قهرمانی والیبال جوانان ایران دستاورد تاریخی در ورزش ایرانی

قهرمانی والیبال جوانان ایران دستاورد تاریخی در ورزش ایرانی ...
dw.com ۱۳۹۸/۰۵/۱۰

کلیدواژه ها:#Dw.com، #ایتالیا، #ایران، #ایرانی، #بحرین، #تیم_ملی، #دویچه_وله، #فارسی، #مردم، #مردم_ایران، #مسابقات_قهرمانی_والیبال، #موفقیت، #والیبال، #والیبال_ایران، #ورزش

تیم ملی والیبال جوانان ایران با قهرمانی در جهان ، دست آورد بی‌سابقه‌ای را در ورزش ایران به ثبت رساند. حمیدرضا کاشانی ملی پوش سابق والیبال ایران در پادکست ورزشی دویچه وله فارسی از اهمیت این کامیابی برای مردم ایران می‌گوید.
یم ملی والیبال زیر ۲۱ سال ایران با کسب عنوان قهرمانی جهان ، یک موفقیت بی‌نظیر و تاریخی را برای ورزش ایران رقم زد. ملی‌پوشان ایران در دیدار فینال مسابقات قهرمانی والیبال ۲۰۱۹ جهان که در بحرین برگزار شد با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل تیم ملی ایتالیا به پیروزی رسیدند.
در پادکست ورزشی دویچه وله فارسی با مهمان برنامه حمیدرضا کاشانی ، ملی‌پوش سابق والیبال جوانان ایران ، به تحلیل این کامیابی بزرگ برای ورزش ایران پرداخته‌ایم. این کارشناس والیبال ضمن تاکید بر اهمیت این موفقیت برای مردم ایران در مقطع فعلی زمانی با شرایط اجتماعی در کشور ، کسب عنوان قهرمانی والیبال جوانان جهان برای تیم ملی ایران را با نگاه فنی بررسی کرده است.
فرید اشرفیان
گفت‌‌وگو با حمیدرضا کاشانی
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

علی کریمی جادوگر و مارادونای آسیا ...
1host2u.com ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ مردم
محمد علی کریمی پاشاکی متولد 17 آبان ماه 1357 درکرج ؛ مشهور به علی کریمی ؛ بازیکن و مربی فوتبال ایران . کیست که او را نشناسد ؟ او نیاز به معرفی ندارد...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

نگاهی به آموزش فارسی به زبان‌آموزان 5 قاره جهان در ایران ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۶/۱۷ سرگرمی
دانشگاه شهید بهشتی در یک‌ماه گذشته علاوه بر دانشجویان خود میزبان مسافرانی از سراسر جهان بود تا با آموختن زبان فارسی، بتوانند فرهنگ ایرانی را بهتر تجرب...ادامه مطلب»


EOF