن های هوشمند در جهان اعلام کرد که بر خلاف آنچه آمریکا مدعی شده، در خصوص ارسال و صادرات تجهیزات به سوریه و برخی کشورهای دیگر هیچ جرم...ادامه مطلب»

خروج آمریکا از برجام ...
1host2u.com ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ تاریخ
در پی تلاش آمریکا برای خروج از برجام، ایالات متحده در روز ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ رسماً از برجام خارج شد. طرح جامع اقدام مشترک که به‌طور غیررسمی با عناوین مع...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

فیس‌بوک و کمبریج آنالیتیکا؛ کابوس حریم شخصی ...
zoomit.ir ۱۳۹۷/۰۱/۰۴ اینترنت-آی.تی
نویسنده: سارا احمدی چهار شنبه, ۱ فروردین ۹۷ کمبریج آنالیتیکا، اطلاعات پروفایل فیس‌بوک ۵۰ میلیون نفر را استخراج کرده است. در آغاز این هفته بود که نیو...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»


EOF