تبعات مصاحبه با یک شبکه ماهواره‌ای؛حمید استیلی ممنوع التصویر شد

تبعات مصاحبه با یک شبکه ماهواره‌ای؛حمید استیلی ممنوع التصویر شد...
khabaronline.ir ۱۳۹۷/۰۴/۱۶

کلیدواژه ها:#Khabaronline.ir، #آبادان، #آسیا، #ايراني، #ایران، #ایران_و_مراکش، #ایرانی، #تهران، #تیرماه، #خبر، #خبرگزاری، #خرمشهر، #خوزستان، #زلزله_بم، #سن_پترزبورگ، #شب_یلدا، #شهرداری، #فوتبال_ایران، #لیست_سیاه، #ماهواره، #مراکش، #مردم، #من_و_تو، #نازی، #ورزش، #پاسپورت، #پترزبورگ، #کرمانشاه، #یلدا


ورزش > فوتبال ملی - مدیر تیم امید ممنوع‌التصویر شد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در ادامه تصمیمات عجیب و غریب صدا وسیما مدیران این رسانه حمید استیلی را ممنوع التصویر کردند. ماجرا از آن قرار است که شهرداری منطقه 16 (نازی آباد) برای برگزاری جشنی در روز 15 تیرماه 97 از تمام قهرمانان این منطقه دعوت بعمل آورده است اما از آنجا که مراسم یاد شده پخش زنده تلویزیونی دارد به برگزار کننده اعلام کرده اند از دعوت حمید استیلی که از مفاخر ورزش محله نازی آباد به حساب می آید خود داری کنند چرا که او فعلا ممنوع التصویر است !دلیل چنین تصمیمی را هم مصاحبه او با شبکه ماهواره ای من و تو عنوان کرده اند.مصاحبه ای که بیرون از استادیوم شهر سن پترزبورگ محل بازی تیم های ایران و مراکش انجام شد.
جالب اینکه استیلی در حال ورود به استادیوم با سوال گزارشگر ورزشی این شبکه مواجه شده و به عنوان یک چهره شناخته شده فوتبالی خود را موظف به پاسخ گویی می بیند حال این امر تبدیل به دست آویزی شده است تا یکی از موجه ترین چهره های فوتبال ایران نیز در لیست سیاه رسانه ملی قرار گرفته و به اصطلاح ممنوع التصویر شود.استیلی از جمله قهرمانان ورزشی است که همواره بر مدار اخلاق جرکت کرده و کمتر حاشیه ای را داشته است او از معدود چهره هایی بوده است که بی ریا در مراسم ها و مناسبت های مختلف حضور یافته و در وقایع خاص همیشه کنار مردم بوده است.
او در‌مناطق محروم مدارس فوتبالی را به صورت رایگان راه اندازی کرده که برای قشر ضعیف فرصت شکوفایی استعدادها فراهم گردد در حالی که بسیاری از چهره های فوتبالی درآمد کلانی از مدارس فوتبال خود در محله های بالای شهر تهران دارند. واکنش حمید استیلی که در جریان زلزله بم ، ورزقان ، کرمانشاه و...شخصا کمکهای زیادی را جمع آوری کرده و در مناطق زلزله زده توزیع کرد به خبر ممنوع التصویری اش اما جالب بود او می گوید از ممنوع التصویری به خاطر پایبندی به اخلاق و پاسخگو بودن استقبال می کند.
مدیر تیم امید ترجیح میدهد در شرایطی که مردم خرمشهر و آبادان از مشکل بی آبی رنج میبرند به جای حضور در تلویزیونی که میهمانش را از طرح مسائل و مشکلات مردم برحذر میدارند همراه با بازیکنان تیم های ملی و امید به فکر حل مشکل بزرگ مردم خوزستان باشد.استیلی معتقد است که برخی اتفاقات که جنبه معنوی دارند اجازه نمی دهد تا نسبت به چنین رویکرد غلطی که از سوی صداوسیما شکل گرفته است اعلام موضع کند.اولویت اول و آخر گلزن قرن فوتبال آسیا ایران و مردمش هستند.
او می گوید بعد از جام جهانى ٩٨ خيلى کشورها اقامت و پاسپورت ميدادند اما من نرفتم چون وطن و مملكتم را دوست دارم و دلم می خواهد آن ایرانی هایی هم که رفته اند برگردند چرا که ایران با تمام ایرانی ها زیبا می شود. هر بار به كشورهاى دیگر ميروم و یا در ملاقات با مربيان خارجى که به ایران مي آیند همواره از خوبى كشورم مي گویم و برایشان تصویر خوبی از سرزمینم ترسیم می کنم كه باعث شود ايراني هایی که جلای وطن کرده اند برگردند و اين مربي ها چهره خوبى از ايران در ذهن داشته باشند.استیلی رها کردن خانواده در شب یلدا و کنار هموطنان زلزله زده بودن را گرچه اجحاف در حق خانواده خود میداند ولی اعتقاد دارد یک خانواده بسیار بزرگ به نام ایران دارد که وظیفه شرعی ، میهنی و اخلاقی دارد تا در مصائب و سختی ها کنارشان باشد.

---مدیر تیم امید ممنوع‌التصویر شد. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

اشغال ایران در جنگ جهانی دوم ...
1host2u.com 25/08/1941 تاریخ
پس از آغاز جنگ جهانی دوم در ۹ شهریور ۱۳۱۸ (۱ سپتامبر ۱۹۳۹)، ایران بی‌طرفی خود را اعلام کرد، اما به دلیل گستردگی مرز ایران با اتحاد جماهیر شوروی و درگی...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

مسافرکشی دروازه‌بان اسبق پرسپولیس - مشرق نیوز | mashreghnews.ir...
mashreghnews.ir ۱۳۹۲/۰۷/۲۷ اخبار
ه گزارش مشرق، در روزگاری که قراردادهای میلیاردی برای فوتبالیست‌ها یک دستمزد معمولی محسوب می شود و در دورانی که هر روز شاهد حضور چهره‌های غیرورزشی و غی...ادامه مطلب»


EOF