کی‌روش جانشینش را مشخص کرد/ میراثم را به دایی می‌سپارم

کی‌روش جانشینش را مشخص کرد/ میراثم را به دایی می‌سپارم...
khabaronline.ir ۱۳۹۷/۰۳/۱۰

کلیدواژه ها:#Khabaronline.ir، #آسیا، #ایران، #تیم_ملی، #جام_جهانی، #جام_ملتهای_آسیا، #جهانی، #خبرگزاری، #دایی، #علی_دایی، #فدراسیون، #ملتها، #ورزش


ورزش > فوتبال ملی - کارلوس کی‌روش از علی دایی به عنوان جانشینش یاد کرد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کارلوس کی روش برای دومین بار پیاپی موفق شد ایران را به جام جهانی ببرد و رکورد 4 صعود به جام جهانی را به نام خود ثبت کند. او حالا تصمیم گرفته بعد از جام جهانی دیگر از مربیگری ایران استعفا دهد.
قرارداد کی روش بعد جام جهانی به پایان می رسد و او تصمیمی برای تمدید قرارداد ندارد. کی روش حالا از علی دایی به عنوان جانشین خود نام برده است. او معتقد است دایی می تواند میراث او را نگه دارد و از آن حفاظت کند. منظور کی روش از میراثش ساختمان پک است که با دردسر زیاد توانست آن را حفظ کند. تیم ملی پس از جام جهانی ، جام ملتهای آسیا را در پیش دارد و فدراسیون در تلاش است تا کی روش را برای جام ملتها نگه دارد.
---کارلوس کی‌روش از علی دایی به عنوان جانشینش یاد کرد. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
درگذشت ناصر حجازی(1390-1328) ...
rasekhoon.net ۱۳۹۰/۰۳/۰۲ تاریخ
درگذشت ناصر حجازی(1390-1328) ناصر حجازی در سال 1328 در تهران به دنیا آمد وی دروازه بان سابق تیم‌های استقلال (تاج) و تیم ملی ایران بوده است که بعد از د...ادامه مطلب»

علی کریمی جادوگر و مارادونای آسیا ...
1host2u.com ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ مردم
محمد علی کریمی پاشاکی متولد 17 آبان ماه 1357 درکرج ؛ مشهور به علی کریمی ؛ بازیکن و مربی فوتبال ایران . کیست که او را نشناسد ؟ او نیاز به معرفی ندارد...ادامه مطلب»

کی‌روش: تفکر و طرح تاکتیکی کاملی برای بازی با مراکش دارم/ تحریم ما توس...
khabaronline.ir ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
ورزش > فوتبال ملی - سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تحریم تیم ملی توسط کمپانی نایکی را جنایت علیه فوتبال دانست. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از خ...ادامه مطلب»

فوتبال، یوزپلنگ را نجات می‌دهد؟ / یوزپلنگ‌هایی که با تیم ملی می‌دوند...
khabaronline.ir ۱۳۹۲/۰۸/۲۴ طبیعت
جامعه > محیط زیست - معصومه ابتکار و سپ بلاتر نامه‌ای به دبیرکل سازمان ملل متحد نوشته شده و خواسته‌اند از پروژه استفاده ایران از نماد یوزپلنگ در جام‌جه...ادامه مطلب»

سردار قبل از دایی باید رکورد نیمار را بزند ...
khabaronline.ir ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
در روزهایی که همه منتظر شکسته شدن رکورد علی دایی توسط رونالدو هستند، ما ایرانی‌ها امیدواریم سردار آزمون این رکورد را به خود اختصاص دهد و حتی در صورت ش...ادامه مطلب»


EOF