کی‌روش:تاج و اسلامیان جوابم را ندادند و ناچار شدم به فیفا شکایت کنم

کی‌روش:تاج و اسلامیان جوابم را ندادند و ناچار شدم به فیفا شکایت کنم ...
khabaronline.ir ۱۳۹۷/۱۲/۲۹

کلیدواژه ها:#Khabaronline.ir، #اصفهانی، #افکار، #ایران، #تاج، #تیم_ملی، #جهانی، #خبرآنلاین، #خبرگزاری، #دلار، #فدراسیون، #فدراسیون_فوتبال، #فوتبال_ایران، #فیفا، #قانونی، #مهدی_تاج، #واسط، #کلمبیا

کارلوس کی‌روش برای دریافت طلب ۸۰۰ هزار دلاری خود از فدراسیون ایران شکایت کرده است و او دلیل این تصمیم را بی احترامی فدراسیون ایران می‌داند.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تنها دو ماه پس از پایان همکاری مهدی تاج و کارلوس کی‌روش در فوتبال ایران ، روابط این دو رو به سردی گذاشته است.
کی‌روش که حالا همراه با تمام تیم دستیارانش در تیم ملی ایران ، هدایت یکی از بهترین تیم‌های ملی فوتبال جهان یعنی کلمبیا را بر عهده گرفته است ، از رئیس سابقش به شدت دلخور است و حتی از مرد واسط این رابطه هم گلایه های تندی دارد. او به دلیل تحریم‌های اقتصادی در ایران ، در یک سال اخیر با مشکلاتی برای رسیدن به پول‌هایش مواجه بود و حالا هم ۸۰۰ هزار دلار از فدراسیون ایران طلب دارد که دقیقا حقوق دوره کاری پس از جام‌جهانی تا جام‌ملتهای آسیای این مربی است.
مهدی تاج که این روزها همراه با همکارانش در تلاش است آینده فوتبال ایران را با یک مربی جدید کلاس جهانی بسازد ، با شکایت مرد پرتغالی بی شک چالش های بزرگتر خواهد داشت.
او که پس از اتفاقات مربوط به قانون بازنشستگان و فشارهای قانونی که عدم استعفای یارانش در هیات رئیسه به فدراسیونش وارد کرده است ، با چالش بزرگ مالی روبرو شده است.
مشکلات اقتصادی داخلی سبب شده تا آنها در پرداخت هزینه های ریالی با مشکل روبرو باشند و از سوی دیگر تحریم‌ها هم چالشی برای‌شان شده که نمی‌گذارد دلارهای‌شان را بگیرند. این اتفاق سبب شده تا تیم ملی بی مربی باشد و مرد اصفهانی فقط بگوید با مربی آینده به جمع بندی رسیده است تا اقلا فشار افکار عمومی را کم کند اما از سوی دیگربه طلبکارانش یا ناچار است پاسخ ندهد و یا اینکه از آنها فرصت بخواهد.
ولی همین جواب‌های سربالا و البته احتمالا اخبار مربوط به مذاکرات با گزینه‌های جدید که جذب شان در همان وهله اول چند صدهزار دلاری نیاز دارد ، سبب شده تا کارلوس کی‌روش در پی گرفتن مطالباتش از راه‌های قانونی باشد.
مرد پرتغالی در پاسخ به پرسش خبرآنلاین درباره اینکه آیا از فدراسیون ایران شکایت کرده ، این متن را فرستاده که تاکید دارد از جواب های سربالای مهدی تاج دلخور شده و شکایت کرده است.
او در پیامش نوشته است: « متاسفانه تقریبا ۲ دو ماه بعد از خروج من از ایران ، آقای تاج (فدراسیون فوتبال ایران) من را مجبور کرد تا پرونده را در فیفا و afc پیگیری کنم چرا که گزینه دیگری وجود نداشت.در ۸ ماه گذشته ، من به دفعات و طرق مختلف تلاش کردم که یک پاسخ و راه حل از فدراسیون فوتبال ایران دریافت کنم اما هیچ پاسخ و راه حلی به من ارائه نشد.تمام قول‌های اقای تاج و دکتر اسلامیان پوچ از آب در آمد و متاسفانه این پاسخ‌ها بویی از ارزش و احترام به قول و قرار ، نبرده‌اند.
اکنون نیز من تنها با سکوت و بی‌تفاوتی آقای تاج و فدراسیون فوتبال ایراد مواجه شده‌ام.این مزدی بود که آقای رئیس در قبال وفاداری ، دوستی ، تعهد و تمام اقدامات و خدماتم در تیم ملی به من پرداخت کرد.بسیار متاسف هستم و از موقعیت شرمسار کننده و بسیار خجالت‌آوری که آقای تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران مسبب اصلی آن بوده ، ناراحت و غمگینم.
با احترام
کارلوس کی‌روش
او در ادامه اینگونه نوشته است: نظر فروتنانه من در این باره ضرب المثلی موزامبیکی است: « تراژدی بدون مرحمت خدا! »
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
دادگان: بهترین بازیکن ایران 150 میلیون می‌ارزد! ...
fararu.com ۱۳۹۳/۰۵/۱۸
رییس سابق فدراسیون فوتبال با انتقاد از ارقام پرداختی به بازیکنان می‌گوید قراردادها امسال نسبت به سال گذشته 30 درصد افزایش داشته است. محمد دادگان در ...ادامه مطلب»

آمریکا حساب کی‌روش در سوئیس را مسدود کرد!...
entekhab.ir ۱۳۹۷/۰۵/۰۲
تحریم‌های آمریکا علیه ایران سرمربی تیم ملی را هم به دردسر انداخته است. به گزارش خبرورزشی، اتفاق عجیبی برای کارلوس کی‌روش افتاده است. حساب او در بانک س...ادامه مطلب»

کروش: بازی ایران – نیجریه برای ما فینال جام جهانی است / هزینه اردوی آف...
khabaronline.ir ۱۳۹۳/۰۲/۱۴
فوتبال ملی - کروش می‌گوید بازی مقابل نیجریه در جام جهانی، برای ایران حکم فینال را دارد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کارلوس کروش سرمربی تیم ملی فوتبا...ادامه مطلب»

علی کریمی جادوگر و مارادونای آسیا ...
1host2u.com ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ مردم
محمد علی کریمی پاشاکی متولد 17 آبان ماه 1357 درکرج ؛ مشهور به علی کریمی ؛ بازیکن و مربی فوتبال ایران . کیست که او را نشناسد ؟ او نیاز به معرفی ندارد...ادامه مطلب»

کی‌روش: تفکر و طرح تاکتیکی کاملی برای بازی با مراکش دارم/ تحریم ما توس...
khabaronline.ir ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
ورزش > فوتبال ملی - سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تحریم تیم ملی توسط کمپانی نایکی را جنایت علیه فوتبال دانست. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از خ...ادامه مطلب»


EOF