جهش هزارتومانی دلار در سال ۹۸؛ سکه به بالای ۵ میلیون تومان رسید

جهش هزارتومانی دلار در سال ۹۸؛ سکه به بالای ۵ میلیون تومان رسید ...
fa.euronews.com ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ اقتصاد

کلیدواژه ها:#Fa.euronews.com، #آستانه، #ایران، #بازار، #تهران، #تومان، #دلار، #سنا، #طلا، #مرز، #یورو

همزمان با رکوردشکنی نرخ رسمی سِنا ، بهای فروش هر دلار در بازار آزاد تهران با ۳۵۰ تومان افزایش نسبت به نرخ پایانی معاملات هفته گذشته به ۱۴ هزار و ۴۵۰ تومان رسید.
با آغاز داد و ستدهای روز یکشنبه بازار آزاد ارز تهران ، نرخ فروش هر دلار آمریکا روند صعودی هفته گذشته خود را همچنان حفظ کرد و با عبور از مرز ۱۴ هزار و ۴۰۰ تومان ، بعد‌از‌ظهر روز یکشنبه و برای دقایقی در آستانه ۱۴ هزار و ۴۵۰ تومان متوقف شد ولی سپس اندکی کاهش یافت.
این در حالی بود که بهای فروش دلار در سامانه نظارت ارز(سنا) نیز رکوردی تازه ۱۴ هزار و ۱۵۰ تومان را ثبت کرد. این نرخ ، روز شنبه ۱۳ هزار و ۸۵۰ تومان بود.
هر یورو نیز روز یکشنبه در بازار آزاد تهران ۱۶ هزار و ۷۵ تومان فروخته شد و قیمت فروش هر قطعه تمام سکه طلا نیز به ۵ میلیون و ۵۰هزار تومان رسید.
نرخ فروش دلار در بازار آزاد تهران طی معاملات هفته کاری گذشته نیز ۳۰۰ تومان افزایش یافته بود و از ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان به ۱۴ هزار و ۳۰۰ تومان رسیده بود.
دلار معاملات سال ۱۳۹۷ بازار ارز ایران را با نرخ فروش ۱۳ هزار و ۴۵۰ تومان به پایان رسانده بود. بدین ترتیب نزدیک به چهل روز پس از آغاز سال نو خورشیدی قیمت دلار نزدیک به هزار تومان افزایش یافته است.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

صعود دلار و سکه به اوج قیمت دو ماه گذشته ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ اقتصاد
نرخ فروش دلاردر برابر ریال ایران به بالاترین رقم طی دو ماه گذشته رسید. قیمت فروش دلار در جریان معاملات روز یکشنبه سامانه نظارت ارز(سنا) با ثبت میانگین...ادامه مطلب»

عقب‌نشینی طلا و دلار آزاد؛ قیمت سکه به سرازیری افتاد ...
fa.euronews.com ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ اقتصاد
همزمان با عبور نرخ فروش دلار در سامانه رسمی سِنا از مرز ۱۳ هزارتومان، این نرخ در بازار آزاد تهران ۱۵۰ تومان کاهش یافت. در جریان معاملات روز شنبه بازار...ادامه مطلب»

دلار و سکه در سراشیبی؛ نرخ ارز به یک ماه گذشته برگشت ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ اقتصاد
قیمت دلار در ایران به پایین‌ترین حد در یک ماه گذشته رسید. همزمان با ادامه مدیریت بازار آزاد ارز توسط بانک مرکزی ایران از طریق عرضه مستمر ولی محدود ارز...ادامه مطلب»


EOF