پهپاد نقطه‌زن «کیان» رونمایی شد

پهپاد نقطه‌زن «کیان» رونمایی شد ...
mehrnews.com ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ ارتش

کلیدواژه ها:#Mehrnews.com، #ارتش، #خبرگزاری، #خبرگزاری_مهر، #شهریور، #طراحی، #فرمانده_کل، #پهپاد

پهپاد نقطه‌زن « کیان » با موتور جت با حضور فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش رونمایی شد.
به گزارش خبرگزاری مهر ، صبح امروز (یکشنبه) همزمان با ۱۰ شهریور روز پدافند هوایی و با حضور امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش پهپاد نقطه‌زن « کیان » که دارای موتور جت است ، رونمایی شد.
امیر صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در مراسم رونمایی از پهپاد « کیان » ، گفت: پهپاد رزمی و پدافندی « کیان » در دو نوع و با توانایی سرعت بالا برای مأموریت‌های رهگیری و شناسایی و مداومت پروازی بالا برای انجام مأموریت‌های نقطه زنی طراحی شده است.
وی افزود: پهپاد پیشرفته « کیان » با توسعه توانمندی پهپادی ظرفیت پدافند هواپایه را در نیروی پدافند هوایی ارتقا می‌دهد.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش تاکید کرد: این پرنده پیشرفته با دستور و حمایت فرمانده کل ارتش توسط متخصصین جوان یگان پهپاد نیروی پدافند هوایی ارتش در زمان تقریبی یکسال طراحی ، تولید و آزمایش عملیاتی شده است.
امیر صباحی فرد تصریح کرد: این پرنده بدون سرنشین قادر است با مداومت پروازی بسیار بالا ، اهدافی بسیار دورتر از مرزهای کشور را مورد هدف قرار داده و پدافند را از خاک دشمن انجام دهد.
هادی رضایی
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

رونمایی رسمی از سامانه موشکی "باور ۳۷۳" در ایران...
dw.com ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ ارتش
خبرگزاری‌های ایران از رونمایی رسمی سامانه موشکی پدافند هوایی "باور ۳۷۳" و تحویل آن به ارتش خبر می‌دهند و می‌نویسند، بهره‌برداری از این سامانه دروازه‌ه...ادامه مطلب»

آمار خواندنی هفتاد و هشت نبرد استقلال و پرسپولیس/ اتفاقاتی که فراموش ن...
mehrnews.com ۱۳۹۳/۰۹/۰۱
خبرگزاری مهر - گروه ورزشی: دوباره استقلال و پرسپولیس در آخرین ماه از سومین فصل سال برابر هم قرار می‌گیرند، این ششمین تقابل دو تیم در این ماه است، که ی...ادامه مطلب»

برد پهپادهای ایران به 3000کیلومتر رسید/ تقاطعی از آتش برسر صهیونیستها ...
mehrnews.com ۱۳۹۳/۰۹/۰۸ ارتش
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: امروز با ساخت انواع پهپاد با تنوع ماموریتی مختلف شعاع عملیاتی آنها نیز تا سه هزار کیلومتر افزایش یافته که این مسئله یک...ادامه مطلب»

گزارش کامل فارس از مراسم افتتاحیه «پارلمان دهم» زنگ آغاز مجلس دهم به ص...
farsnews.com ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ اخبار
گزارش کامل فارس از مراسم افتتاحیه «پارلمان دهم» زنگ آغاز مجلس دهم به صدا درآمد/ رهبر انقلاب:سنگری برابر افزون‌خواهی استکبار بسازید/ روحانی:برای رفع فق...ادامه مطلب»


EOF