این ۶ استان بارانی می‌شوند

این ۶ استان بارانی می‌شوند ...
vista.ir ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ طبیعت

کلیدواژه ها:#Vista.ir، #آذربایجان، #آذربایجان_شرقی، #آذربایجان_غربی، #آذربایجان‌غربی، #اردبیل، #اردیبهشت، #اصفهان، #البرز، #ایسنا، #ایلام، #بارش_باران، #بختیاری، #بوشهر، #تهران، #خزر، #خلیج_فارس، #خوزستان، #دریای_خزر، #زنجان، #سمنان، #عراق، #عربستان، #غربی، #فارس، #هواشناسی، #پایتخت، #چهارمحال، #چهارمحال_و_بختیاری، #کردستان، #کرمان، #کرمانشاه، #کهگیلویه، #کهگیلویه_و_بویراحمد، #یزد

ایسنا نوشت: مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به فعالیت سامانه بارشی در کشور تا روز دوشنبه (۱۶ اردیبهشت) گفت: شدت بارش طی امروز (۱۴ اردیبهشت) در استان‌های آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی ، اردبیل ، کردستان ، کرمانشاه و غرب زنجان است.
احد وظیفه افزود: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی امروز (۱۴ اردیبهشت) بارش باران ، گاهی رعد و برق ، رگبار و وزش باد شدید در شمال‌غرب ، غرب و جنوب غرب کشور و رگبار پراکنده در استان‌های مرکزی ، اصفهان ، فارس ، بوشهر و دامنه‌های البرز مرکزی و بارش باران در سواحل غربی دریای خزر رخ می‌دهد.
به گفته وی فردا (۱۵ اردیبهشت) رگبار باران ، گاهی رعد و برق و وزش باد در شمال‌ شرق ، شرق سواحل دریای خزر و در استان‌های اصفهان ، فارس ، کهگیلویه و بویراحمد ، چهارمحال و بختیاری ، کرمان و یزد پیش‌بینی می‌شود.
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ادامه داد: طی روز دوشنبه (۱۶ اردیبهشت) بارش پراکنده در استان‌های کرمان ، یزد ، اصفهان ، سمنان ، سواحل شرقی دریای خزر ، شمال آذربایجان‌شرقی و آذربایجان‌غربی رخ می‌دهد.
وظیفه با اشاره به اینکه شدت بارش امروز (۱۴ اردیبهشت) در استان‌های آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی ، اردبیل ، کردستان ، کرمانشاه و غرب زنجان است ، تصریح کرد: امروز به دلیل وزش باد شدید در کشور عراق و شمال عربستان پدیده گرد و خاک و کاهش دید افقی قبل از بارش در استان‌های خوزستان و ایلام دور از انتظار نیست.
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در ادامه گفت: روز دوشنبه (۱۶ اردیبهشت) مرکز و شرق خلیج فارس مواج پیش‌بینی می‌شود.
وی در پایان درباره وضعیت جوی پایتخت طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان تهران فردا (۱۵ اردیبهشت) نیمه ابری همراه با بارش پراکنده و وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۲۸ و ۱۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می شود همچنین آسمان پایتخت روز دوشنبه (۱۶ اردیبهشت) کمی ابری و گاهی همراه با وزش باد است و حداکثر دما در این روزبه ۲۸ درجه سانتیگراد و در خنک ترین زمان به ۱۸ درجه سانتیگراد می‌رسد.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

بارندگی تا فردا عصر ادامه دارد/عصر دوشنبه هوا سردتر می‌شود ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۱۱/۰۴ اخبار
سازمان هواشناسی کشور پیش‌بینی کرده است که بارندگی‌ها امروز هم ادامه خواهد داشت و به تدریج از عصر فردا میزان بارندگی در غرب کشور کمتر خواهد شد و دمای ه...ادامه مطلب»

حضور اتباع افغانستان در كدام استان ها ممنوع است؟...
8sobh.ir ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ فرهنگ
در سال 93 بیش از 4000 نفر از این اتباع دستگیر شدند و مازندران از جمله استان‌هایی است که ورود، ازدواج، اشتغال و ارائه مسکن به اتباع غیرمجاز افغانی ممنو...ادامه مطلب»

برف و باران شمال و غرب کشور را فرا گرفت سرما و یخبندان در 20 استان، طو...
ion.ir ۱۳۹۴/۱۱/۲۰ اخبار
با ورود سامانه بارشی جدید به کشور از 2 روز گذشته20 استان دیروز دوشنبه شاهد کاهش دما و بارش برف و باران بود. به طوری که این بارش‌ها و برودت هوا موجب تع...ادامه مطلب»


EOF