سیاه‎پوست‌ترین مدل جهان، جنجال به پا کرد/تصاویر

سیاه‎پوست‌ترین مدل جهان، جنجال به پا کرد/تصاویر ...
tourismonline.co ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ مردم

کلیدواژه ها:#Tourismonline.co، #بختیاری، #حمام، #دلار، #سودان، #شیطان، #فشن، #مدرسه

نیاکیم گاتوچ مدل سودانی سیاه پوستی ست که این روزها بسیار مورد علاقه و دقت کمپانی هاي مدلینگ و لباس قرار گرفته است. مشکل اصلی او رنگ پوست اش بود.
برترین ها: او به خاطر این موضوع حتی می خواست که چندین بار از آرزویش ، که مدل شدن بودن ، دست بکشد اما در نهایت تمام تلاش اش را کرد تا خودش را با هر رنگ پوستی که دارد ، دوست داشته باشد. او با قدرتی که داشت ، الگوی بسیاری از زنان دیگر شد.
برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: نیاکیم گاتوچ مدل سودانی سیاه پوستی ست که این روزها بسیار مورد علاقه و دقت کمپانی هاي مدلینگ و لباس قرار گرفته است. در سن 14 سالگی ، او به عنوان پناهنده از افریقا به آمریکا آمد اما حتی این تغییر مکان نیز از مشکلات او ذره ای نکاست.

مشکل اصلی او رنگ پوست اش بود. او به خاطر این موضوع حتی می خواست که چندین بار از آرزویش ، که مدل شدن بودن ، دست بکشد اما در نهایت تمام تلاش اش را کرد تا خودش را با هر رنگ پوستی که دارد ، دوست داشته باشد. او با قدرتی که داشت ، الگوی بسیاری از زنان دیگر شد.

رنگ سیاه پوست نیاکیم گاتوچ ، باعث شد که او در میان دیگر مدل ها بدرخشد. او در سن 24 سالگی ، به قدری محبوبیت به دست آورد که تعداد فالوورهای اینستاگرامش به 350K رسید. او با برندهای مشهوری چون کلوین کلاین ، آلدو و فشن نوا... همکاری کرده است.
نیاکیم گاتوچ دوران کودکی خود را در کمپینی در افریقا گذراند. مادر او ، هنگام جنگ سودان ، از کشورش خارج ، خواهرش در جنگ کشته و برادرش زخمی شد. پس از آنکه آنها به آمریکا مهاجرت کردند ، اگر چه در محیطی آرام و بدون جنگ بودند اما ذهن شان هنوز آرام و قرار نداشت.
هم کلاسی های او در مدرسه مدام رنگ پوست او را مسخره می کردند و می گفتند: « تو خیلی سیاهی » ، « تو حمام نمی روی؟ شاید از کثیفی سیاه شده ای » یا این که « بخند تا ما بتوانیم تو را ببینیم »

او هر شب با گربه به خواب می رفت و حتی بارها ، مانند دیگر زنان سودانی ، به فکر تغییر رنگ پوست اش افتاد. خواهر او پوست اش را با عمل جراحی سفید کرد اما زمانی که او نیز تصمیم به این کار گرفت ، خواهرش اجازه نداد و در جواب گفت: « تو باید به جای رنگ پوست ات ، ذهن ات را رنگ کنی. من این کار را کردم و حال پشیمانم! »

اگر چه او سالیان سال خودش را زشت می دید و آرزوی مدل شدن را از سرش بیرون کرده بود اما در نهایت توانست دیدش را به خود و زندگی اطرافش تغییر و به آرزوهایش رنگ واقعیت دهد.
پس از این که او مدل مشهوری شد ، پیشنهادهای زیادی در مورد تغییر رنگ پوست اش به او می دادند. به عنوان مثال فردی به او گفت: « اگر تو 10000 دلار بگیری ، رنگ پوست ات را عوض می کنی؟ با روشن شدن رنگ پوست ات ، پیشنهادهای کاری بیشتری خواهی گرفت ، در روابط عاطفی بهتری خواهید بود و در کل زندگی ات از این رو به آن رو می شود » نیاکام نیز در جواب خندید و گفت: « من دوست ندارم که به بهای تغییر رنگ پوست تنم ، زندگی راحت تری داشته باشم. »
در دنیای مد و فشن به او لقب « پادشاه تاریکی » را داده اند. او در این مورد گفت: « من از لقبم راضی هستم. مشکی رنگ تیرگی ، غم ، مرگ و شیطان نیست. من پادشاه تاریکی هستم که روشنی و عشق را به اطرافیانم می بخشم. »
نیاکیم گاتوچ الهام بخش بسیاری از زنان سیاه پوست شده است. با دیدن زندگی او ، آنها نیز خاص بودن خود را پذیرفته و با عشق و محبت به خود و زنان مشابه شان نگاه می کنند.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

کلاه قرمزی...
fa.wikipedia.org ۱۳۹۲/۰۴/۱۲ سرگرمی
کلاه‌قرمزی نام شخصیت عروسکی ایرانی است که توسط ایرج طهماسب و حمید جبلی خلق شده‌است. فیلم‌های ساخته‌شده براساس این شخصیت از پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ ...ادامه مطلب»

«هواوی» اتهامات آمریکا را رد کرد ...
aftabnews.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ اینترنت-آی.تی
بزرگترین سازنده تلفن های هوشمند در جهان اعلام کرد که بر خلاف آنچه آمریکا مدعی شده، در خصوص ارسال و صادرات تجهیزات به سوریه و برخی کشورهای دیگر هیچ جرم...ادامه مطلب»

قتل تیمور بختیار، اولین رئیس ساواک در حکومت پهلوی ...
1host2u.com 12/08/1970 تاریخ
تیمور بختیار (۱۲۹۳ - ۱۶ امرداد ۱۳۴۹) نظامی، سیاستمدار و بنیانگذار ساواک (سازمان اطلاعات و امنیت کشور) و اولین رئیس ساواک در حکومت پهلوی بود. در سال ۱۳...ادامه مطلب»

۲۰ اثر در فهرست میراث ملی ثبت شد ...
mehrnews.com ۱۳۹۳/۱۰/۳۰ تاریخ
فرهنگ > میراث فرهنگی و گردشگری ۲۰ اثر از استان‌های اصفهان، کردستان، چهارمحال و بختیاری و آذربایجان شرقی در جلسه کمیته ثبت حریم آثار غیرمنقول توسط اعضا...ادامه مطلب»


EOF