دلار همچنان بر مدار افزایش/ یورو ۱۶.۲۰۰ تومان

دلار همچنان بر مدار افزایش/ یورو ۱۶.۲۰۰ تومان ...
khabaronline.ir ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ اقتصاد

کلیدواژه ها:#Khabaronline.ir، #بازار، #تومان، #خبرآنلاین، #دلار، #مردم، #یورو

قیمت دلار در صرافی ها از ۱۳ هزار و ۳۰۰ تومان فراتر رفت.
به گزارش خبرآنلاین ، امروز صرافی‌های بانک ها هر دلار را در بازار به قیمت ۱۴ هزار و ۳۵۰ تومان می فروشند. میانگین قیمت فروش دلار در صرافی‌ها در روز کاری قبل نیز بیش از ۱۴ هزار و ۴۰۰ تومان بود.
این صرافی‌ها دلار را با قیمتی برابر با ۱۴ هزار و ۲۵۰ تومان خریداری می کنند. بررسی‌ها نشان می‌دهد رشد بهای دلار در صرافی‌ها در پی افزایش نرخ دلار در بازار رخ داده است.

در حال حاضر دلالان قیمت ۱۴ هزار و ۵۰۰ تا ۱۴ هزار و ۵۵۰ تومان را برای فروش هر دلار پیشنهاد می کنند. با این حال بسیاری در حال حاضر از فروش دلار خودداری کرده و با استناد به اینکه قیمت در نیامده است ، خرید و فروش را به پس از ساعت یازده و نیم موکول می‌کنند.
هر یورو نیز در صرافی های بانکی ۱۶ هزار و ۲۰۰ تومان فروخته می شود .قیمت خرید یورو از مردم در صرافی ها ۱۶ هزار و صد تومان اعلام شده است.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

شاسی بلند جدید ایران : مشخصات جک s2 محصول جدید کرمان خودرو ...
news.mashingardi.com ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ خودرو
جک s2 محصولی جدید و کراس اور است که به تازگی توسط کرمان خودرو وارد کشور شده است . برای آشنایی بیشتر با این خودرو با ماشین گردی همراه شوید . عکس جک s2 ...ادامه مطلب»

سکه ۲.۶۰۰.۰۰۰ تومان شد/ پوند انگلیس در آستانه ۹۵۰۰ تومان ...
khabaronline.ir ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ اقتصاد
اقتصاد > بازرگانی - قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی در آستانه فرارسیدن عید فطر، در 2 میلیون و 600 هزار تومان گرفت تا در کوتاه ترین مدت رکوردهای تازه ای د...ادامه مطلب»

جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

نماینده بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس:تا زنده‌ام اجازه انتقال آب دریای خ...
khabaronline.ir ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ طبیعت
نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تا زنده ام اجازه انتقال آب دریای خزر را به سمنان نمی‌دهم. به گزارش خبرآنلاین، علی‌محم...ادامه مطلب»


EOF