دستگیری ۵۲ دختر و پسر در پارتی شبانه در ساری

دستگیری ۵۲ دختر و پسر در پارتی شبانه در ساری ...
fararu.com ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ فرهنگ

کلیدواژه ها:#Fararu.com، #آموزشی، #تاریخ، #خبر، #ساری، #فارس، #فرهنگ، #قالب

دستگیری ۵۲ دختر و پسر در پارتی شبانه در ساری؛ از این تعداد ۲۹ نفر پسر و ۲۳ نفر هم دختر بودند.
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۲ - ۰۲ شهريور ۱۳۹۸
یک منبع آگاه در گفتگو با فارس از دستگیری ۵۲ دختر و پسر در پارتی شبانه در ساری خبر داد و که از این تعداد ۲۹ نفر پسر و ۲۳ نفر هم دختر بودند.
این منبع آگاه با بیان اینکه این افراد عموما دختران و پسران جوان بودند ، افزود: وضع ظاهری این افراد نیز بسیار نامناسب بوده است.
وی با تاکید بر مراقبت خانواده‌های که فرزندان جوان و نوجوان دارند ، تصریح کرد: بازداشت و یا دستگیری افراد هنجارشکن را جزو ارزش نمی‌دانیم و معتقدیم که باید از ظرفیت و جوانانی ، شور ، نشاط و هیجان این جوانان باید در جای درست استفاده کرد نه اینکه در قالب عده‌ای هنجارشکن و انجام دهنده رفتار خلاف عرف اجتماعی و دینی معرفی شوند.
این منبع آگاه با بیان اینکه زمانی که نهاد‌های فرهنگی کارشان را به درستی انجام ندهند و همسویی و نظارت درست بر رفتار نهاد‌های آموزشی و فرهنگی نباشد ، کار دستگاه قضایی و انتظامی که در حلقه آخر اجرای قوانین قرار دارند ، زیاد می‌شود ، متذکر شد؛ از متولیان فرهنگی تقاضا می‌شود ، در حوزه فرهنگ و مسائل مرتبط با آن دقت زیادی به خرج دهند.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران: خرید تضمینی گندم کشاورزان از مرز...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ اخبار
مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران از خرید بیش از 2 میلیون تن گندم از کشاورزان به قیمت تضمینی تا صبح روز سوم خرداد ماه خبر داد و گفت: میزان خرید امسا...ادامه مطلب»

چرا «همای» با ایرادات اش دوست داشتنی است؟ ...
bartarinha.ir ۱۳۹۵/۰۱/۰۶ مردم
«سعید جعفزاده احمد سرگورابی» را با نام هنری «پرواز همای» می شناسیم؛ همان کسی که یک دهه پیش، با آلبومی از اجرای کنسرتش در تهران، ناگهان سروصدایی به پا...ادامه مطلب»

نسل‌کشی ارمنی‌ها توسط امپراتوری عثمانی ...
parseed.ir 24/04/1915 تاریخ
نسل‌کشی ارمنی‌ها (به ارمنی:Հայոց Ցեղասպանություն، به ترکی استانبولی:Ermeni Soykırımı) که گاهی با عناوین دیگری چون هولوکاست ارامنه، کشتار ارامنه و نیز ...ادامه مطلب»


EOF