پخش صحنه رابطه جنسی از شبکه کیش صداوسیما؛ برکناری چند کارمند/ مدیر صداوسیما کیش: ناخواسته بود؛ عذرخواهی می‌کنیم

پخش صحنه رابطه جنسی از شبکه کیش صداوسیما؛ برکناری چند کارمند/ مدیر صداوسیما کیش: ناخواسته بود؛ عذرخواهی می‌کنیم...
entekhab.ir ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ سرگرمی

کلیدواژه ها:#Entekhab.ir، #ایران، #جزیره_کیش، #خبر، #فارس، #مجازی، #مردم، #مردم_ایران، #کیش

به دنبال پخش صحنه های رابطه جنسی در یک فیلم سینمایی و عدم حذف آنها ، چند کارمند این شبکه برکنار شدند و مدیر شبکه کیش صداوسیما نیز عذرخواهی کرد.
مدیر صدا و سیمای مرکز کیش ، از برکناری و توبیخ چند کارمندان این مرکز به دلیل "اهمال و پخش تصاویر ممنوع" در یک فیلم سینمایی خبر داد.
به‌گزارش فارس از جزیره کیش ، در یکی از شب‌های گذشته فیلمی سینمایی از شبکه کیش پخش شد که متأسفانه در بخشی از آن ، صحنه‌های مبتذل این فیلم حذف نشده بود.
انتشار این فیلم اعتراض‌هایی را در فضای مجازی و حقیقی از سوی شهروندان جزیره کیش در پی داشت. در این رابطه از صدا و سیمای کیش خبر می‌رسد که کارمندان خاطی برکنار و توبیخ شده‌اند.
بدین منظور مدیرکل صدا و سیمای مرکز کیش با عذرخواهی از عموم شهروندان و مردم ایران و به ویژه جزیره کیش به دلیل پخش تصاویر نامناسب از سیمای این مرکز که منجر به جریحه‌دار شدن احساسات عمومی شده است ، گفت: متاسفانه به‌دلیل اهمال ، کوتاهی و البته عملی ناخواسته از سوی برخی از کارکنان این مرکز ، تصاویری نامناسب در بخش کوتاهی از یک فیلم سینمایی پخش شد که در این خصوص بررسی‌ها انجام شده ، عوامل دخیل در این اتفاق ناخواسته ، به ترتیب از پست‌های سازمانی خود برکنار و توبیخ شده‌اند.
نجابت با تاکید بر اینکه در نظار‌ت‌های اولیه ، تمامی تصاویر نامناسب مشخص و قرار بر حذف آن بوده است ، افزود: متاسفانه به دلیل اهمال مدیران و ناظران برنامه ، این تصاویر پخش شده است.
وی بار دیگر با عذرخواهی بابت پخش این تصاویر تاکید کرد: مدیران و کارکنان ولایت‌مدار ، ساعی و پرتلاش مرکز کیش همچون گذشته با رویکرد مردم‌مداری ، با تولید و پخش برنامه‌های مخاطب‌محور ، می‌کوشند رضایت همشهریان و گردشگران جزیره را فراهم کند.
---مدیرکل صدا و سیمای مرکز کیش با اعلام عذرخواهی به دلیل پخش تصاویر نامناسب از سیمای این مرکز که منجر به جریحه‌دار شدن احساسات عمومی شده است ، گفت: متاسفانه به‌دلیل اهمال ، کوتاهی و البته عملی ناخواسته از سوی برخی از کارکنان این مرکز ، تصاویری نامناسب در بخش کوتاهی از یک فیلم سینمایی پخش شد که در این خصوص بررسی‌ها انجام شده ، عوامل دخیل در این اتفاق ناخواسته ، به ترتیب از پست‌های سازمانی خود برکنار و توبیخ شده‌اند. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

اولین سفر علمی طلاب زن ایرانی به آمریکا ...
iranmatlab.ir ۱۳۹۳/۰۲/۲۵ اخبار
اخبار سیاست خارجی - اولین سفر علمی طلاب زن ایرانی به آمریکا هیلاری کلینتون که ظاهرا برای انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 آماده می‌شود ضمن دفاع از ع...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

مسافران کیش با 4G ایرانسل آنلاین می‌شوند ...
favanews.com ۱۳۹۳/۱۲/۰۷ اینترنت-آی.تی
شبکه نسل چهارم در جزیره کیش، طی مراسمی با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد ایرانسل و جمعی از اصحاب رسانه در سالن خوارزمی مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش به ص...ادامه مطلب»


EOF