جزئيات انهدام خانه‌های تيمى عوامل حادثه تروريستی اخیر

جزئيات انهدام خانه‌های تيمى عوامل حادثه تروريستی اخیر ...
farsnews.com ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ارتش

کلیدواژه ها:#Farsnews.com، #اسلامی، #انقلاب، #انقلاب_اسلامی، #بلوچستان، #بهمن، #تجهیزات، #حافظ، #خاش، #خبرگزاری_فارس، #خودرو، #دهه_فجر، #زاهدان، #سپاه، #سپاه_پاسداران، #سپاه_پاسداران_انقلاب_اسلامی، #سیستان، #سیستان_و_بلوچستان، #فارس، #قدس، #قرارگاه_قدس، #محمد_پاکپور، #مرز، #نیروی_زمینی، #نیروی_زمینی_سپاه، #نیروی_زمینی_سپاه_پاسداران، #نیروی_زمینی_سپاه_پاسداران_انقلاب_اسلامی، #پاسداران، #پاکستان، #پاکستانی

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز (سه شنبه) در حاشیه مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی جاده خاش-زاهدان و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بعد از حادثه اى که رخ داد اقدامات زیادی انجام دادیم و بعد از اینکه قطعات خودروی انتحاری را به برادرانمان در نیروی انتظامی تحویل دادیم ، هویت خودرو را مشخص کردند و بعد از شناسایی هویت آن نیروهای اطلاعاتی و عملیاتی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه عملیات دستگیری و انهدام تیم پشتیبانی کننده و تیمی که خودرو را برای این اقدام آماده کرده بودند را آغاز کردند.
وی افزود: دو روز قبل اولین سرنخی که به دست آورده بودیم که یک خانم بود را دستگیر کردیم و بعد از دستگیری این عامل تروریستی ، به افراد دیگر هم رسیدیم.
سردار پاکپور ادامه داد: دو نفر از عناصر تیم تروریستی پاکستانی بودند و عامل انتحاری نیز فردی به نام حافظ محمدعلی از پاکستان بود و یک فرد دیگر از پاکستان نیز حضور داشتد.
فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه ٣ نفر از عوامل تیم ترویستی از منطقه سیستان و بلوچستان بودند ، تصریح کرد: دو نفر از آنها دستگیر شده اند و یک نفر هم متواری است که انشالله به زودی دستگیر خواهد شد.
وی ادامه داد: مهمات و تجهیزات بسیار زیادی این گروهک آماده کرده بودند و اقداماتی که می خواستند انجام دهند ، فقط صرفا برای این کار نبوده و قصد داشتند اقدامات تروریستی را در ٢٢ بهمن و سایر مناسبت ها انجام دهند. در آن زنان تمهیدات زیادی را برای راهپیمایی ٢٢ بهمن داشتیم و آنها موفق نشدند و حتی در ایام دهه فجر در مرز نیز عناصر تروریست تلاش زیادی کردند که اقداماتی از این قبیل انجام دهند اما نتوانستند.
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اقدام اخیر تروریست ها در منطقه سیستان و بلوچستان ، گفت: آنها اقدام خاصی نتوانستند انجام بدهند و این حرکت کوری است که یک ماشین را در جاده ترانزیتی منفجر کنند.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
انفجار انتحاری در سیستان و بلوچستان جان دست‌کم ۲۰ عضو سپاه را گرفت ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ارتش
انفجار یک اتوبوس حامل نیروهای شیفت سپاه پاسداران در استان سیستان و بلوچستان ایران جان دست کم ۲۰ نفر را گرفت. این انفجار انتحاری غروب روز چهارشنبه ۲۴ ب...ادامه مطلب»

انهدام تیم تروریستی وابسته به آل سعود در سراوان/هلاکت ۴ نفر از تروریست...
rajanews.com ۱۳۹۵/۰۶/۲۲ ارتش
طی عملیات هفته گذشته قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران انهدام تیم تروریستی وابسته به آل سعود در سراوان/هلاکت ۴ نفر از تروریست‌های جیش العدل رزمند...ادامه مطلب»

بمب‌گذاری ۱۳۸۹ در چابهار ...
parseed.ir ۱۳۸۹/۰۹/۲۳ تاریخ
انفجارهای انتحاری در چابهار در روز ۲۴ آذر ۱۳۸۹ مصادف با تاسوعا در شهر چابهار در جنوب شرقی ایران انجام شد. حملات انتحاری در میان گروهی از عزاداران شیعه...ادامه مطلب»

حملات تروریستی داعش در تهران ...
fa.wikipedia.org ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ تاریخ
حملات ۱۳۹۶ تهران به حملات تروریستی داعش به ساختمان مجلس شورای اسلامی و حرم سید روح‌الله خمینی در ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ (۷ ژوئن ۲۰۱۷ میلادی) در تهران اشاره دار...ادامه مطلب»

وزیر کشور: رشد 62 درصدی نام نویسی خبرگان رهبری و61 درصدی مجلس شورای ا...
dolat.ir ۱۳۹۴/۱۰/۰۵ اخبار
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور گفت: نام نویسی داوطلبان نامزدی مجلس خبرگان رهبری 62 درصد ومجلس شورای اسلامی تاکنون 61 درصد درمقایسه با دوره قبل رشد داش...ادامه مطلب»


EOF