شهرداری رشت: ایجاد مکانی برای نگهداری سگهای ولگرد

شهرداری رشت: ایجاد مکانی برای نگهداری سگهای ولگرد ...
asriran.com ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ طبیعت

کلیدواژه ها:#Asriran.com، #آشپزخانه، #ایسنا، #حیوانات، #خبر، #رشت، #شهرداری، #شهرداری_رشت، #محیط_زیست، #وزارت_کشور

ساختمان در حال ساخت با برخورداری از امکاناتی همچون ساختمان اداری ، آشپزخانه ، اتاق جراحی ، سالن ریکاوری و داروخانه در حال احداث است.
مدیر هماهنگی و نظارت خدمات شهری شهرداری رشت از احداث مکانی برای نگهداری سگ های ولگرد و بدون صاحب توسط شهرداری رشت خبر داد.
به گزارش ایسنا ، بشردانش در بازدید از محل احداث نگهداری سگ‌های بدون صاحب گفت: سازمان مدیریت پسماند براساس شیوه نامه ابلاغی وزارت کشور مبنی بر احداث مکانی برای نگهداری از سگ‌های بدون صاحب پس از اخذ تاییدهای مربوط به محیط زیست اقدام به تسطیح ، راه سازی ، محصور کردن و شروع عملیات ساختمانی در زمینی مکانی به متراژ 6 هزار و ۳۹۴ متر مربع در محدوده کود آلی واقع در لاکان کرده است.
وی افزود: ساختمان در حال ساخت با برخورداری از امکاناتی همچون ساختمان اداری ، آشپزخانه ، اتاق جراحی ، سالن ریکاوری و داروخانه در حال احداث است.
بشردانش با اشاره به بند ۱۵ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها تصریح کرد: جلوگیری از شیوع امراض مسری انسانی و حیوانی و جمع آوری حیوانات بدون صاحب ، مریض ، مزاحم از وظایف شهرداری است که در همین راستا سگ ها پس از زنده‌گیری به محل نگهداری انتقال داده و در صورت بیمار بودن مراحل درمان و واکسیناسیون و جراحی های لازم توسط دامپزشک مورد تایید انجام می پذیرد.
وی با بیان اینکه جمع آوری سگ ها از سطح شهر به صورت روزانه توسط پیمانکار سازمان مدیریت پسماند انجام می‌گیرد ، گفت: با توجه به تماسهای شهروندان با سازمان و سامانه ۱۳۷ مبنی بر تجمیع و مزاحمت سگ های بدون صاحب اکیپ مجهز زنده گیری بدون هیچ گونه سلاحی به محل مورد نظر مراجعه و مبادرت به جمع آوری و کنترل سگ های بدون صاحب می کند.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

ساماندهی سگ‌های ولگرد رشت ...
isna.ir ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ طبیعت
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت گفت: شهرداری رشت می‌کوشد تا از سگ‌های ولگرد حمایت کند. «مرتضی عاطفی» در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانش...ادامه مطلب»

سخنگوی وزارت بهداشت خبر داد کاهش شمار مبتلایان تب کریمه کنگو/ مردم نگ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ اخبار
سخنگوی وزارت بهداشت به مردم اطمینان خاطر داد که نگرانی خاصی در خصوص انتشار بیماری تب کریمه کنگو در کشور وجود ندارد. به گزارش ایسنا، دکتر ایرج حریرچی د...ادامه مطلب»

شهر رشت بازآفرینی می‌شود ...
isna.ir ۱۳۹۵/۰۷/۲۰ فرهنگ
مدیرکل میراث فرهنگی گیلان: شهر رشت بازآفرینی می‌شود مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان، اجرای طرح بازآفرینی در نقاط مختلف رشت را زمینه س...ادامه مطلب»

شناسایی عامل بریدن گوش الاغ در مازندران ...
asriran.com ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ طبیعت
به دنبال انتشار فیلم بریدن گوش الاغی توسط یک جوان در بهشهر، مدیر کل محیط زیست استان مازندران از شناسایی فرد خاطی خبر داد و گفت: با اهتمام دادستانی بهش...ادامه مطلب»


EOF