عکس | مرگ دختر ۷ ساله‌ای که تصویرش جهان را تکان داد

عکس | مرگ دختر ۷ ساله‌ای که تصویرش جهان را تکان داد ...
khabaronline.ir ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ ارتش

کلیدواژه ها:#Khabaronline.ir، #امل_حسین، #بیمارستان، #تایمز، #تغذیه، #خبرآنلاین، #خبرگزاری_خبرآنلاین، #سازمان_ملل، #نیویورک، #نیویورک_تایمز، #پناهجویان، #یمنی

امل حسین ، دختر 7 ساله یمنی که انتشار عکسش بسیاری را در سراسر جهان متاثر کرد ، دیروز پنجشنبه در اردوگاه پناهجویان جان باخت. آن هم در حالی که تنها 6 کیلومتر تا بیمارستان فاصله داشت.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، مدتی قبل نیویورک تایمز با انتشار تصاویر امل حسین 7 ساله که جثه ای بسیار نحیف ، بیمار و رنجور داشت ، سعی کرد عمق فاجعه ای را که در یمن می گذرد به جهانیان نشان دهد. حالا امل جان خود را از دست داده و « مریم علی » مادرش می گوید که دختر صبور و همیشه خندان او رفته و او حالا من نگران فرزندان دیگرش است.
أمل حسین تنها یکی از ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار کودک یمنی است که به شدت دچار سوء تغذیه هستند. سازمان ملل هشدار داده جمعیت یمنی‌هایی که زندگیشان را با جیره‌بندی غذا می‌گذرانند و حدود ۸ میلیون نفر هستند ممکن است به زودی به ۱۴ میلیون نفر (یعنی نیمی از جمعیت یمن) افزایش یابد.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
«هواوی» اتهامات آمریکا را رد کرد ...
aftabnews.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ اینترنت-آی.تی
بزرگترین سازنده تلفن های هوشمند در جهان اعلام کرد که بر خلاف آنچه آمریکا مدعی شده، در خصوص ارسال و صادرات تجهیزات به سوریه و برخی کشورهای دیگر هیچ جرم...ادامه مطلب»

پنتاگون یک ناو جنگی دیگر به خاورمیانه اعزام کرد ...
khabaronline.ir ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ ارتش
نتاگون یک آتش بار ضد موشکی و یک ناو جنگی به خاورمیانه اعزام می کند. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، روزنامه نیویورک تایمز گزارش داد: پنتاگون در پی درخوا...ادامه مطلب»

توسعه چگونه باشد که هوایی برای نفس کشیدن باقی بماند؟...
khabaronline.ir ۱۳۹۳/۰۷/۲۱ طبیعت
توسعه چگونه باشد که هوایی برای نفس کشیدن باقی بماند؟ جامعه > محیط زیست - 5 خط مشی بان کی مون برای رشد اقتصاد کم کربن کاهش انتشار گازهای گلخانه ای، جمع...ادامه مطلب»

زمین‌لرزه مهیب قائن (۱۳۷۶) شمال شرق ایران را لرزاند ...
fa.wikipedia.org ۱۳۷۶/۰۲/۲۰ تاریخ
زمین‌لرزهٔ قائن یا اَردِکول، زمین‌لرزه‌ای مهیب بود که در ۱۰ مهٔ ۱۹۹۷ ساعت ۰۷:۵۷ به وقت هماهنگ جهانی (۲۰ اردیبهشت ۱۳۷۶ ساعت ۱۲:۲۷ به وقت محلی)، استان خ...ادامه مطلب»

کارت اعتباری دوران هخامنشیان را ببینید/ ایران پیشتاز ابداعات مالی ...
khabaronline.ir ۱۳۹۵/۰۱/۲۷ تاریخ
اقتصاد > بازار مالی - پادشاهان ایرانی در دوره ﻫﺨﺎﻣﻨﺸیان کارت های اعتباری را برای مقامات حکومتی خود طراحی کرده بودند که کار کارتهای اعتباری امروز را ان...ادامه مطلب»


EOF