شاهکار جدید بی ام و: موتور ۶۰۰ اسب بخار پاور M

شاهکار جدید بی ام و: موتور ۶۰۰ اسب بخار پاور M...
1host2u.com ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ خودرو

کلیدواژه ها:#1host2u.ir، #آلمان، #آلمانی، #خدمات_پس_از_فروش، #خودرو، #خودروسازی، #دیوانه، #مرسدس، #مرسدس_آام‌گ، #مونیخ

تازه‌های تکنولوژی؛رونمایی از شاهکار جدید بی‌ام‌و
بی ام و یک شاهکار جدید معرفی کرد: موتور ۶۰۰ اسب بخار پاور M

بخش ام پاور شرکت بی ام و که متخصص ساخت خودروهای تقویت شده این شرکت آلمانی است یک موتور جدید معرفی کرده که با توجه به حجم اش قدرت فوق العادهای تولید میکند. یک موتور دو لیتری هم اکنون می تواند حدود ۲۰۰ تا ۲۵۰ اسب بخار قدرت داشته باشد اما موتور جدید تقویت شده بی ام و می‌تواند تا ۶۰۰ اسب بخار قدرت تولید کند.

این قدرت میتواند برای عاشقان سرعت دیوانه کننده باشد. مهندسان بی ام و در ساخت قطعات این موتور از آلیاژهای خاص استفاده کرده اند . برای تولید چنین قدرتی فشار داخل سیلندرها چندین برابر موتورهای معمولی افزایش یافته است. این فشار بالا میتواند قطعات موتورهای عادی را به سرعت خراب کند. اما مهندسان بی ام و از موادی استفاده کرده اند که این فشاربالا را در موتور تحمل میکند.

ب‌ام‌و ام ، (به آلمانی: BMW M GmbH) شرکت خودروسازی آلمانی است ، که در زمینه تیونینگ خودرو و ارائه خدمات پس از فروش مختص محصولات شرکت‌ ب‌ام‌و فعالیت می‌نماید.

شرکت ب‌ام‌و ام در سال ۱۹۷۲ توسط شرکت ب‌ام‌و راه‌اندازی شد ، که بعنوان رقیبی برای خودروهای مرسدس آام‌گ باشد.

دفتر مرکزی و کارخانه اصلی شرکت ب‌ام‌و ام در شهر مونیخ ، آلمان قرار دارد.
--- ---...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
پرفروش‌ترین برندهای بازار ژاپن در نیمه اول سال 2016 ...
car.ir ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ خودرو
امروزه ژاپن یکی از چهار تولیدکننده برتر خودرو در دنیاست و از این لحاظ در کنار ممالکی همچون چین، آمریکا و آلمان جای می‌گیرد. این کشور 128 میلیونی از با...ادامه مطلب»

کولاک تیونر ایرانی در جهان خودرو ...
p.dw.com ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ خودرو
کوروش منصوری تیونر ایرانی که در آلمان زندگی می‌کند با تیونینگ طیف جدیدی از محصولات خود توجه رسانه‌ها را به خود جلب کرده است. *** Bugatti Veyron 16.4 M...ادامه مطلب»

گشایش‌های تجارت خارجی ایران یک ماه و نیم پس از اجرای برجام آغاز بهار ت...
ion.ir ۱۳۹۴/۱۲/۱۲ واردات-صادرات
یک ماه و نیم از آغاز اجرایی شدن برجام و فرو ریختن دیوار تحریم‌ها علیه ایران می‌گذرد، در این مدت بسیاری از کشورها از گسترش روابط اقتصادی خود با ایران ا...ادامه مطلب»

خدمات پس از فروش قوی لازمه صادرات خودروی داخلی است ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۱۲/۱۱ خودرو
وزیر صنعت، معدن و تجارت در سومین همایش بین‌المللی صنعت خودرو ایران گفت: خدمات پس از فروش را قطعاً در مشارکت‌ها و غیرمشارکت‌ها دنبال می‌کنیم و اگر بخوا...ادامه مطلب»

افکارنيوز - سهم غول های واردات خودرو به ایران از مجوزها چه قدر است؟...
afkarnews.ir ۱۳۹۲/۱۰/۰۱ خودرو
گروه اقتصادی: واردات خودرو در ایران منوط به گذراندن مراحل قانونی دشواری است. در اولین مرحله متقاضی واردات خودرو باید به سیستم ثبت سفارش مراجعه کند تا ...ادامه مطلب»


EOF