انتشار فهرست ۱۵۰۰ شرکت دریافت کننده ارز دولتی / بانک مرکزی: این گزارش شامل کالا‌هایی مشخص‌شده از سوی وزارت صنعت است و تمام کالا‌های تامینِ ارز شده را دربرنمی‌گیرد

انتشار فهرست ۱۵۰۰ شرکت دریافت کننده ارز دولتی / بانک مرکزی: این گزارش شامل کالا‌هایی مشخص‌شده از سوی وزارت صنعت است و تمام کالا‌های تامینِ ارز شده را دربرنمی‌گیرد ...
entekhab.ir ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ اقتصاد

کلیدواژه ها:#Entekhab.ir، #اسلامی، #ایران، #بانک_مرکزی، #بانک_مرکزی_ایران، #تاریخ، #تومان، #ثبت_سفارش، #جمهوری_اسلامی، #حبوبات، #شفاف_سازی، #فروردین، #لپ_تاپ، #واردات

انتشار فهرست ۱۵۰۰ شرکت دریافت کننده ارز دولتی / بانک مرکزی: این گزارش شامل کالا‌هایی مشخص‌شده از سوی وزارت صنعت است و تمام کالا‌های تامینِ ارز شده را دربرنمی‌گیرد
بانک مرکزی ایران بامداد یکشنبه فهرست شرکت‌هایی را که در چارچوب طرح مدیریت بهینه منابع ارزی کشور ، از تاریخ ۲۱ فروردین ماه سال جاری تاکنون ارز رسمی به نرخ ۴۲۰۰ تومان برای واردات کالا دریافت کرده اند ، منتشر کرد.
به گزارش « انتخاب » ، این فهرست شامل نزدیک به یک هزار و ۵۰۰ شرکت دریافت کننده ارز دولتی است و در آن نام واردکنندگان میوه ، حبوبات ، چای ، برنج ، گوشت گوساله و گوسفندی و همچنین لوازم خانگی ، تلفن‌های همراه ، لپ تاپ و لوازم تاسیساتی مشاهده می‌شود.
بر مبنای بیانیه روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ، انتشار این فهرست « با هدف شفاف سازی و دسترسی آزاد شهروندان به اطلاعات و نیز با توجه به تاکید و دستور رییس جمهوری » صورت گرفته است.
بانک مرکزی می‌افزاید: این گزارش به درخواست وزارت صمت (صنعت ، معدن و تجارت) برای کالا‌هایی که از سوی آن وزارتخانه مشخص شده ، تهیه شده است؛ بنابراین در برگیرنده تمام کالا‌های تامینِ ارز شده توسط بانک مرکزی نیست.
بیانیه یاد آور می‌شود: بانک مرکزی علاوه بر تخصیص و تامین ارز کالا‌های مندرج در جدول زیر ، مقادیر قابل توجهی ارز به مسافران خارج از کشور ، دانشجویان ، بیماران و نیز خدمات ثبت سفارش شده اختصاص داده که در اینجا به آن‌ها اشاره نشده است.
مشاهده فهرست کامل شرکت‌های یاد شده را از اینجا ببینید.
http://www.entekhab.ir/files/fa/news/1397/4/10/441099_491.pdf
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

تسویه بدهی دولت با تسعیر نرخ ارز/ نگاه مجلس و پاسخ بانک مرکزی ...
dolat.ir ۱۳۹۳/۰۷/۱۷ اقتصاد
تسویه بدهی دولت با تسعیر نرخ ارز/ نگاه مجلس و پاسخ بانک مرکزی با وجودی که برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی تسویه 40 هزار میلیارد تومانی بدهی دولت ...ادامه مطلب»

ترجمه ضمائم برنامه اقدام مشترک(برجام) منتشر شد ...
mehrnews.com ۱۳۹۴/۰۴/۲۶ اخبار
وزارت امور خارجه شناسهٔ خبر: 2860785 - جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۱ سیاست > سیاست خارجی وزارت امور خارجه سند برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) را به همراه ...ادامه مطلب»

پایگاه اطلاع رسانی دولت - متن کامل سیاست های اقتصادی دولت برای خروج غی...
dolat.ir ۱۳۹۳/۰۵/۰۵ اقتصاد
دولت تدبیر و امید با قدردانی از مشارکت، ارایه دیدگاهها و نظرات صاحبنظران درباره گزارش یادشده، بار دیگر از همه نخبگان، اندیشمندان، انجمن ها و نهادهای ت...ادامه مطلب»

رابطه بین حسین هدایتی و مهدی شمس و بابک زنجانی چیست؟ سعید مرتضوی ...
1host2u.com ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ سیاست
حسین هدایتی (زاده ۱۳۴۲ در تهران) سرمایه‌دار و مدیر ورزشی ایرانی است. شهرت وی بیشتر به جهت کمک‌های مالی کلان در اواخر دههٔ ۱۳۸۰ به تیم فوتبال پرسپولیس ...ادامه مطلب»


EOF