رای دادگاه علیه ملی پوش سابق استقلال؛ اختصاصی- حسن روشن: در امجدیه شلاقم بزنند

رای دادگاه علیه ملی پوش سابق استقلال؛ اختصاصی- حسن روشن: در امجدیه شلاقم بزنند ...
varzesh3.com ۱۳۹۸/۰۶/۰۹

کلیدواژه ها:#Varzesh3.com، #استقلال، #امجدیه، #ایران، #حسن_روشن، #دولت، #ریال، #فوتبال_ایران، #نشر_اکاذیب، #ورزش

حسن روشن ملی پوش سابق و منتقد صریح اللهجه فوتبال ایران از سوی دادگاه به تحمل 74 ضربه شلاق محکوم شد.
به گزارش "ورزش سه" ، پس از مصاحبه های حسن روشن علیه مربیان تیم های پایه استقلال در سال های گذشته ، شکایتی از او با موضوع توهین و افتراء به جریان افتاد که با گذشت مدت زمانی طولانی در نهایت شعبه 1057 دادگاه کیفری مجتمع قضایی کارکنان دولت ، رای به محکومیت حسن روشن داده است. او به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان ، افتراء و ... به تحمل 74 ضربه شلاق تعزیری و پرداخت جریمه ای بالغ بر یک میلیون ریال محکوم شده است.

بنابر گفته حسن روشن ، این حکم به وی ابلاغ شده است.
حسن روشن در این باره می گوید: مثل اینکه حکم به وکیلم ابلاغ شده ولی من به صورت کامل در جریان نیستم. چیزی که به من گفته اند ، اینکه باید صد هزارتومان بدهم و شلاق هم بخورم.
پیشکسوت استقلال در پاسخ به اینکه آیا این حکم قابل تبدیل به جزای نقدی است یا خیر ، گفت: نه آقا؛ ما که پولش را نداریم. می رویم تا شلاقشان را بزنند. البته بهتر است این کار را در امجدیه انجام بدهند.
در این باره با علی سامره تماس گرفتیم که او گفت: « من با وجود حقی که دادگاه به من داده بود ، از شکایت خودم نسبت به آقای روشن صرف نظر کرده ام و آقای روشن نیز موارد انتسابی به بنده را به صورت کتبی تکذیب کرد. »

با این وصف و با توجه به حکم دادگاه ، پیگیری شکایت از سوی سیدرضا افتخاری مدیرعامل سابق استقلال و تجمیع این شکایت منجر به صدور این رای شده است.

این حکم قابل تجدیدنظر است.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

سرخابی ها چگونه‌مهمترین تیمهای ایران شدند؟ | ورزش 3...
varzesh3.com ۱۳۹۴/۰۳/۰۳
گزارش ویژه "ورزش سه"، یک روز قبل از واگذاری سرخابی ها چگونه‌مهمترین تیمهای ایران شدند؟ پرسپولیس و استقلال از کجا به وضعیت امروز رسیده اند؟ منابع اطلاع...ادامه مطلب»

مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران: خرید تضمینی گندم کشاورزان از مرز...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ اخبار
مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران از خرید بیش از 2 میلیون تن گندم از کشاورزان به قیمت تضمینی تا صبح روز سوم خرداد ماه خبر داد و گفت: میزان خرید امسا...ادامه مطلب»

درخشش گلزنان ذوب از دید AFC دور نماند بیک‌زاده و پهلوان در بین 5 بازی...
varzesh3.com ۱۳۹۵/۰۲/۱۷
به گزارش "ورزش سه"، کنفدراسیون فوتبال آسیا با پایان مرحله گروهی لیگ قهرمانان این قاره برترین‌های هفته(ششمین بازی گروهی) را از دید کارشناسان انتخاب کرد...ادامه مطلب»

جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»


EOF