شهرام جزایری در یک محموله قاچاق انسان کشف شد

شهرام جزایری در یک محموله قاچاق انسان کشف شد...
khabaronline.ir ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ اخبار

کلیدواژه ها:#Khabaronline.ir، #آذربایجان، #آذربایجان_غربی، #ایران، #ایرانی، #خبرآنلاین، #دادگستری، #شهرام_جزایری، #غربی، #غیرقانونی، #قانونی، #کشف، #گمرک، #گمرک_ایران

صبح امروز خبری از فرار شهرام جزایری ، فعال اقتصادی پر حاشیه ایرانی منتشر شد ، که در حال خروج از کشور به شکل غیر قانونی است. خروجی که گمرک ایران آنرا تایید کرد.
به گزارش خبرآنلاین ، شهرام جزایری در حال خروج از کشور بازداشت شد. او که خود را فعال اقتصادی می‌خواند ، پس از پرونده جنجالی‌ش در سال ۱۳۸۱ که منجر به ایراد اتهام اخلال در نظام اقتصادی شد ، چند سال را در حبس گذراند و بالاخره در سال ۱۳۹۴ از زندان آزاد شد.

حالا آنطور که رییس کل دادگستری آذربایجان غربی می‌گوید ، « این فرد در هنگام دستگیری پیشنهاد رشوه یک میلیارد تومانی را به ماموران می‌دهد که این رشوه توسط ماموران وظیفه شناس رد شده است. »
گمرک ایران نیز تلاش جزایری برای خروج غیرقانونی از کشور را تایید کرد.
د کلان - مهر نوشت: شهرام جزایری هنگام خروج از کشور در یک محموله قاچاق انسان توسط ماموران گمرک کشف و بازداشت شده است.
این محموله خروجی بار عدس بود که هنگام کنترل محموله ها توسط ماموران گمرک کشف و در بررسی های بعدی مشخص گردیده که یکی از افراد شناسایی شده در محموله قاچاق انسان شهرام جزایری بوده است

---مهر نوشت: شهرام جزایری هنگام خروج از کشور در یک محموله قاچاق انسان توسط ماموران گمرک کشف و بازداشت شده است. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

چنارهای ولیعصر زیر سایه آسمان خراشها/راه اندازی نخستین شعبه دادسرای وی...
mehrnews.com ۱۳۹۳/۰۶/۲۷ طبیعت
محیط زیست در هفته ای که گذشت؛ چنارهای ولیعصر زیر سایه آسمان خراشها/راه اندازی نخستین شعبه دادسرای ویژه محیط زیست در کشور چنارهای ولیعصر زیر سایه آسمان...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

سخنگوی قوه قضاییه: محمدعلی نجفی به ۲ سال حبس و قصاص نفس محکوم شد ...
isna.ir ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ اخبار
سخنگوی قوه قضاییه از محکومیت محمدعلی نجفی به دو سال حبس به جرم حمل سلاح غیر مجاز و قصاص نفس به جرم قتل میترا استاد خبر داد. به گزارش ایسنا، غلامحسین ا...ادامه مطلب»

یازدهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران برگزار گردید ...
fa.wikipedia.org ۱۳۹۲/۰۳/۲۴ تاریخ
یازدهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران در ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ برگزار گردید که طی آن حسن روحانی به عنوان هفتمین رئیس‌جمهور ایران برگزیده شد. همزمان چهار...ادامه مطلب»


EOF