رای دادگاه علیه ملی پوش سابق استقلال؛ اختصاصی- حسن روشن: در امجدیه شلاقم بزنند

رای دادگاه علیه ملی پوش سابق استقلال؛ اختصاصی- حسن روشن: در امجدیه شلاقم بزنند ...
varzesh3.com ۱۳۹۸/۰۶/۰۹

کلیدواژه ها:#Varzesh3.com، #استقلال، #امجدیه، #ایران، #حسن_روشن، #دولت، #ریال، #فوتبال_ایران، #نشر_اکاذیب، #ورزش

حسن روشن ملی پوش سابق و منتقد صریح اللهجه فوتبال ایران از سوی دادگاه به تحمل 74 ضربه شلاق محکوم شد.
به گزارش "ورزش سه" ، پس از مصاحبه های حسن روشن علیه مربیان تیم های پایه استقلال در سال های گذشته ، شکایتی از او با موضوع توهین و افتراء به جریان افتاد که با گذشت مدت زمانی طولانی در نهایت شعبه 1057 دادگاه کیفری مجتمع قضایی کارکنان دولت ، رای به محکومیت حسن روشن داده است. او به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان ، افتراء و ... به تحمل 74 ضربه شلاق تعزیری و پرداخت جریمه ای بالغ بر یک میلیون ریال محکوم شده است.

بنابر گفته حسن روشن ، این حکم به وی ابلاغ شده است.
حسن روشن در این باره می گوید: مثل اینکه حکم به وکیلم ابلاغ شده ولی من به صورت کامل در جریان نیستم. چیزی که به من گفته اند ، اینکه باید صد هزارتومان بدهم و شلاق هم بخورم.
پیشکسوت استقلال در پاسخ به اینکه آیا این حکم قابل تبدیل به جزای نقدی است یا خیر ، گفت: نه آقا؛ ما که پولش را نداریم. می رویم تا شلاقشان را بزنند. البته بهتر است این کار را در امجدیه انجام بدهند.
در این باره با علی سامره تماس گرفتیم که او گفت: « من با وجود حقی که دادگاه به من داده بود ، از شکایت خودم نسبت به آقای روشن صرف نظر کرده ام و آقای روشن نیز موارد انتسابی به بنده را به صورت کتبی تکذیب کرد. »

با این وصف و با توجه به حکم دادگاه ، پیگیری شکایت از سوی سیدرضا افتخاری مدیرعامل سابق استقلال و تجمیع این شکایت منجر به صدور این رای شده است.

این حکم قابل تجدیدنظر است.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

سرخابی ها چگونه‌مهمترین تیمهای ایران شدند؟ | ورزش 3...
varzesh3.com ۱۳۹۴/۰۳/۰۳
گزارش ویژه "ورزش سه"، یک روز قبل از واگذاری سرخابی ها چگونه‌مهمترین تیمهای ایران شدند؟ پرسپولیس و استقلال از کجا به وضعیت امروز رسیده اند؟ منابع اطلاع...ادامه مطلب»

مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران: خرید تضمینی گندم کشاورزان از مرز...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ اخبار
مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران از خرید بیش از 2 میلیون تن گندم از کشاورزان به قیمت تضمینی تا صبح روز سوم خرداد ماه خبر داد و گفت: میزان خرید امسا...ادامه مطلب»

واعظی: پهنای باند اینترنت ایران به 12 هزار گیگابیت برثانیه می رسد ...
ion.ir ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ اینترنت-آی.تی
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پهنای باند اینترنت ایران تا پایان امسال به 12 هزار گیگابیت برثانیه افزایش خواهد یافت. ایران آنلاین /Bit (بیت): بیت...ادامه مطلب»

جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»


EOF