محسن‌ اژه‌ای: خریداران ۲ تُن سکه پدر و پسر هستند

محسن‌ اژه‌ای: خریداران ۲ تُن سکه پدر و پسر هستند ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ ارتش

کلیدواژه ها:#Fa.euronews.com، #اعتراض، #امت، #بانک_مرکزی، #ثبت_سفارش، #خبر، #دلار، #شرع، #صدا_و_سیما، #مردم، #مستند، #واردات

سخن‌گوی قوه قضاییه در نشست خبری روز یکشنبه ۲۴ تیر گفت خریداران ۲ تُن سکه یک پدر و پسر هستند که پیش از این نیز در سال ۹۱ دستگیر شده بودند.
محسن اژه‌ای با اشاره به انتشار خبر دستگیری یکی از این دو فرد توسط پلیس گفت: « به گونه ای این خبر مطرح شد که (گویی) این فرد دو تن سکه همراه داشته است در حالی که از ایشان در بازداشت فعلی هیچ سکه ای گرفته نشده است. »
سخن‌گوی قوه قضاییه خریداران ۲ تن سکه را حمید مظلومی معرفی کرد که به همراه فرزندش ، محمدرضا مظلومی خرید و فروش عمده ارز و سکه داشته‌اند.
تخصیص ارز برای واردات
اژه‌ای با تاکید بر نظارت و بررسی برخی نهادها در زمینه ثبت سفارش گفت اکنون مشخص شده است که دو برادر برای واردات کاغذ ۲۵ میلیون دلار ارز گرفته‌اند در صورتی‌که در خصوص واردات کاغذ هیچ سابقه‌ای نداشته‌اند.
خرید و فروش ارز
سخن‌گوی قوه قضاییه با اشاره به وجود افرادی که با مبالغ هنگفتی خرید و فروش ارز می‌کنند ، گفت: « بر اساس تحقیقات رخ داده مشخص شد که اصلا صرافی ندارند اما مبالغ سنگینی خرید و فروش ارز داشته اند و در ورود و خروج ارز دخیل هستند؛ برخی از آنان دستگیر شدند و ادعا می‌کنند که با هماهنگی بانک مرکزی فعالیت داشتند. »
« مائده هژبری یک شب هم بازداشت نبوده است »
محسن اژه‌ای با انتقاد از افرادی که مقید به ارزش‌های اسلام نیستند گفت: « ممکن است فردی در صفحه خصوصی و با دسترسی شخصی عکسی از خود منتشر کند و بگوید فضای شخصی است اما وقتی عمومی است آیا قانون و شرع قبول می‌کند که چنین رفتاری صورت گیرد؟ حتما اینها خلاف قانون و شرع است و هر دستگاهی هم در این خصوص کوتاهی کرده است برای برخورد باید از مردم و امت شهیدپرور عذرخواهی کند. »
سخن‌گوی قوه قضاییه با دروغ خواندن ادعای برخی مبنی بر شکنجه شدن مائده هژبری گفت که او حتی یک شب هم بازداشت نبوده است.
محسن اژه‌ای تصریح کرد که به بازداشت نشدن این دختر نوجوان اعتراض دارد.
سخن‌گوی قوه قضاییه با اشاره به مستند « بیراهه » گفت: « صدا و سیما برای انذار و تبشیر ، یک آسیب شناسی و‌ برای جلوگیری از آسیب های آینده کلیپی پخش کرده است ، اینهایی که اعتراض می‌کنند به چه چیزی اعتراض دارند؟ چرا به فحاشی که این دختر و دیگران کرده اند ، اعتراضی نمی کنند؟ »
اژه ای تاکید کرد به علت این‌که اسم دختر نوجوان برده نشده است و تصویرش واضح نبوده‌ است ، پخش اعترافات او « اشکالی نداشته است. »
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران برگزار شد. ...
www.parseed.ir ۱۳۸۸/۰۳/۲۲ تاریخ
دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران در روز ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ خورشیدی برگزار شد. موقعیت و شرایط ویژهٔ داخلی و خارجی ایران سبب شد که پیش‌بینی نتیجهٔ انت...ادامه مطلب»

روزهای بهتر اقتصاد مي‌آيد...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۲/۰۷/۰۱ اخبار
دنياي اقتصاد- همزمان با سفر رییس‌جمهور به آمریکا و سخنرانی وی در محل سازمان ملل متحد، رییس اتاق بازرگانی ایران و رییس دفتر ریاست‌جمهوری، در نشست هیات ...ادامه مطلب»

سخنگوی دولت: اقدامات عربستان سعودی نمی تواند اجرای برجام را مخدوش کند...
dolat.ir ۱۳۹۴/۱۰/۱۵ اخبار
سخنگوی دولت در نشست خبری امروز خود به صورت مفصل دیدگاه های دولت جمهوری اسلامی ایران درباره حوادث اخیر سفارت عربستان و قطع رابطه این کشور با ایران را ت...ادامه مطلب»

مردم تا کی باید تاوان اشتباهات را بدهند؟ ...
ir.sputniknews.com ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ سیاست
عماد آبشناس 5251 رئیس کل بانک مرکزی با تاکید بر ذخایر مناسب ارزی کشور گفت: "قیمت ارز طی روزهای آینده قطعا کاهش می یابد و به مردم توصیه می شود تا برای ...ادامه مطلب»


EOF