جریمه ۱۰۰ هزار دلاری نمایندگان ایران در آسیا

جریمه ۱۰۰ هزار دلاری نمایندگان ایران در آسیا ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۳/۱۶

کلیدواژه ها:#Isna.ir، #آسیا، #استقلال، #اصفهان، #ایران، #ایسنا، #دلار، #ذوب_آهن، #لیگ_قهرمانان، #لیگ_قهرمانان_آسیا، #نمایندگان_ایران، #پرسپولیس، #کنفدراسیون_فوتبال_آسیا

کمیته انضباطی AFC سه تیم استقلال ، پرسپولیس و ذوب آهن را به دلیل تخلف هواداران‌شان جریمه کرد.
به گزارش ایسنا ، با پایان دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ، کمیته انضباطی AFC اقدام به صدور آرای انضباطی تیم‌های مختلف کرده که سه تیم استقلال ، پرسپولیس و ذوب آهن هم مشمول جریمه از سوی AFC شدند. البته آرای صادر شده برای هر سه تیم تا یک ماه قابل تجدید نظر است؛ در غیر این صورت این جرایم از پاداش اهدایی AFC به تیم‌ها کسر خواهد شد.
استقلال
در دیدار این تیم برابر ذوب آهن هواداران استقلال اقدام به پرتاب اشیاء و مواد محترقه در هر دو بازی رفت و برگشت کردند و هم‌چنین تعداد زیادی از هواداران منتصب به استقلال به دلیل کمبود جا روی پله‌های ورزشگاه نشستند که AFC استقلال را ۲۵ هزار دلار جریمه کرده است.
هم‌چنین در بازی برگشت استقلال و العین در دور گروهی نیز بیش از ۱۰۰ هزار هوادار در ورزشگاه حاضر شدند که کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر حضور هواداران روی پله‌های عبور و مرور سکوها ، استقلال را ۲۵ هزار دلار جریمه کرده است و در صورتی که این تیم خواستار تجدید نظر نشود ، از پاداش این تیم کسر می‌شود.
پرسپولیس
پرسپولیس نیز به خاطر تجمع هواداران روی پله‌های ورزشگاه و پرتاب اشیاء به سمت زمین ۲۴ هزار ۵۰۰ دلار جریمه شده است. هم‌چنین این تیم به خاطر نقص در درج اطلاعات روی بلیت در یکی از بازی‌های خانگی خود مشمول ۲ هزار دلار جریمه شده و این تیم جمعا باید ۲۶ هزار ۵۰۰ دلار به کمیته انضباطی این نهاد بین‌المللی پرداخت کند.
ذوب آهن
نماینده اصفهان نیز به خاطر پرتاب مواد محترقه به داخل زمین در بازی با استقلال ، در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۱۵ هزار دلار جریمه شده است.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
درخشش گلزنان ذوب از دید AFC دور نماند بیک‌زاده و پهلوان در بین 5 بازی...
varzesh3.com ۱۳۹۵/۰۲/۱۷
به گزارش "ورزش سه"، کنفدراسیون فوتبال آسیا با پایان مرحله گروهی لیگ قهرمانان این قاره برترین‌های هفته(ششمین بازی گروهی) را از دید کارشناسان انتخاب کرد...ادامه مطلب»

علی کریمی جادوگر و مارادونای آسیا ...
1host2u.com ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ مردم
محمد علی کریمی پاشاکی متولد 17 آبان ماه 1357 درکرج ؛ مشهور به علی کریمی ؛ بازیکن و مربی فوتبال ایران . کیست که او را نشناسد ؟ او نیاز به معرفی ندارد...ادامه مطلب»

حرکت زشت بازیکنان الهلال عربستان در دیدار برابر استقلال ...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
بازیکنان الهلال عربستان در دیدار برابر استقلال رفتار ناجوانمردانه و دور از ارزش های انسانی را انجام دادند. به گزارش ایسنا، در یکی از حساس ترین دیدارها...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران برگزار شد. ...
۱۳۸۸/۰۳/۲۲ تاریخ
دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران در روز ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ خورشیدی برگزار شد. موقعیت و شرایط ویژهٔ داخلی و خارجی ایران سبب شد که پیش‌بینی نتیجهٔ انت...ادامه مطلب»


EOF