پهپاد نقطه‌زن «کیان» رونمایی شد

پهپاد نقطه‌زن «کیان» رونمایی شد ...
mehrnews.com ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ ارتش

کلیدواژه ها:#Mehrnews.com، #ارتش، #خبرگزاری، #خبرگزاری_مهر، #شهریور، #طراحی، #فرمانده_کل، #پهپاد

پهپاد نقطه‌زن « کیان » با موتور جت با حضور فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش رونمایی شد.
به گزارش خبرگزاری مهر ، صبح امروز (یکشنبه) همزمان با ۱۰ شهریور روز پدافند هوایی و با حضور امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش پهپاد نقطه‌زن « کیان » که دارای موتور جت است ، رونمایی شد.
امیر صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در مراسم رونمایی از پهپاد « کیان » ، گفت: پهپاد رزمی و پدافندی « کیان » در دو نوع و با توانایی سرعت بالا برای مأموریت‌های رهگیری و شناسایی و مداومت پروازی بالا برای انجام مأموریت‌های نقطه زنی طراحی شده است.
وی افزود: پهپاد پیشرفته « کیان » با توسعه توانمندی پهپادی ظرفیت پدافند هواپایه را در نیروی پدافند هوایی ارتقا می‌دهد.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش تاکید کرد: این پرنده پیشرفته با دستور و حمایت فرمانده کل ارتش توسط متخصصین جوان یگان پهپاد نیروی پدافند هوایی ارتش در زمان تقریبی یکسال طراحی ، تولید و آزمایش عملیاتی شده است.
امیر صباحی فرد تصریح کرد: این پرنده بدون سرنشین قادر است با مداومت پروازی بسیار بالا ، اهدافی بسیار دورتر از مرزهای کشور را مورد هدف قرار داده و پدافند را از خاک دشمن انجام دهد.
هادی رضایی
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

رونمایی رسمی از سامانه موشکی "باور ۳۷۳" در ایران...
dw.com ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ ارتش
خبرگزاری‌های ایران از رونمایی رسمی سامانه موشکی پدافند هوایی "باور ۳۷۳" و تحویل آن به ارتش خبر می‌دهند و می‌نویسند، بهره‌برداری از این سامانه دروازه‌ه...ادامه مطلب»

حماسه "چ" و همرزمانش تکمیل نشد/ سوسنگرد در جنگ ماند - خبرگزاری مهر...
mehrnews.com ۱۳۵۹/۰۸/۲۶ ارتش
اهواز - خبرگزاری مهر: وقتی ۲۶ آبان ماه ۱۳۵۹ سربازان دشمن بعثی سراسیمه شهر سوسنگرد را كه تا آن تاريخ در اشغال خود داشتند ترک می كردند، مردم اين شهر فكر...ادامه مطلب»

گنجینه‌هایی بی‌نظیر در قطعه‌ای از بهشت/ موزه‌های آستان قدس مقصد گردشگر...
mehrnews.com ۱۳۹۳/۰۹/۰۶ تاریخ
مشهد-خبرگزاری مهر: مجموعه بارگاه هشتمین امام شیعیان علاوه بر ایجاد فرصتی برای زیارت، کتابخانه ای کم نظیر و نیز جاذبه های فراوانی برای سیاحت گردشگران د...ادامه مطلب»

از روز گذشته؛ حمله هکری بی سابقه به ۹۹ کشور جهان آسیب زد ...
mehrnews.com ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ اینترنت-آی.تی
شناسهٔ خبر: 3977055 - شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۷ دانش و فناوری > فناوری اطلاعات و ارتباطات از روز گذشته حملات سایبری بی سابقه ای در کل جهان با سوء...ادامه مطلب»


EOF