نرخ آزاد و بانکی یورو یکسان شد

نرخ آزاد و بانکی یورو یکسان شد ...
fa.euronews.com ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ اقتصاد

کلیدواژه ها:#Fa.euronews.com، #ایران، #بازار، #بانک_مرکزی، #تومان، #جهانی، #دلار، #سنا، #طلا، #مرز، #چهارشنبه، #یورو

همزمان با ثبات نسبی نرخ فروش دلار آزاد در جریان معاملات روز چهارشنبه بازار ارز ایران ، قیمت فروش هر یورو نیز در بازار آزاد و سامانه رسمی بانک مرکزی یکسان شد و به ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان رسید.
با شروع مبادلات روز چهارشنبه سامانه نظارت ارز (سنا) متوسط نرخ فروش دلار آمریکا نسبت به روز سه‌شنبه ۵۰ تومان کاهش یافت. همزمان با ثبت نرخ فروش ۱۲ هزار و۷۵۰ تومانی در سامانه سنا ، قیمت فروش دلار در بازار آزاد نیز با حفظ ثبات قیمتی خود در هفته کاری جاری ، همچنان در مرز ۱۳ هزارتومان نوسان داشت.
از سوی دیگر قیمت هر یورو نیز طی مبادلات روز چهارشنبه با صعود به رقم ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان با متوسط بهای فروش یورو در سامانه رسمی سنا که در دو روز گذشته ثابت مانده بود ، یکسان شد.
قیمت هر قطعه تمام سکه نیز در پی از میان رفتن شوک قیمتی سه‌شنبه شب قیمت جهانی طلا ، حدود ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بود.
بهای جهانی هر اونس طلا پس از آن که سه‌شنبه شب از مرز هزار و ۴۰۰ دلار فراتر رفت و تا هزار و ۴۳۴ دلار صعود کرد ، بار دیگر سیر نزولی به خود گرفت و طی مبادلات روز چهارشنبه تا نرخ هزار و ۴۱۸ دلار کاهش یافت.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

صعود دلار و سکه به اوج قیمت دو ماه گذشته ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ اقتصاد
نرخ فروش دلاردر برابر ریال ایران به بالاترین رقم طی دو ماه گذشته رسید. قیمت فروش دلار در جریان معاملات روز یکشنبه سامانه نظارت ارز(سنا) با ثبت میانگین...ادامه مطلب»

دلار و سکه در سراشیبی؛ نرخ ارز به یک ماه گذشته برگشت ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ اقتصاد
قیمت دلار در ایران به پایین‌ترین حد در یک ماه گذشته رسید. همزمان با ادامه مدیریت بازار آزاد ارز توسط بانک مرکزی ایران از طریق عرضه مستمر ولی محدود ارز...ادامه مطلب»

واکنش بانک مرکزی ایران به افزایش ۱۹ درصدی نرخ ارز؛ مردم دارایی‌شان را ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ اقتصاد
همزمان با افزایش ۱۹ درصدی نرخ ارز طی ۴۰ روز گذشته، رئیس کل بانک مرکزی ایران از مردم خواست تا دارایی‌های خود را به ارز پرریسک تبدیل نکنند. در حالی نرخ...ادامه مطلب»


EOF