جنجال آلبوم چاوشی ادامه دارد/ انتشار ۲ قطعه غیر مجاز توسط خواننده

جنجال آلبوم چاوشی ادامه دارد/ انتشار ۲ قطعه غیر مجاز توسط خواننده...
khabaronline.ir ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ هنر

کلیدواژه ها:#Khabaronline.ir، #آستانه، #جشنواره_موسیقی_فجر، #خبرآنلاین، #خبرگزاری_خبرآنلاین، #شهریور، #فرهنگ، #محسن_چاوشی، #مردم

فرهنگ > موسیقی - محسن چاوشی پس از انتشار آلبوم « ابراهیم » ، دو قطعه این اثر را که مجوز دریافت نکرده بودند ، در کانال تلگرامی‌اش منتشر و در اختیار مخاطبان قرار داد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، تازه‌ترین آلبوم محسن چاوشی با عنوان « ابراهیم » که حواشی بسیاری را برای دریافت مجوز به همراه داشت ، بدون دو قطعه‌ای که از سوی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد نیازمند اصلاح بود ، صبح امروز (یکشنبه 11 شهریور) منتشر و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت.
این خواننده اما عصر امروز این دو قطعه را که « تو در مسافت بارانی » و « ما بزرگ و نادانیم » نام دارند و از سروده‌های حسین صفا هستند ، بدون مجوز دفتر موسیقی در کانال تلگرامی خود به صورت رایگان منتشر کرد تا در اختیار علاقه مندان قرار بگیرد.
کاور آلبوم « ابراهیم » چاوشی با ۶ قطعه

* * * « بِبُر به نام خداوندت » ، « در آستانه پیری » ، « همراه خاک اره » ، « لطفا به بند اول سبابه‌ات بگو » ، « ای ماه مهر » ، « جهان فاسد مردم را » شش قطعه آلبوم « ابراهیم » هستند که همگی از سروده‌های حسین صفا به شمار می‌آیند و در کاور این آلبوم هم تنها نام این شش قطعه نوشته شده است.
علی ترابی ، مدیرکل دفتر موسیقی پیش از این در نشست خبری جشنواره موسیقی فجر اعلام کرده بود مشکل این دو قطعه ، واژه‌هایی است که در اشعارشان به کار رفته است و تا اصلاح نشدن‌شان امکان دریافت مجوز وجود ندارد.

--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

ورود نظامی پاکستان به پنجشیر؛ موضع ایران تغییر کرد؟ ...
khabaronline.ir ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ سیاست
در حالی که جهان در حیرت سقوط کابل به دست نیروهای طالبان در آستانه خروج کامل نیروهای آمریکایی از خاک افغانستان قرار داشت، جوانی از خطه‌ی پنجشیر پرچم مق...ادامه مطلب»

کارت اعتباری دوران هخامنشیان را ببینید/ ایران پیشتاز ابداعات مالی ...
khabaronline.ir ۱۳۹۵/۰۱/۲۷ تاریخ
اقتصاد > بازار مالی - پادشاهان ایرانی در دوره ﻫﺨﺎﻣﻨﺸیان کارت های اعتباری را برای مقامات حکومتی خود طراحی کرده بودند که کار کارتهای اعتباری امروز را ان...ادامه مطلب»

اصغر فرهادی و دختر جانی دپ در افتتاحیه کن/ عکس...
khabaronline.ir ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ مردم
فرهنگ > سینما - هفتادمین دوره جشنواره فیلم کن، شامگاه چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت با حضور چهره‌های سرشناس دنیای سینما و سخنرانی کوتاه اصغر فرهادی آغاز به‌کا...ادامه مطلب»

منتظر طغیان پشه سفید بالک در تهران باشید/امکان سمپاشی درختان وجود ندار...
khabaronline.ir ۱۳۹۴/۰۵/۲۶
جامعه > مشکلات مردم - شهرداری تهران می گوید در شهریورماه آینده، جمعیت مگس سفید که تنفس را برای پایتخت نشینان مشکل کرده، طغیان می کند ولی امکان سمپاشی ...ادامه مطلب»


EOF