افزایش قیمت بنزین با توجه به شرایط اقتصادی جامعه کار صحیحی نیست

افزایش قیمت بنزین با توجه به شرایط اقتصادی جامعه کار صحیحی نیست...
vista.ir ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ اقتصاد

کلیدواژه ها:#Vista.ir، #اسلامی، #تحریم، #تهران، #تورم، #خبرگزاری، #خبرگزاری_فارس، #دولت، #عراق، #فارس، #فاطمه، #مجلس، #مجلس_شورای_اسلامی، #مردم

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس گفت: افزایش قیمت بنزین نیاز به مصوبه مجلس دارد و از سوی دیگر در شرایطی که ما امروز با تحریم و تورم مواجه هستیم و حقوق‌ها هم چندان افزایش نیافته افزایش قیمت بنزین کار صحیحی نیست.
سیده فاطمه ذوالقدر عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس ، با اشاره به اخبار منتشر شده در رابطه با سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین ، گفت: در جریان بودجه 98 هیچ پیشنهادی مبنی بر افزایش قیمت بنزین رأی نیاورد و چنانچه افزایش قیمت سوخت باعث تغییر در منابع و مصارف دولت و بودجه ٩٨ گردد نیاز به مصوبه مجلس دارد.
نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون تلفیق بودجه ٩٨ در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از سوی دیگر با توجه به شرایطی که ما امروز در آن قرار داریم و شاهد تحریم‌ها و تورم در کشور هستیم افزایش قیمت بنزین صحیح نیست.
ذوالقدر خاطرنشان کرد: اگر هم بخواهد سهمیه‌بندی و افزایش قیمتی در بحث بنزین انجام شود باید کمیته‌ای سازوکار آن را به طور دقیق مشخص کند چرا که این کار ، کار بسیار حساس و پیچیده‌ای است.
وی در پایان گفت: با توجه به شرایط تحریم‌ها و تورمی که در جامعه وجود دارد وقت مناسبی برای افزایش قیمت بنزین نیست. از سوی دیگر حقو‌ق‌ها آنچنان بالا نرفته و تغییر خاصی در حقوق‌های پرداختی ایجاد نشده است که بخواهیم شاهد افزایش بیشتر قیمت‌ها باشیم.
--- ---...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

گزارش کامل فارس از مراسم افتتاحیه «پارلمان دهم» زنگ آغاز مجلس دهم به ص...
farsnews.com ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ اخبار
گزارش کامل فارس از مراسم افتتاحیه «پارلمان دهم» زنگ آغاز مجلس دهم به صدا درآمد/ رهبر انقلاب:سنگری برابر افزون‌خواهی استکبار بسازید/ روحانی:برای رفع فق...ادامه مطلب»

جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران برگزار شد. ...
www.parseed.ir ۱۳۸۸/۰۳/۲۲ تاریخ
دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران در روز ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ خورشیدی برگزار شد. موقعیت و شرایط ویژهٔ داخلی و خارجی ایران سبب شد که پیش‌بینی نتیجهٔ انت...ادامه مطلب»

رابطه بین حسین هدایتی و مهدی شمس و بابک زنجانی چیست؟ سعید مرتضوی ...
1host2u.com ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ سیاست
حسین هدایتی (زاده ۱۳۴۲ در تهران) سرمایه‌دار و مدیر ورزشی ایرانی است. شهرت وی بیشتر به جهت کمک‌های مالی کلان در اواخر دههٔ ۱۳۸۰ به تیم فوتبال پرسپولیس ...ادامه مطلب»


EOF