آدیداس: پیراهن ایران را نمی‌فروشیم، از فدراسیون فوتبال ایران بگیرید

آدیداس: پیراهن ایران را نمی‌فروشیم، از فدراسیون فوتبال ایران بگیرید ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۰۳/۱۷

کلیدواژه ها:#Fa.euronews.com، #آدیداس، #ایران، #به_کمک، #تجهیزات، #تجهیزات_ورزشی، #تیم_ملی، #تیم_ملی_فوتبال_ایران، #جام_جهانی، #جهانی، #خرداد، #روسیه، #سرمربی_تیم_ملی، #فدراسیون، #فدراسیون_فوتبال، #فوتبال_ایران، #فیفا، #مراکش، #نایک، #چهارشنبه

در فاصله کمتر از ۱۰ روز تا زمان آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ، طرفداران ایران ، نمی‌توانند پیراهن‌های این تیم را پیدا کنند.
در حالی که قرارداد فدراسیون فوتبال ایران با شرکت تولید محصولات ورزشی آدیداس حاشیه‌ها و جنجال فراوانی به همراه داشته ، حالا این شرکت می‌گوید قرار نیست پیراهن‌های تیم ملی فوتبال ایران را در فروشگاه‌هایش به فروش برساند.
آدیداس در پاسخ به این سوال که چگونه باید پیراهن‌های تولید این کمپانی برای تیم ملی ایران را تهیه کرد می‌گوید : « باید به فدراسیون فوتبال ایران مراجعه کنید و این پیراهن جای دیگری فروخته نمی‌شود. »
این در حالیست که از سوی دیگر اعلام شده است بازیکنان ایران نمی‌توانند از محصولات کمپانی نایک استفاده کنند. کارلوس کیروش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران روز چهارشنبه ۱۶ خرداد/ ۶ ژوئن در حاشیه نخستین تمرین تیم ایران در روسیه به خبرنگاران گفت: « بازیکنان به تجهیزات ورزشی خود مانند کفش عادت کرده‌اند و این درست نیست که در روزهای منتهی به شروع تورنمنت اعلام شود حق استفاده از یک محصول خاص را ندارند. ما فوتبالیست و ورزشکار هستیم و نباید درگیر چنین مسائل غیرورزشی شویم. ما انتظار داریم فیفا در چنین مواردی به کمک ما بیاید. »
این حواشی تیم ملی فوتبال ایران در حالی دیده می‌شود که سفید پوشان ایران باید روز جمعه ۲۵ خرداد نخستین دیدار خود در جام جهانی را با تیم ملی فوتبال مراکش برگزار کنند.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

کی‌روش: تفکر و طرح تاکتیکی کاملی برای بازی با مراکش دارم/ تحریم ما توس...
khabaronline.ir ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
ورزش > فوتبال ملی - سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تحریم تیم ملی توسط کمپانی نایکی را جنایت علیه فوتبال دانست. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از خ...ادامه مطلب»

دادگان: بهترین بازیکن ایران 150 میلیون می‌ارزد! ...
fararu.com ۱۳۹۳/۰۵/۱۸
رییس سابق فدراسیون فوتبال با انتقاد از ارقام پرداختی به بازیکنان می‌گوید قراردادها امسال نسبت به سال گذشته 30 درصد افزایش داشته است. محمد دادگان در ...ادامه مطلب»

علی کریمی جادوگر و مارادونای آسیا ...
1host2u.com ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ مردم
محمد علی کریمی پاشاکی متولد 17 آبان ماه 1357 درکرج ؛ مشهور به علی کریمی ؛ بازیکن و مربی فوتبال ایران . کیست که او را نشناسد ؟ او نیاز به معرفی ندارد...ادامه مطلب»

لیست پر سر صدای کیروش و انتقادات هواداران فوتبال در ایران ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۰۳/۰۳
کارلوس کیروش احتمالا یکی از خاص‌ترین مربیانی است که تا کنون به ایران آمده است. چه از نظر کارنامه، چه از نظر ویژگی‌های اخلاقی و البته چه از نظر تصمیمات...ادامه مطلب»


EOF