آیا پول کمیته امداد در خارج از کشور خرج می‌شود؟

آیا پول کمیته امداد در خارج از کشور خرج می‌شود؟ ...
aftabnews.ir ۱۳۹۷/۰۳/۱۶ فرهنگ

کلیدواژه ها:#Aftabnews.ir، #آستانه، #اسلامی، #الله، #امام، #امام_خمینی، #انقلاب، #ایران، #برکت، #تصویری، #جهانی، #خمینی، #قدس، #مجازی، #مردم، #ملت، #پرویز، #پرویز_فتاح، #کمیته_امداد، #کمیته_امداد_امام_خمینی

رییس کمیته امداد امام خمینی(س) به شایعات اخیر در فضای مجازی واکنش نشان داد.
آفتاب‌‌نیوز :
پرویز فتاح رییس کمیته امداد امام خمینی(س) در صفحه اینستاگرامی خود نوشت:
از ابتدای حضورم در کمیته امداد ، سرمایه اصلی امداد را اعتماد مردم دانستم و تاکیدم بر افزایش آن بوده است. بارها گفته ایم در امداد هیچ چیز محرمانه ای جز اطلاعات فردی مددجویان نداریم و همه چیز باید شفاف باشد. خود و همکارانم را موظف کردم که به طور منظم عملکرد امداد را گزارش دهیم. برگزاری نشست های خبری متعدد ، تولید مستندهای تصویری ، برگزاری تورهای خبرنگاری و عکاسی در مناطق محروم و... بخشی از این اقدامات بوده است.
همچنین در طول سه سال گذشته بارها و بارها تاکید کرده‌ام که امداد امام(ره) اولویت خود را رسیدگی به امور محرومین داخل کشور می داند و در برون از مرزها صرفاً به پیاده سازی مدل سازمانی کمیته امداد به صورت خودگردان(کمک های مردمی همان کشور برای نیازمندانش) اقدام می کند و به نوعی با این کار ضمن صدور ارزش های انقلاب ، نام و یاد امام راحل زنده و جاوید می ماند.
قول داده ایم که همچون گذشته هیچ پولی از کمک های مردم ، در خارج از مرزهای ایران اسلامی مصرف نشود و بر این وعده خود صادق بوده ایم و خواهیم ماند. افزایش میزان مشارکت مردم در طرح های مختلف کمیته امداد در سال های اخیر نیز مؤید این موضوع است که از این بابت قدردان مردم نیکوکار ایرانیم.
اکنون که توفیقات کمیته امداد امام (ره) باعث سرخوردگی و عصبانیت آنان شده انجام برخی شیطنت‌های هدایت شده از آن سوی مرزها و سعی در ایجاد خدشه بر اعتماد مردم عزیز به کمیته امداد ، آن هم در ایام مربوط به سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و در آستانه روز جهانی قدس ضرورت هوشیاری ملت عزیز ایران و همراهی بیش از پیش آنان را نمایان می کند و ما نیز مصمم تر از گذشته در مسیر پر خیر و برکت کمک به نیازمندان و محرومین گام برخواهیم داشت.
مکرو و مکرالله و الله خیر الماکرین
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
گزارش کامل فارس از مراسم افتتاحیه «پارلمان دهم» زنگ آغاز مجلس دهم به ص...
farsnews.com ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ اخبار
گزارش کامل فارس از مراسم افتتاحیه «پارلمان دهم» زنگ آغاز مجلس دهم به صدا درآمد/ رهبر انقلاب:سنگری برابر افزون‌خواهی استکبار بسازید/ روحانی:برای رفع فق...ادامه مطلب»

دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران برگزار شد. ...
۱۳۸۸/۰۳/۲۲ تاریخ
دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران در روز ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ خورشیدی برگزار شد. موقعیت و شرایط ویژهٔ داخلی و خارجی ایران سبب شد که پیش‌بینی نتیجهٔ انت...ادامه مطلب»

اولین انتخابات بعد از انقلاب چگونه برگزار شد؟ ...
ww1.rajanews.com ۱۳۵۸/۰۱/۱۲ تاریخ
همه‌پرسی 12 فروردین 58، حکومت جمهوری اسلامی ایران را در زمره معدود حکومت‌های تاریخ بشریت قرار داد که در ابتدای تشکیل از ملت خود اجازه تشکیل می‌گیرد و ...ادامه مطلب»

دکتر روحانی در مراسم افطار با ایتام و مددجویان کمیته امداد امام خمینی ...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ اخبار
رییس جمهوری با تاکید بر اینکه "دین مبین اسلام ، جامعه بشری و بویژه جامعه اسلامی را یک خانواده بزرگ می داند"، همگان را به تلاش مضاعف ، برای کمک به نیاز...ادامه مطلب»

جهان اسلام به نظریه بزرگ تحول آفرین نیاز دارد/ تحریم‌های یک‌جانبه ضد ا...
eghtesadeiranonline.com ۱۳۹۲/۱۱/۲۹ سیاست
اقتصادایران آنلاین: رئیس جمهوری اسلامی ایران جهان اسلام را محتاج یک نظریه بزرگ تحول آفرین دانست و گفت: به تحولی نیاز داریم که در آن جهان امروز بهتر ...ادامه مطلب»


EOF