قاضی مسعودی‌مقام: نمی‌دانم چرا سه متهم بانک سرمایه همزمان سکته کردند

قاضی مسعودی‌مقام: نمی‌دانم چرا سه متهم بانک سرمایه همزمان سکته کردند...
fa.euronews.com ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ اخبار

کلیدواژه ها:#Fa.euronews.com، #احمدی_نژاد، #ارتباط، #ایران، #ایسنا، #بانک_سرمایه، #بیمارستان، #خبرگزاری، #رمضان، #قانونی، #محمود_احمدی_نژاد، #مسعودی، #وزیر، #پرویز

« سکته همزمان » مانع اجرای حکم سه تن از مدیران بانک سرمایه در ایران شده است که به اتهام اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور محکوم شده‌اند.
به گزارش خبرگزاری ایسنا ، قاضی مسعودی مقام رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی در پاسخ به این سوال که آیا حکم سه تن از مدیران بانک سرمایه اجرا شده است ، گفت: « زمانی که متهمان برای اجرای حکم احضار شدند ، نمی‌دانم چرا هر سه نفر همزمان سکته کردند و در بیمارستان بستری شدند. »

علی بخشایش مدیرعامل سابق بانک سرمایه ، محمدرضا توسلی مدیر بخش حقوقی سابق بانک سرمایه و پرویز کاظمی رئیس سابق هیئت مدیره بانک سرمایه افرادی هستند که در جریان پرونده بانک سرمایه به ۲۰ سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق و همچنین محرومیت دائم از مشاغل دولتی محکوم شده‌اند. پرویز کاظمی در اولین دوره ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد ، وزیر رفاه بود. این سه مدیر سابق بانک سرمایه به دلیل اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور محکوم شده‌اند.
مسعودی مقدم در ارتباط با سکته همزمان این سه متهم گفته است که از پزشکی قانونی خواسته است این موضوع را بررسی کند. وی همچنین گفته است که در حال حاضر پرویز کاظمی به زندان رفته است و در خصوص دو محکوم دیگر معالجات در حال انجام است و اگر این محکومان توانایی تحمل حبس را ندارند باید در بهداری تحمل حبس کنند.
رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی همچنین گفته است که رسیدگی به پرونده اعضای هیات مدیره بانک سرمایه اوایل ماه رمضان آغاز می شود.
--- ---...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

سخنگوی وزارت بهداشت خبر داد کاهش شمار مبتلایان تب کریمه کنگو/ مردم نگ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ اخبار
سخنگوی وزارت بهداشت به مردم اطمینان خاطر داد که نگرانی خاصی در خصوص انتشار بیماری تب کریمه کنگو در کشور وجود ندارد. به گزارش ایسنا، دکتر ایرج حریرچی د...ادامه مطلب»

سالروز تولد بزرگترین کمدین ایران ...
iranmatlab.ir ۱۳۹۳/۰۲/۲۴ مردم
اردیبهشت‌ماه مصادف با تولد زنده‌یاد رضا ارحام صدر بازیگر سینما،‌ تئاتر و تلویزیون بود که به گواه بسیاری هنوز هم از بزرگ‌ترین کمدین‌های ایران محسوب می...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

سید هادی رضوی ۱۰۷ میلیارد تومان صرف عیش و نوش کرده است/ رضوی: داماد شر...
isna.ir ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ ارتش
نماینده دادستان در اولین جلسه رسیدگی به اتهامات سید هادی رضوی و ۳۰ متهم دیگر پرونده بانک سرمایه، گفت: متهم سید هادی رضوی از مجرای پرداخت رشوه به مدیرا...ادامه مطلب»


EOF