سوزاندن چربی شکم با پیاده روی فقط با رعایت این نکات ممکن است/

سوزاندن چربی شکم با پیاده روی فقط با رعایت این نکات ممکن است/ ...
seemorgh.com ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ سلامت

کلیدواژه ها:#Seemorgh.com، #استرس، #دارچین، #رژیم_غذایی، #زنجبیل، #سلامت، #ورزش، #چربی_شکم

نیم ساعت ورزش ایروبیک روزانه مثل پیاده روی می تواند به سوزاندن چربی شکم و باریک شدن کمترتان کمک کند و از ابتلا به بیماری هایی نظیر بیماری های قلبی و دیابت نوع 2 پیشگیری نماید.
با رعایت این نکات می توانید با پیاده روی چربی شکم را بسوزانید
اگر فکر می کنید ورزش فایده ای ندارد و انگیزه ای برای 1 ساعت باشگاه رفتن ندارید دوباره فکر کنید. نیم ساعت ورزش ایروبیک روزانه مثل پیاده روی می تواند به سوزاندن چربی شکم و باریک شدن کمترتان کمک کند و از ابتلا به بیماری هایی نظیر بیماری های قلبی و دیابت نوع 2 پیشگیری نماید.
مطالعات متعددی از این ادعا حمایت می کنند. به عنوان مثلا مطالعه ای که در سال 2007 در مجله بین المللی چاقی منتشر شد به این نتیجه رسید که ورزش هوازی مانند پیاده روی سریع برای کاهش چربی احشایی ضروری است. مطالعه دیگری که در مجله طب مکمل و جایگزین منتشر شده بود نشان داد زنانی که روزانه بیشتر از 7500 قدم در روز پیاده روی سریع داشتند چربی شکمشان کاهش پیدا کرده بود.

با این وجود سوزاندن چربی شکم با پیاده روی به این سادگی هم نیست. به گفته استیون گولزر Steven Goelzer مربی شخصی ورزشکاران لیگ های حرفه ای ، سوزاندن چربی بیشتر از نوع ورزشی که انجام می دهید به هورمون ها بستگی دارد. ورزش با شدت کم مثل پیاده روی باید درصد بالایی از چربی بدن را بسوزاند ولی حجم تمرین مورد نیاز برای چربی سوزی در همه افراد یکسان نیست. قدرت متابولیسم بدن شخص هم در مقدار پیاده روی روزانه اش برای چربی سوزی موثر است.
سبک زندگی نقش بسیار بزرگتری در سوزاندن چربی شکم ایفا می کند. داشتن رژیم غذایی سالم و دور ماندن از استرس نقشی اساسی در چربی سوزی دارد. در کنار این دو پیاده روی می توانید عاملی برای کوچک شدن شکم شما باشد.
پولزر توصیه می کند برای حفظ سلامت بدن و به حداکثر رساندن پتانسیل چربی سوزی بدن حداقل 6 روز در هفته به مدت نیم ساعت یا بیشتر پیاده روی سریع داشته باشید. ورزش منظم و پیوسته در طولانی مدت به همراه رژیم غذایی سالم و نوشیدن مایعات چربی سوز از جمله چای دارچین ، چای زنجبیل و آب کرفس و مدیریت استرس می تواند شما را به باریک شدن دور کمرتان برساند.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

کاهش وزن با 16 تقلب ساده!! ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۱۱/۲۴ تغذبه
شکستن قوانین نیز می تواند روش خوبی در کاهش وزن باشد. برای اینکه راه تقلب در کاهش وزن را به شما نشان دهیم، مجموعه ای از قوانین کاهش وزن را گرد آورده ای...ادامه مطلب»

6 نکته برای درمان سریع شوره سر ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۱۰/۱۲ اخبار
شوره سر شما ممکن است خفیف و یا بسیار شدید باشد. بنابراین ممکن است، با رعایت چند نکته موفق به درمان شوره سر شوید. ولی در برخی مواقع، شوره سر می تواند ن...ادامه مطلب»

افسردگی بعد از زایمان، علل ایجاد و روش های درمان ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۱۰/۰۲ سلامت
افسردگی بعد از زایمان یکی از بیماری هایی است که بیشتر خانم های باردار بعد از به دنیا آوردن کودک شان به آن دچار می شوند. در این مقاله علل و راه های درم...ادامه مطلب»

کوچک کردن شکم بعد از زایمان با خوردن برش های سیب و هویج!! ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۸/۱۰ سلامت
کوچک کردن شکم بعد از زایمان یکی از معضلات تمام خانم هایی است که به تازگی مادر شده اند. با رعایت رژیم غذایی و ورزشی زیر به آسانی می توانید شکم تان را ب...ادامه مطلب»


EOF