سربازان اسرائیلی چرا «سلطان قلبها» می‌خوانند؟

سربازان اسرائیلی چرا «سلطان قلبها» می‌خوانند؟ ...
msn.http ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ ارتش

کلیدواژه ها:#ارتش، #اسلامی، #افغانستان، #انگلیسی، #ایالات_متحده، #ایران، #ایرانی، #اینترنت، #جمهوری_اسلامی، #دلار، #زبان_فارسی، #سلطان، #سوریه، #سپاه، #سپاه_پاسداران، #شبکه‌های_اجتماعی، #شیعه، #عراق، #فارسی، #فارسی_زبان، #فرانسه، #فرانسوی، #قاسم_سلیمانی، #قدس، #میدان، #نظامی، #پاسداران، #پاکستان، #گردش_اطلاعات


بوسیله Ilia Nick
به روز شده در: ۳۱/۰۵/۲۰۱۸
در پی انتشار ویدئویی از سربازان اسرائیلی که آهنگ ایرانی سلطان قلبها را می‌خوانند ، وبسایت فرانسوی ت‌ت‌او (TTU) نوشت جذب این سربازان جوان بخشی از برنامه سرویس امنیتی اسرائیل برای استخدام یهودیان فارسی زبان است.
در این ویدئو که اخیرا در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده ، دیده می‌شود که شماری از سربازان جوان دختر و پسر اسرائیلی در یک گروه کر و با لباس نظامی آهنگ سلطان قلبها را به فارسی اجرا می‌کنند.
این ویدئو را اینجا ببینید:
https://youtu.be/IP9bOU0-RYg
facebook Share
twitter توییت
balatarin Share
mail icon send
2
telegram Share
messenger-dsk Send
googleplus Share
اندازه متن Aa Aa
در پی انتشار ویدئویی از سربازان اسرائیلی که آهنگ ایرانی سلطان قلبها را می‌خوانند ، وبسایت فرانسوی ت‌ت‌او (TTU) نوشت جذب این سربازان جوان بخشی از برنامه سرویس امنیتی اسرائیل برای استخدام یهودیان فارسی زبان است.
در این ویدئو که اخیرا در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده ، دیده می‌شود که شماری از سربازان جوان دختر و پسر اسرائیلی در یک گروه کر و با لباس نظامی آهنگ سلطان قلبها را به فارسی اجرا می‌کنند.
این ویدئو را اینجا ببینید:
به نوشته پایگاه خبری ت‌ت‌او که به سه زبان فرانسه ، انگلیسی و عربی منتشر می‌شود ، پدر یکی از این سربازان جوان این ویدئو را بر خلاف اصول سری نظامی ضبط و منتشر کرده است. از همین رو کارشناسان تأیید کردند که « امان » ، سازمان اطلاعات ارتش اسرائیل برای رصد کردن فعالیت‌های ایران در حال استخدام افرادی با نسب ایرانی یا علاقمند به زبان فارسی است.
این سربازان پس از پایان دوره تعلیمی خود مسئول شنود تلفنی ، و زیر نظر گرفتن گردش اطلاعات در اینترنت ، از جمله عکس و ویدئو بر روی شبکه‌های اجتماعی می‌شوند.
این گروه علاوه بر فعالیت‌های ایران در خاک خودش ، فعالیت‌های حدود ۱۵۰۰ افسر و مشاور نظامی‌ ایرانی مستقر در سوریه و به‌ويژه سپاه قدس و فرمانده آن قاسم سلیمانی را نیز زیر نظر می‌گیرند. همچنین پایگاه‌های نظامی تحت کنترل ایران در سوریه و سامانه‌های موشکی ایرانی مستقر در آنجا که می‌توانند اسرائیل را هدف قرار دهند ، از دیگر نقاط مهم برای این عملیات تجسس‌اند.
یک افسر ارتش اسرائیل در این باره می‌گوید:‌ « هدف از این برنامه زیر نظر گرفتن هر تغییر محسوسی در میدان نبرد و در زمان مشخص است که به ما اجازه پاسخگویی می‌دهد. »
این وبسایت فرانسوی همچنین می‌نویسد بررسی دقیق مواضع نظامی در سوریه اخیرا منجر به حمله‌ علیه پایگاه‌های منسوب به ایران شد. اما مقام‌های اسرائیل امیدوارند تحریم‌های ایالات متحده علیه ایران به شورشی اجتماعی علیه جمهوری اسلامی بیانجامد ، نظامی که به گفته آنها بودجه هنگفتی را صرف گسترش نفوذ خود در منطقه می‌کند.
گادی ایزنکوت ، رئیس ستاد ارتش اسرائیل می‌گوید سه چهارم بودجه حزب‌الله یعنی ۸۰۰ میلیون دلار را ایران تأمین می‌کند. همچنین طبق برآورد سازمان اطلاعات ارتش اسرائیل ، ایران در سه سال گذشته رقمی بین ۳ تا ۱۵ میلیارد دلار در سوریه هزینه کرده است.
یک شبه‌نظامی شیعه که از افغانستان ، پاکستان و عراق راهی سوریه می‌شود ماهانه به طور میانگین ۵۰۰ دلار دستمزد می‌گیرد.
ایزنکوت می‌افزاید:‌ « با توجه به بودجه‌ای که سپاه پاسداران در سوریه هزینه کرده است ، یک‌ شبه و بدون جنگیدن از این کشور بیرون نمی‌رود. »
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

حملات تروریستی داعش در تهران ...
fa.wikipedia.org ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ تاریخ
حملات ۱۳۹۶ تهران به حملات تروریستی داعش به ساختمان مجلس شورای اسلامی و حرم سید روح‌الله خمینی در ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ (۷ ژوئن ۲۰۱۷ میلادی) در تهران اشاره دار...ادامه مطلب»

چرا معترضان عراقی به ایران حمله می‌کنند؟ ...
p.dw.com ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ سیاست
با ادامه اعتراضات در عراق، رنگ و بوی ضد ایرانی این اعتراضات هم افزایش پیدا کرده است. دویچه وله فارسی در گفت‌وگو با چند تن از معترضان عراقی، از دلایل ا...ادامه مطلب»

حمله به رژه نظامی در اهواز ...
parseed.ir ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ تاریخ
حمله به مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در اهواز که به اختصار حمله به رژه نظامی در اهواز خوانده شده‌است، یک حمله مسلحانهدر ایران بود که در صبح روز شنبه...ادامه مطلب»

مجلس دولت را به نابودی اسرائیل مکلف کرد ...
entekhab.ir ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ سیاست
طرح اقدام متقابل ایران در برابر ترور شهید شهید قاسم سلیمانی با ۱۶ ماده هفته گذشته در مجلس اعلام وصول شد؛ طرحی که در راستای مقابله با تروریسم اقتصادی آ...ادامه مطلب»


EOF