کشتن این حیوان حکمش اعدام است/ هشدار جرمی کلارکسون در توییتر

کشتن این حیوان حکمش اعدام است/ هشدار جرمی کلارکسون در توییتر...
khabaronline.ir ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ مردم

کلیدواژه ها:#Khabaronline.ir، #آمازون، #توییتر، #خبرآنلاین، #خبرگزاری_خبرآنلاین، #دولت، #فرهنگ، #قانونی، #کنون


فرهنگ > تلویزیون - جرمی کلارکسون مجری مشهور برنامه‌های « تخت گاز » و « تور بزرگ » در توییتر از قانونی نوشت که در سریلانکا اجرا می‌شود. بر اساس این قانون کشتن فیل حکمش اعدام است.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، جرمی کلارکسون مجری سرشناس بریتانیایی که اکنون برنامه « تور بزرگ » را برای آمازون می‌سازد درباره قانونی عجیب در سریلانکا نوشت.
او در این باره توییت کرد: « خوشحالم به اطلاع برسانم که اگر در سریلانکا فیلی را بکشید ، دولت هم شما را خواهد کشت. »

جرمی کلارکسون مجری سرشناس بریتانیایی با ساخت چندین فصل موفق از برنامه « تخت گاز » ‌ برای شبکه بی‌بی‌سی به شهرت رسید. او پس از درگیری فیزیکی با یکی از تهیه‌کنندگان « تخت گاز » از این برنامه کنار گذاشته شد و با قراردادی سنگین به آمازون پیوست و برنامه‌ای شبیه به « تخت گاز » با نام « تور بزرگ » را آغاز کرد که تا کنون ۲ فصل آن پخش شده است.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

دعوای دانشگاه احمدی‌نژاد و وزارت علوم بالا گرفت! ...
shariyan.com ۱۳۹۲/۱۲/۱۳ سرگرمی
دعوا میان دانشگاه جامع بین المللی ایرانیان متعلق به محمود احمدی نژاد با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دولت حسن روحانی بر سر جذب دانشجو از سوی این دانشگ...ادامه مطلب»

سخنگوی وزارت بهداشت خبر داد کاهش شمار مبتلایان تب کریمه کنگو/ مردم نگ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ اخبار
سخنگوی وزارت بهداشت به مردم اطمینان خاطر داد که نگرانی خاصی در خصوص انتشار بیماری تب کریمه کنگو در کشور وجود ندارد. به گزارش ایسنا، دکتر ایرج حریرچی د...ادامه مطلب»

دستور وزیر ارشاد به رییس سازمان سینمایی برای بسته شدن پرونده فیلم‌های ...
khabaronline.ir ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ اخبار
فرهنگ > مدیریت فرهنگی - در پی نامه اصغر نعیمی، کارگردان سینما و تلویزیون، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نامه‌ای به رییس سازمان سینمایی، دستوراتی را بر...ادامه مطلب»

دلخوشی‌های کوچک ممنوعه در ایران ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ فرهنگ
بعضی کارها دلخوشی‌های کوچکی است برای کسانی که ته‌مانده‌های امیدشان را بغل کرده‌اند و نمی‌خواهند به این راحتی از اصلاح و تغییر و پیشرفت ناامید شوند. ام...ادامه مطلب»


EOF