کلیپ جنجالی شهرزاد میرقلی خان

کلیپ جنجالی شهرزاد میرقلی خان...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ اخبار

کلیدواژه ها:#Donya-e-eqtesad.com، #اسلامی، #امام، #ایرانی، #تراکتورسازی، #توییتر، #جمهوری_اسلامی، #خان، #زنان_ایرانی، #سپاهان، #شبکه‌های_اجتماعی، #شهرزاد_میرقلی‌خان، #صدا_و_سیما، #علی_مطهری، #مجازی، #محمد_سرافراز، #ورزش، #وزیر، #پرسپولیس

این هفته چند ویدئوی جنجالی در فضای مجازی پربیننده و در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد. یکی از این ویدئوها مربوط به ماجرای شهرزاد میرقلی‌خان و محمد سرافراز رئیس اسبق رسانه ملی بود که دی ماه ۹۴ هم خبرساز شده بودند.
در این کلیپ میرقلی خان در صفحه فیس‌بوک خود خروج محمد سرافراز از کشور برای رساندن اسنادی که او « محرمانه » می‌خواندشان را اعلام می‌کند؛ در ادامه این کلیپ میرقلی‌خان رسما مدعی می‌شود که « فلش درایو‌های خارج شده از کشور ۱۵۰۰ برابر ارزشمندتر از اسنادی است که به دستش رسیده » است. محمد سرافراز درباره این فیلم و پرونده‌های موجود در آن گفت: « اسنادی که دو هفته پیش تحویل خانم میرقلی خان دادم ، مربوط به پنج سال زندان و مکاتبات ایشان با دادگاه‌های آمریکا به اتهام تلاش برای خرید دوربین‌های دید در شب است » . از سال ۹۴ به بعد ، نام شهرزاد میرقلی‌خان به‌واسطه انتشار کلیپ‌ها و مطالبی علیه برخی از مسوولان امنیتی جمهوری اسلامی ، به هشتگی بیننده در شبکه‌های اجتماعی مختلف به‌ویژه توییتر تبدیل شده است. هرچند ابعاد ماجراهای میرقلی خان همچنان مبهم و پیچیده باقی مانده است. از سوی دیگر انتشار فیلم‌هایی از حوادث تلخ حواشی بازی پرسپولیس و سپاهان که به مرگ یک نفر و مجروح شدن نزدیک به ۳۰۰ نفر منجر شد ، بخشی از فضای مجازی را به خود اختصاص داد. درگیری شدید میان هواداران دو تیم و پخش تصاویری از پرتاب سنگ و صندلی موجب شد تا علی مطهری بگوید که شاید جا داشته باشد که وزیر ورزش و جوانان استیضاح شود. برخی از هواداران پرسپولیس در فضای مجازی هم از بازی این تیم در مقابل تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار امام ابراز نگرانی کردند. فیلم دیگری که مورد توجه کاربران قرار گرفت ، سوال متفاوت یک مجری صدا و سیما از مردان و زنان ایرانی و خارجی درباره گفتن جمله دوستت دارم به همسرانشان بود.
---این هفته چند ویدئوی جنجالی در فضای مجازی پربیننده و در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد. یکی از این ویدئوها مربوط به ماجرای شهرزاد میرقلی‌خان و محمد سرافراز رئیس اسبق رسانه ملی بود که دی ماه 94 هم خبرساز شده بودند. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
واکنش‌ها به ادعای جنجالی یک نماینده درباره واگذاری جزایر ایرانی...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ سیاست
پخش مصاحبه ‌احمدی بیغش نماینده مردم شازند در مجلس که ادعا کرده «واگذاری جزیره‌های کشور به چین⁩، واقعیت دارد ولی با فشار مردم و مجلس جلوی آن گرفته خواه...ادامه مطلب»

دلخوشی‌های کوچک ممنوعه در ایران ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ فرهنگ
بعضی کارها دلخوشی‌های کوچکی است برای کسانی که ته‌مانده‌های امیدشان را بغل کرده‌اند و نمی‌خواهند به این راحتی از اصلاح و تغییر و پیشرفت ناامید شوند. ام...ادامه مطلب»

دیدار هیات دیپلماتیک ژاپن با ناصرالدین شاه ...
bbc.com 27/09/1880 تاریخ
روابط ایران و ژاپن (به ژاپنی: 日本とイランの関係) گذشته از سوابق تاریخی، با بستن یک قرارداد دوستی در سال ۱۳۰۸ (خورشیدی) به صورت رسمی برقرار شد. در روابط ایران ...ادامه مطلب»

۸ شگفت ‌انگیز سیاست ایران...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ مردم
سیاست در جمهوری اسلامی چهره‌های زیادی را در این ۴۲ سال به خود دیده است؛ از سیاسیون محافظه‌کار، تا سیاست‌مداران رادیکال، از منتقدان داخل نظام تا معاندا...ادامه مطلب»

ایرانی ها در گوگل دنبال چه می گردند؟...
web.zeytooni.com ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ اینترنت-آی.تی
در روزگار زندگی روی اینترنت، هر جست و جو یک اعتراف است و هر موتور جست و جو، یک کشیش مجازی برای ثبت اعتراف ها. هر روز میلیون ها نفر در سراسر کره زمین، ...ادامه مطلب»


EOF