وکیل مدافع ثلاث: مصاحبه‌ای با رسانه‌های خارجی نداشته‌ام

وکیل مدافع ثلاث: مصاحبه‌ای با رسانه‌های خارجی نداشته‌ام...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ سیاست

کلیدواژه ها:#Hamshahrionline.ir، #آنلاین، #ایلنا، #بهمن، #تهران، #دادگستری، #زینب_طاهری، #قتل، #مجازی، #محمد_ثلاث، #همشهری، #همشهری_آنلاین، #وکیل، #پاسداران

وکیل محمد ثلاث درباره مصاحبه منتسب به وی در خصوص آخرین وضعیت موکل خود گفت: تاکنون هیچ مصاحبه‌ای با رسانه های خارجی نداشته ام و آنچه در فضای مجازی منتشر شده متعلق به من نیست.
زینب طاهری در گفت‌وگو با ایلنا ، در خصوص مصاحبه‌های منتشر شده از قول وی در برخی از رسانه‌‌های خارجی گفت: تاکنون هیچ مصاحبه‌ای با رسانه‌های خارجی نداشته‌ام.
وی تاکید کرد: آن چیزی که از من به عنوان گفت‌وگو در فضای مجازی در حال گردش است متعلق به من نیست و نمی‌دانم چه افرادی با چه نیت‌هایی دست به چنین کارهای می‌زنند.
این وکیل دادگستری خاطرنشان کرد: اطلاعات و اعلام وضعیت پرونده موکلم محمد ثلاث و یا سایر زندانی‌های سیاسی از طریق رسانه‌های داخلی منتشر شده و خواهد شد و به هیچ عنوان در این خصوص گفت‌وگویی با رسانه‌های خارجی نداشته‌ام .
طاهری یادآور شد: به هیچ عنوان و تحت هیچ عناوینی در فضای مجازی کانال تلگرامی و یا اکانتی در توئیتر ندارم.
* محمد ثلاث ، یکی از دراویش گنابادی است که به قتل سه مأمور پلیس در جریان درگیری‌های خیابان پاسداران تهران متهم شده است ، او در سومین و آخرین جلسه دادگاه خود گفت این عمل را عامدانه انجام نداده است.
ثلاث متهم است که در ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ هم‌زمان با درگیری دراویش گنابادی با مأموران پلیس در محدوده خیابان پاسداران تهران ، با اتوبوس به سمت گروهی از مأموران حرکت کرده و سه نفر از آنها را کشته است.
** زینب طاهری گفته بود محمد ثلاث راننده اتوبوس مرگ نبوده و پیش از حادثه‌ای که منجر به مرگ سه تن از نیروهای انتظامی شد ، بازداشت شده بوده است.
---همشهری آنلاین:<br>وکیل محمد ثلاث درباره مصاحبه منتسب به وی در خصوص آخرین وضعیت موکل خود گفت: تاکنون هیچ مصاحبه‌ای با رسانه های خارجی نداشته ام و آنچه در فضای مجازی منتشر شده متعلق به من نیست. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
آلاینده‌های سرطان‌زای هوای تهران کاهش یافته است ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۳/۰۴/۰۵ طبیعت
آلاینده‌های سرطان‌زای هوای تهران کاهش یافته است محیط زیست > آلودگی - همشهری آنلاین: قطع دریافت ریفورمیت بنزین از پتروشیمی‌ها و افزایش توزیع بنزین پاک...ادامه مطلب»

توزیع BMW میان مدیران بانکی | ماجرای مرد در سایه اقتصاد ایران ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ اقتصاد
سومین جلسه رسیدگی به اتهامات محمد امامی و ۳۳ متهم دیگر پرونده روز گذشته به ریاست قاضی مسعودی‌مقام برگزار شد. امامی، تهیه‌کننده سینما و سریال‌های خانگی...ادامه مطلب»

پشت پرده اخراج عجیب ۱۷ دانشجوی ایرانی از مجارستان | اخراج با غل‌ و زنج...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ اخبار
خانواده دانشجویان روایت می‌کنند که «بعد از گذراندن دوره قرنطینه پلیس، همه دانشجویان را به اداره مهاجرت فرامی‌خوانند، مانند مجرمان شماره‌هایی به گردنشا...ادامه مطلب»

بنیاد مستضعفان مانند شستا وارد بورس شود | یک پوسته از دین بیشتر نمانده...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ سیاست
یک نماینده مجلس گفت: بنیاد مستضعفان مانند شستا وارد بورس شود تا سرمایه‌ای برای رفع مشکلات برای دولت به دست بیاید. *** پروانه سلحشوري به گزارش همشهری آ...ادامه مطلب»

رابطه بین حسین هدایتی و مهدی شمس و بابک زنجانی چیست؟ سعید مرتضوی ...
1host2u.com ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ سیاست
حسین هدایتی (زاده ۱۳۴۲ در تهران) سرمایه‌دار و مدیر ورزشی ایرانی است. شهرت وی بیشتر به جهت کمک‌های مالی کلان در اواخر دههٔ ۱۳۸۰ به تیم فوتبال پرسپولیس ...ادامه مطلب»


EOF