وزارت خزانه‌داری آمریکا ولی‌الله سیف را تحریم کرد | جزئیات تحریم‌ جدید

وزارت خزانه‌داری آمریکا ولی‌الله سیف را تحریم کرد | جزئیات تحریم‌ جدید...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ اقتصاد

کلیدواژه ها:#Hamshahrionline.ir، #ارتباط، #اسلامی، #انقلاب، #انقلاب_اسلامی، #ایران، #ایرانی، #بانک_مرکزی، #بانک_مرکزی_جمهوری_اسلامی_ایران، #برجام، #تحریم، #جمهوری_اسلامی، #جمهوری_اسلامی_ایران، #سپاه، #سپاه_پاسداران، #سپاه_پاسداران_انقلاب_اسلامی، #عراقی، #فارس، #قدس، #لبنان، #لبنانی، #مقاومت، #نیروی_قدس، #ولی‌الله_سیف، #پاسداران

وزارت خزانه‌داری آمریکا در دومین دور از اعمال تحریم علیه ایرانیان از زمان خروج این کشور از برجام ، « ولی ا.. سیف » رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران را تحریم کرد.
به گزارش فارس ، نام این مسئول بلندپایه اقتصادی ایران در کنار نام یک ایرانی به نام « علی طرزعلی » و دو تبعه عراقی و لبنانی به نام‌های « حبیب کریم » و « محمد قصیر » در آخرین به‌روزرسانی تحریم‌های ایران در صفحه دفتر نظارت بر دارایی‌های خارجی وزارت خزانه‌داری آورده شده است. قصیر رئیس بانک عراقی « البلاد » است که این نهاد مالی هم تحریم شده است.
حبیب کریم هم بر اساس بیانیه وزارت خزانه‌داری آمریکا ، از اعضای مقاومت اسلامی لبنان است.
آنطور که آمریکایی‌ها اعلام کرده‌اند ، سیف به دلیل ارتباط با نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تحت عنوان « اقدامات ضدتروریستی » تحریم شده است.
ولی ا.. سیف مشمول تحریم‌های ثانویه آمریکا شده یعنی تبعیت از این تحریم برای همه اتباع و نهادهای آمریکایی و همه اتباع و نهادهای کشورهای خارجی که نمی‌خواهند مشمول تحریم‌های آمریکا شوند ، لازم‌الاجراء است.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

مجلس دولت را به نابودی اسرائیل مکلف کرد ...
entekhab.ir ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ سیاست
طرح اقدام متقابل ایران در برابر ترور شهید شهید قاسم سلیمانی با ۱۶ ماده هفته گذشته در مجلس اعلام وصول شد؛ طرحی که در راستای مقابله با تروریسم اقتصادی آ...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

آمریکا: هواپیماهای جدید ماهان قابل مصادره هستند/بازهم مصادره ؟! ...
msn.com ۱۳۹۴/۰۳/۰۲ اخبار
وزارت خزانه‌داری ایالات‌متحده 2 شرکت عراقی و اماراتی را تحریم کرد آمریکا: هواپیماهای جدید ماهان قابل مصادره هستند/بازهم مصادره ؟! هنوز 2 هفته از اعلام...ادامه مطلب»

آغاز عملیات بیت‌المقدس ...
fa.wikipedia.org ۱۳۶۱/۰۲/۱۰ تاریخ
*** عملیات بیت المقدس الی بیت‌المقدس بخشی از جنگ ایران و عراق عملیات بیت‌المقدس یا الی بیت‌المقدس (معنا: به سوی بیت‌المقدس) یکی از مهمترین و بزرگترین ...ادامه مطلب»


EOF